Продам простору 3-кімнатну квартиру у місті Дніпро, житловий масив «Сокіл», бульвар Слави, 52.
Будинок 1993 року побудови (спецпроєкт), цегляний, теплий і доглянутий.
Квартира знаходиться на 4-му поверсі 12-поверхового будинку, має загальну площу 71 м².
Зручне планування: всі кімнати роздільні, санвузол роздільний, простора кухня, дві лоджії.
Стан — під ремонт, що дозволяє зробити все на свій смак.
✅ Переваги будинку та розташування:
— Поруч дитячий садок прямо в будинку;
— ОСББ, будинок доглянутий і з гарним управлінням;
— Встановлені відеокамери у під’їздах, є консьєрж;
— Поруч котельня, тому взимку будинок завжди дуже теплий;
— У кількох кроках супермаркет та інші торгові магазини;
— Зручне та спокійне місце розташування з гарною транспортною розв’язкою.
💰 Вартість — 42 000 $
📞 Телефонуйте — домовимось про перегляд!
ИНФОРМАЦИЯ НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ
#3к #Сокол
Бульвар Славы 48 этаж 2/9 цена 61000$ общ 65м
🏡 Продається шикарна квартира в престижному районі Сокіл!
✅ Зручний 2-й поверх — ідеально як для життя, так і для оренди
✅ Не кутова — тепла, суха та затишна
✅ Меблі та техніка залишаються — заїжджайте та живіть без зайвих витрат!
Будинок доглянутий, тихий двір, поруч транспорт, магазини, школи та вся необхідна інфраструктура.
✨ Квартира — варіант, який довго не затримається в продажу!
📞 Дзвоніть вже сьогодні, щоб встигнути записатися на перегляд!
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Нова двостороння квартира з авторським ремонтом 2024 року. Планування включає 2 спальні кімнати, кухню-студію, санвузол, гардероб та коридор. Ремонт зроблений за дизайнерським проєктом з використанням якісних матеріалів, зокрема мармуру Bianco Carrara та каменю для підвіконня і верхнього покриття вбудованої кухні.
Квартира обладнана дво-рівневим котлом, газовим опаленням, електрикою, підігрівом підлоги, клімат-контролем, витяжками для провітрювання, кондиціонерами Daikin, звукоізоляцією та швидкісним інтернетом. Вхідні двері броньовані. Зроблено відведення під EcoFlow та розетку.
Квартира мебльована.
ЖК SokolovSky - житловий комплекс із закритою територією, зоною відпочинку, дитячим майданчиком. Введений в експлуатацію у 2019 році, заселений. Є консьєрж, ліфт, вантажний ліфт, пожежна сигналізація та охорона території.
Квартира розташована в затишному спальному районі Сокіл 2 з новою дорогою.
Чудовий краєвид з вікон на річку Дніпро, з однієї кімнати вид у двір. У квартирі ніхто не мешкав від забудовника.
Квартира з чеським проектом. Усі кімнати роздільні. 5 років тому проведено капітальний ремонт. Квартира повністю утеплена, включаючи лоджію.
Під час ремонту повністю замінено електропроводку на мідну. Всі кімнати запитані окремо. Установлено нові водопровідні та каналізаційні труби. Є можливість відключення води на квартиру та від радіаторів у разі аварійної ситуації. Встановлено металопластикові вікна.
У квартирі залишаються всі меблі, виготовлені на індивідуальне замовлення. Між великою кімнатою і коридором встановлено містку шафу-купе.
Квартира продається з документами в порядку, готовими до швидкої угоди. Розглядаються покупці за державними програмами придбання житла. Можливий діалог щодо ціни.
Квартира розташована в будинку з кооперативною формою управління. У підїзді свіжий ремонт, у дворі доглянуті палісадники, новий ліфт. Усі питання, що стосуються змісту, обслуговання або ремонту будинку, вирішуються дуже швидко. Є повноцінний техповерх, нещодавно проведено капітальний ремонт даху.
Квартира видова. З вікон відкривається чудовий вид на зелену частину міста та зимовий парк "Лавина".
Квартира з якісним ремонтом, готовим до заселення. Виконано свіжий ремонт по всій квартирі: встановлено стильні шпалери, ламінат та лінолеум.
Проведено ремонт даху та підїзду. Замінено всі крани, встановлено сучасні пластикові труби та фільтри для очищення питної води. Квартира утеплена з двох сторін. Встановлено нову мідну проводку та підготовлені розетки для резервного живлення.
В квартирі встановлено кондиціонер.
Перегляд можливий у зручний для вас час за попереднім записом.
Будинок з ліфтом, який завжди в робочому стані. Технічний поверх зверху забезпечує додаткову шумоізоляцію.
Всі вікна металопластикові, включаючи утеплену та засклену лоджію. Підключено високошвидкісний інтернет.