Продаж квартир вулиця Сергія Параджанова, Кривий Ріг

6 оголошень по 5 квартирах
власник
877 тис. грн
11 313 грн/м²

вулиця Сергія Параджанова, 30

Квартира має роздільне планування кімнат. Зроблений косметичний ремонт, встановлені пластикові вікна та натяжні стелі. Санвузол роздільний. Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Меблювання відсутнє. Продаж від власника. Прохання ріелторів не турбувати. Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і. В будинку є ліфт. Квартира розташована в тихому спокійному місці. Поруч є асфальтована дорога. Є балкон та лоджія. Є гардероб.
4 кімнати
з ремонтом
77.5 / - / 7 м²
цегляна
поверх 8 з 9
власник
833 тис. грн
9 998 грн/м²

вулиця Сергія Параджанова, 34

Квартира має роздільне планування. Ремонт косметичний. Кімнати просторі, великий хол та коридори, велика лоджія. Опалення подається зверху вниз, взимку дуже тепло, система опалення централізована. Є бойлер. Встановлено лічильники на воду, газ, світло. Квартира частково мебльована. Є меблі на кухні. Мультимедіа включає кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Можливий продаж через програму Є оселя. Квартира без боргів, документи готові до продажу. Будинок збудовано у 2005 році, відноситься до житлового фонду 2001-2010-х років. Будинок ОСББ, підїзд після ремонту. Є відеоспостереження, охорона території, паркувальне місце, госп. приміщення, комора. Асфальтована дорога, центральна каналізація, вивіз відходів, центральний водопровід. Квартира утеплена з вулиці. Вікна металопластикові. Є кондиціонер. Санвузол роздільний, труби металопластикові. Є балкон та лоджія.
4 кімнати
з ремонтом
83.3 / - / 9 м²
поверх 9 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
702 тис. грн
14 909 грн/м²

вулиця Сергія Параджанова, 32

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонт. Система опалення централізована. В квартирі є центральний водопровід, центральна каналізація, газ та електрика. Також встановлені асфальтована дорога та вивіз відходів. Квартира продається з меблями, як показано на фотографіях. Є меблі на кухні. Будинок житлового фонду побудований між 1991 та 2000 роками. В будинку є ліфт. Квартира розташована в мальовничому спальному районі. До залізничного вокзалу 15 хвилин пішки, а до центру міста 20 хвилин на маршрутках 265, 269 або електричці. Квартира має балкон та лоджію. В квартирі є ванна.
2 кімнати
з ремонтом
47 / - / 7 м²
панельна
поверх 6 з 9
власник
395 тис. грн
10 963 грн/м²

вулиця Сергія Параджанова

Продається однокімнатна квартира. Планування роздільне. Квартира підготовлена до ремонту, стан житловий. Кімната й кухня просторі. Є кладовка, що дуже зручно. Туалет і ванна суміжні. Балкон засклений, балконний блок металопластиковий. Встановлені всі лічильники на газ та воду (холодну й гарячу). Система опалення: власна котельня на будинок. Асфальтована дорога, електрика, вивіз відходів, газ. Меблювання: Ні. Торг присутній. Посередникам прохання не турбувати. Цегляний будинок. Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і. Ліфт присутній. Поруч зупинка транспорту (маршрутки 265, 269). Магазин на першому поверсі. До Дружби хвилин 10. Квартира не кутова. Балкон засклений, металопластиковий балконний блок.
1 кімната
без ремонту
36 / - / 9 м²
цегляна
поверх 3 з 9
395 тис. грн
5 701 грн/м²

вулиця Сергія Параджанова

Квартира покращеного роздільного планування. Ванна кімната і туалет роздільні. Квартира під ремонт. Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Будинок має гарний двір з дитячим майданчиком та місцями для паркування машин. Квартира знаходиться у Довгинцівському районі Кривого Рогу, біля зупинки Батуринська. Транспортне сполучення забезпечують маршрути 265 і 269. Квартира двостороння, розташована в середині будинку. Тепла і затишна. Є 2 лоджії.
3 кімнати
з ремонтом
69.4 / - / 7.2 м²
панельна
поверх 7 з 9