Продаж квартир Сімферопольська вулиця, Дніпро
74 оголошення по 24 квартирах
$ 150 тис.
1 923 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропоную купити вул. Сімферопольська, ЖК Панорама. Загальна площа 78 кв.м, 2 кімнати, 15/19, кухня-студія. Стан відмінний, 2 су, висота стелі, м: 3,10, кімнати роздільні, звукоізоляція всіх стін та стелі. Квартира частково мебльована та з технікою. Додатково в квартирі встановлений електро котел. Вхід в укриття безперешкодний, врівень із землею. Квартира одностороння, вид частково на річку.
2 кімнати
без ремонту
78 / 45 / 19 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 26
2017 Рік будівництва
$ 95 тис.
1 357 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування: кухня-студія, спальня, гардеробна.
Уся техніка, кондиціонери, тепла підлога.
2 кімнати
з ремонтом
70 / 50 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 26
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 125 тис.
1 033 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Л
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК «Панорама» | 121 м² | 10/24 этаж
В продаже единственная квартира в полностью заселённой второй секции, которая сохранилась в состоянии после строителей. Это отличный вариант для тех, кто хочет реализовать собственный дизайн-проект без компромиссов.
Площадь 121 м² позволяет удобно спланировать просторную кухню-студию и две или три отдельные спальни. Из окон открывается красивый панорамный вид на Днепр и благоустроенный двор жилого комплекса.
10 этаж — одна из самых комфортных высот для жизни.
Идеальный вариант для тех, кто давно искал квартиру именно в ЖК «Панорама», но хотел создать интерьер полностью по своему вкусу. Такие предложения появляются крайне редко.
4 кімнати
без ремонту
121 / 100 / 21 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 26
2015 Рік будівництва
$ 57 тис.
877 $/м²
Сімферопольська вулиця, 19
Нагірний ринок
Продам 3-кімнатну квартиру в центрі Дніпра, висотний будинок
Продається світла та тепла квартира в одному з найкомфортніших районів центру міста — тихому куточку між Нагірним районом та набережною Дніпра.
Локація, що дарує якість життя
● До Нагірного ринку — всього 1,5 км: супермаркети, торгові центри, навчальні заклади, соціальна інфраструктура.
● До набережної Дніпра — близько 500 м. Ідеальне місце для прогулянок, бігу, велопрогулянок та відпочинку.
● Зручна транспортна розв’язка: можна швидко дістатися до будь-якої частини міста.
Про будинок
● Цегляний 9-поверховий будинок, близько 30 років — сучасна та надійна забудова.
● Квартира розташована на 5-му поверсі.
● Товсті стіни, тепла, не кутова.
● З обох боків — великі лоджії на всю довжину квартири, засклені та утеплені металопластиком.
Про квартиру
● Загальна площа — 64 м²
● Житлова площа — 40 м²
● Кухня — 8 м²
● Висота стелі — 2,50 м
Стан житловий — можна заїхати та жити.
● Замінена вся зовнішня столярка: металопластикові вікна.
3 кімнати
з ремонтом
65 / 40 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 9
1995 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 127 тис.
1 595 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам повноцінну двокімнатну квартиру в ЖК Панорама, по вулиці Сімферопольська.
Загальна площа - 82м2, спланована в кухню вітальню, дві окремі кімнати, великий санвузол з ванною та душовою, гардероб.
вітражні вікна, чудовий вид на місто та набережну, укомплектована всіма необхідними меблями та технікою.
Двір під охороно, закрита територія, підземний паркінг - як укриття, або місце для авто.
Ліфт та опалення працюють завжди, поруч чудово розвинута інфраструктура, парш Шевченка, навчальні заклади.
Квартира вільна, готова до переглядів в зручний час, з іншими запитаннями телефонуйте за вказаним номером.
2 кімнати
з ремонтом
79.6 / 31.5 / 26.1 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 26
2017 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 130 тис.
1 806 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-П
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування: кухня-студія, невеликий кабінет, спальня та простора ванна кімната.
Укомплектована всім необхідним.
Квартира ідеально спроєктована для Вашого комфортного проживання та повноцінного відпочинку для однієї або двох осіб.
2 кімнати
з ремонтом
72 / 52 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 26
2017 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
$ 267 тис.
1 599 $/м²
Сімферопольська вулиця, 11
Нагірний ринок
Продаж просторої, статусної квартири 167м, з видом на акваторію р.Дніпро. Великі фасадні вікна, з яких відкривається чудовий краєвид з усіх кімнат. Затишні 2 спальні з двоспальними ліжками та гардеробними у кожній. Є і окремий кабінет, вітальня 38 м² з великим розсувним кутовим диваном та стильним прозорим обіднім столом. Квартира оснащена вбудованими меблями та всякою зручною технікою, кухня 20 м², комора в яку зручно умістилися прально-сушильна машина та стелажі для зберігання запасів. Також є 2 санвузла: гостьовий та великий основний оброблений в натуральному медовому оніксі. Передпокій просторий, сучасний, де підлога з натурального каменя з гардеробною та величезним дзеркалом. Опалення та підігрив води надходить з даховой котельні. У загальних кімнатах тепла водяна пілога. встановлени кондиціонери та є приточна вентіляція.
Ремонт авторський, продуманий до дрибниць для комфортного проживання усіх членів родини та гостей.
У будинку цілодобова охорона та консьержсервіс. Паркингова зона 2-во рівнева, може використовуваться як укриття, а вїїзд та виїзд на кожен рівень незаважають одне одному, ліфт спускається до паркингу. Закритий шлакбаум не допуускає сторонних людей у комплекс. Додатково можна придбати паркомісце до цієї квартири.
Поруч у кроковій доступності є вся необхідна для вашого комфорту інфраструктура: парк Шевченка, торговий центр Нагірний та Нагірний ринок, магазини, лікарня Мечникова, супермаркети, аптеки, банки, транспортна розвязка. Також поруч із комплексом розташований великий спортивний зал Спортлайф (Sport Life) з басейном, приватна клініка MedinUA, фото студія, дитячі спортивні майданчики, Банки, СПА комплекс Цунамі та багато іншого.
Враження від цього обїекту набагато яскравіши при особистому просмотрі. Дзвоніть, організую презентацію за Вашим замовленням.
4 кімнати
з ремонтом
167 / 99 / 19 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 16
2005 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 152 тис.
1 267 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 4к квартири в ЖК Панорама , площа 111м2 (до перепланування 120м2), поверх 16/25 з шикарним краєвидом на р. Дніпро. Дорогий ремонт робили для себе з дорогих і якісних матеріалів, теплі підлоги, на підлозі паркетна дошка. Спланована в кухню вітальню , господарська спальня зі своєю гардеробною , всього 3 спальні, дві ванні кімнати одна з них з сауною, дві гардеробні, технічна кімната з пральною і сушильною машинами. Вбудована кухня з технікою, пральна і сушильна машина, Smart TV.
Ціна 152000$.
4 кімнати
з ремонтом
120 / 40.9 / 31.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 25
2017 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 100 тис.
1 575 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-П
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Світла та затишна квартира від власника. Виконаний сучасний якісний ремонт за індивідуальним дизайнерським проєктом, встановлена вся необхідна техніка для комфортного проживання. Особливою перевагою є велика ванна та продумане планування.
Квартира облаштовувалася для себе, тому кожна деталь створювалася з турботою про комфорт і зручність. Тут є все необхідне для життя, можна одразу заїжджати без додаткових витрат.
Квартира жодного разу не здавалася в оренду, проживали лише власники. Шукаємо відповідальних та охайних мешканців, які оцінять затишок і ставитимуться до оселі дбайливо.
2 кімнати
з ремонтом
63.5 / 57 / 6.3 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 26
2017 Рік будівництва
$ 185 тис.
1 609 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу шикарна 3-кімнатна квартира в елітному комплексі бізнес класу ЖК Панорама. Площею 115 м2 Поверх 4/24 Планування: Велика кухня вітальня, 2 окремі спальні, санвузол,гардероб. У квартирі виконано ультра сучасний, якісний, авторський ремонт. Скрізь застосовувалися матеріали виключно Європейські бренди! Встановлено всі необхідні меблі та техніка.
3 кімнати
з ремонтом
115 / 80 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 25
2017 Рік будівництва
$ 150 тис.
1 562 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3 кімнатну квартиру в ЖК Панорама
Дніпро Соборний р-н Нагорний вул. Сімферопольська, 2к. 4 секція.
Вартість 180 000$
+ Загальна площа 94 м2
+ 9 поверх з 24 поверхів
+ виконаний дорогий стильний ремонт
+дізайнерське рішення та тількі високоякістні матеріали
+ Повністю укомплектована технікою та дізайнерські меблі.
+Побутова техника Miele
+ кухня відкритого типу / обідня зона
+.вітальня /зона відпочінку
+ майстер спальня
+спальня.
+Санвузол з інсталяцією , ванною та душовою кабіною
+кабінет
+гардероп
+Енергозберігаюче скління;
+ монолітно-каркасна технологія будівництво
+газоблок (газобетон) стіни
+ мінеральна вата утеплення
+закрита для авто та сторонніх територія
+ комплекс має зручну локацію, в пішій доступності всього кілька хвилин пішки та Ви у кращих ресторанах та барах міста, салонах краси, магазинах та бутиках, кавʼярні, аптеки, школи, дитячі садки,
Поруч відомі комплекси iQ-House, Новодворянькій, PARK RESIDENCE, Ворошіловський ,Башні, Магнат, Жуковскій, Маршал, Бартоломео , Loft, Mozart, супермаркет Le Silpo, БФК Cascade Plaza, ТДК Босфор, Кельнский бульвар (Екатерінославський бульвар) , Парк Шевченко , Бульвар Яворницького з великою кількістю ресторанів та барів, Набережна Дніпра, Ливарна,Фестивальный, Летуаль, Амфитеатр, Loft , Дует , Мост Сити ,Mozart, ТДК Босфор, Кельнский бульвар (Екатерінославський бульвар) , Парк Шевченко , Успенська площа, Крутогорний узвіз.
Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм:
- Постанова №206, №214, №280, №719.
- Сетрифікати на купівлю житла «єВідновлення».
3 кімнати
з ремонтом
96 / 70 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 24
2017 Рік будівництва
$ 228 тис.
1 839 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-П
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу 4-кімнатна квартира в елітному комплексі бізнес-класу ЖК «Панорама».
Площа: 124 м²
Поверх: 16/24
Планування:
Велика кухня-вітальня, 2 окремі спальні, кабінет, 2 санвузли та гардероб.
У квартирі виконано якісний ремонт (робили для себе).
Усюди використовувалися матеріали виключно європейських брендів! Встановлено всі необхідні меблі та техніка. Квартира по ВСЬОМУ периметру утеплена та шумоізольована.
Усі меблі та техніка залишаються.
Інфраструктура ЖК «Панорама» (найбільше подвіря в м. Дніпро — 3,1 гектара).
На території комплексу розташовано:
- Дитячий центр із дитячим садком повного дня «Вершина»
- 3 дитячі майданчики
- Медичний центр
- Стоматологія
- Спортивний зал, 3 басейни (SPORTLIFE)
- Хімчистка
- Барбершоп
- Фотостудія
- Футбольне поле (щонеділі відбуваються матчі між секціями) з LED-освітленням та захистом по всьому периметру від вильоту мяча.
- Супермаркети в пішій доступності
У комплексі цілодобова охорона та відеоспостереження.
Також поруч розташовані такі відомі комплекси, магазини, кафе та ресторани, як: Bartolomeo, Катеринославський, Новодворянський, Вежі, Панорама, Comfort City, Loft Project, Geneve, IQ House, K12 (Кучеревського), Фестивальний, DeLight Hall, Пятий Континент, Mozart, Port City, Loft Egoist, Park Residence, Marshall, Фаворит, ЖК «Небо», Victory Hall. У доступності 5–10 хв: парк ім. Шевченка, памятник Слави (оглядовий панорамний майданчик для прогулянок), магазини Varus, АТБ, Нагірний ринок, школи, університети, академії. Зупинки громадського транспорту в будь-яку точку міста.
4 кімнати
з ремонтом
124 / 90 / 34 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 24
2017 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 450 тис.
2 273 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Л
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡 Видова 4-кімнатна студія в преміальному ЖК «Панорама»
Пропонується простора й стильна квартира з ремонтом рівня premium, повністю укомплектована технікою та меблями. Панорамні вікна, тераса та продумана планування роблять цей варіант ідеальним для комфортного проживання сім’ї.
📐 Характеристики квартири
• Загальна площа: 198 м²
• Поверх: 4/25
• Планування:
— простора кухня-вітальня
— 3 окремі спальні
— 2 санвузли
— 2 гардеробні
— велика тераса
🛋 Оснащення
• Побутова техніка: Asko, пральна та сушильна машини Aeg
• Система «Розумний дім»
• Приточно-витяжна вентиляція
• Додаткове електроопалення
• Теплі підлоги
• Залишається вся меблева та технічна комплектація
🏙 Переваги ЖК «Панорама»
• Закрита територія
• Новий сучасний будинок
• Поруч школа, магазини, кафе, зручна транспортна розв’язка
💰 Ціна: 450 000$
⸻
📞 Контакти
Телефон: 098-625-22-58
💬 Telegram | Viber | WhatsApp
🔗 Telegram: t.me/NepyivodaAndrii
🔗 Instagram: @a._nepyivoda_rieltor
✉️ Консультації: @Andrii_invest
4 кімнати
з ремонтом
198 / 150 / 45 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 26
2015 Рік будівництва
$ 175 тис.
1 862 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продается роскошная 2-комнатная квартира в одном из самых престижных жилых комплексов Днепра — ЖК «Панорама». Квартира создавалась исключительно для собственного проживания, поэтому каждый квадратный метр дышит качеством, стилем и уютом.
Главные достоинства квартиры:
Идеальная планировка: просторная кухня-студия для идеальных вечеров, уютная спальня, 2 вместительные гардеробные комнаты и 2 санузла.
Премиальные материалы: на полу — натуральный дубовый паркет, в зонах с плиткой установлен подогрев пола.
Кухня мечты: фасады из натурального дерева, а столешница выполнена из цельного, долговечного кварца.
Полная комплектация: дорогая мебель и бытовая техника от ведущих брендов. Сантехника премиум-класса все еще находится на гарантии.
Вид, в который невозможно не влюбиться: 14-й этаж дарит потрясающую панораму на город.
Параметры:
Этаж: 14/25
Площадь: 94 м #178;
Ремонт: выполнен в 2020 году, состояние идеальное (все как новое).
Дополнительные преимущества:
Есть возможность приобрести паркоместо в подземном паркинге (за отдельную плату).
Рассматриваем оплату по безналичному расчету.
Эта квартира готова к заселению и не требует абсолютно никаких вложений.
Звоните, чтобы согласовать время просмотра!
2 кімнати
з ремонтом
94 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 24
2017 Рік будівництва
$ 138 тис.
1 144 $/м²
ЖК Панорама
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам унікальну квартиру у ЖК Панорама за адресою: Вул. Сімферопольська, 2
7 вікон. Квартира правильної форми.
Вільне планування. Планується в 3 спальні та кухня-вітальня.
Є дизайн-проект.
Комплекс закритого типу, велика територія зі своєю інфраструктурою.
3 кімнати
без ремонту
120.6 / - / 32 м²
поверх 23 з 25
$ 230 тис.
1 917 $/м²
ЖК Панорама
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Нова ВАУ квартира. ЖК Панорама. Нагірний район, вул. Сімферопольська, 2
Ремонт 2022. Все продумано до дрібниць. Дизайнерський ремонт, вбудована техніка Bosch, Використані італійські матеріали.
Багато місць для зберігання.
120м
7 вікон, квартира з видом на річку. Найкраще планування в цьому комплексі. Світла, простора.
Кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, пральна.
Запрошую на перегляд, я впевнена, ця квартира Ваша мрія!
4 кімнати
з ремонтом
120 / 100 / 20 м²
поверх 21 з 25
$ 200 тис.
1 754 $/м²
ЖК Панорама
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 4 кімнатну квартиру
ЖК Панорама.
Рідкісна пропозиція. Ремонт робили для себе. Використовували якісні матеріали, дорогі меблі та техніка.
Світла, простора, видова.
15 поверх.
Площа 114м.
Планування:
3 спальні,
Кухня-вітальня,
3 санвузли
Пральна.
представник власника.
Продаж без сплати комісії!
Можна під е-Оселя.
4 кімнати
з ремонтом
114 / 100 / 25 м²
поверх 15 з 17
$ 95 тис.
1 583 $/м²
ЖК Панорама
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам чудову 2 кімнатну квартиру з кухнею-вітальнею та спальнею в ЖК Панорама ( один з найкращих комплексів у Дніпрі ) .Поверховість 20/24 ( не кутова ), гарний краєвид .
Загальна площа 60.1 м?, житлова 47 м? .
Оновлений ремонт, якісні шпоновані меблі .
Стіни шумоізольовані , підлога з підігрівом .
Продається зі всією побутовою технікою та меблями.
При відключенні світла ліфт працює, опалення та вода є.
Закрита територія, дитячі майданчики на різний вік.
2 кімнати
з ремонтом
60 / 47 / 10 м²
поверх 20 з 24
$ 77 тис.
1 100 $/м²
ЖК Панорама
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Рідкісна пропозиція! Квартира в ЖК Панорама, за адресою: вул. Сімферопольська, 2. Після будівельників. 70м, 3 вікна, 2 мокрі точки. 12 поверх. Світла. З видом на річку та у двір. Планується в 1, 2 кімнати та кухню-вітальню. Документи готові до швидкої угоди.
2 кімнати
без ремонту
70 / 50 / 12 м²
поверх 12 з 25
$ 215 тис.
1 114 $/м²
Сімферопольська вулиця, 11
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру для тех кто ценит добротный итальянский стиль и просторные комнаты. Квартира напоминает уютный дом, где каждый найдет для себя уют и наслаждение красивым видом Днепра.Дом проверенный годами, расположен в Нагорном районе. По адресу: Симферопольская, 11.Квартира: 193,5мКухня-16,9мПотолки 2,80м3 комнатыКухняГостинная2 санузла3 закрытых лоджииКладовые 2Квартира продается со всей мебелью и техникой.За дополнительную оплату паркоместо на 3 машины в подземном паркинге.
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Планування: Двостороння. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Власна котельня. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: Так. Мультимедіа: Wi-Fi, Швидкісний інтернет, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ. Комфорт: Охорона території, Ванна, Консерж, Грузовий ліфт, Ліфт, Підземний паркінг, Душова кабіна, Гостьовий паркінг, Гардероб, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Меблі на кухні, Балкон, лоджія, Паркувальне місце. Комунікації: Вивіз відходів, Центральна каналізація, Газ, Електрика, Асфальтована дорога, Центральний водопровід
4 кімнати
з ремонтом
193 / - / 16 м²
цегляна технологія
поверх 15 з 16
2005 Рік будівництва
$ 250 тис.
2 071 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-П
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та виконаний євроремонт із використанням якісних та дорогих матеріалів. Вона включає простору кухню-вітальню, 3 окремі спальні та 2 санвузли, один з яких обладнаний ванною та окремою душовою кабіною.
Опалення забезпечується індивідуальним газовим котлом та даховою котельнею. В квартирі встановлено систему теплої підлоги, два бойлери та систему очищення води. Також є кондиціонери, домофон, система захисту від протікання води та лічильники.
Вбудована кухня оснащена повним комплектом сучасної побутової техніки. Меблювання квартири присутнє.
Ціна продажу квартири становить 250 000 $. Можливий продаж за програмою "єОселя".
Житловий комплекс "Panorama / Панорама" розташований на закритій території з обмеженим доступом та підземним паркінгом. Будинок збудований у 2011-2020 роках.
Квартира знаходиться в престижному районі в центральній частині міста з розвиненою інфраструктурою, поруч з парком Шевченка.
Квартира має авторський ремонт, панорамні вікна та розташована на 11 поверсі 24-поверхового будинку. Територія комплексу охороняється.
4 кімнати
з ремонтом
120.7 / - / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 24
2017 Рік будівництва
генератор
$ 190 тис.
982 $/м²
Сімферопольська вулиця, 11
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам шикарну видову чотирикімнатну квартиру з історією в ЖК Славний/панорама/нагірка
+ вул. Сімферопольська 11
+ загальна площа 194м2
+ видовий
+ 15 поверхів
+ стан вінтажна класика, з величезною кількістю декору, дерева
+ грамотне планування
+ зонована кухня
+ 2 санвузли
+ Прості лоджії
+ повна комплектація якісними меблями та технікою
+ Ліфт з генератором
+ будинок осбб
+ в наявності три паркомісць
Квартира не залишить вас байдужим
Ціна 220 000$
Запрошуємо на перегляд
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.. Планування: Роздільна. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Власна котельня. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: Так. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Гардероб, Ванна, Ліфт, Гостьовий паркінг, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Душова кабіна, Сигналізація, Тераса. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід
4 кімнати
з ремонтом
193.5 / - / 16.9 м²
цегляна технологія
поверх 15 з 16
2005 Рік будівництва
без комісії
$ 150 тис.
1 248 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-Н
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
22 поверх, без ремонту, вільне планування.
1 кімната
без ремонту
120.2 / 107.4 / - м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 25
2017 Рік будівництва
без комісії
$ 91 тис.
1 625 $/м²
Сімферопольська вулиця, 2-К
Нагірний ринок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування: кухня, спальня, санвузол. Стан ремонту - чудовий.
В квартирі є бойлер, електрична поверхня. Також є лічильники.
Залишаються всі меблі та техніка: два інверторні кондиціонери, холодильник, посудомийна машина, пральна машинка автомат, мікроволновка, телевізор, велике двоспальне ліжко, велика шафа-купе в спальні, шафа у коридорі та інші меблі.
Продаж від власника, без комісії.
Квартира розташована в ЖК Панорама.
З вікон відкривається чудовий вид на р. Дніпро.
Квартира чудово підійде під інвестицію.
1 кімната
з ремонтом
56 / 26.7 / 11.9 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 19
2014 Рік будівництва