Продаж квартир вулиця Сергія Гладуша, Кривий Ріг
11 оголошень по 8 квартирах
без комісії
$ 10 тис.
227 $/м²
вулиця Сергія Гладуша, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої та світлої двокімнатної квартири на 17 кварталі, вул. Карбишева, 13 — затишне місце, де поєднуються комфорт міського життя та спокій природи.
Район чудово підходить як для родини з дітьми, так і для людей, які цінують тишу та зручність. Поблизу — зелений парк, річка для прогулянок, школи, дитячі садочки, лікарня, супермаркети АТБ, Varus, торговий центр та зупинки транспорту. Тут завжди приємно жити.
Квартира не кутова, дуже тепла взимку. Балкон засклений дерев’яною рамою, сухий, не протікає. Встановлені металопластикові вікна у кухні та спальні. Надійні металеві двері.
У квартирі залишається вся необхідна побутова техніка — бойлер, телевізор, мікрохвильова піч, газова плита, холодильник — а також меблі, як на фото. Ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати й жити без зайвих витрат.
Є всі лічильники (вода, газ, електроенергія), що дозволить економити на комунальних платежах. У подарунок — сухий, чистий погріб у хорошому стані.
Документи на руках, боргів немає — готові до швидкої угоди. Сусіди доброзичливі, під’їзд охайний, двір зелений і доглянутий.
Якщо ви шукаєте надійне житло у хорошому районі — телефонуйте. Все покажемо, розповімо та організуємо зручний час перегляду.
2 кімнати
без ремонту
44.1 / 29.9 / 5.5 м²
панельна технологія
поверх 4 з 5
1960 Рік будівництва
без комісії
$ 9.9 тис.
162 $/м²
вулиця Сергія Гладуша, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж
3 кімнатної квартири
м. Кривий Ріг
Тернівський район
17квартал
Вул. Сергія Гладуши ( Карбишева ), б. 11
Роздільного планування
Розвинена інфраструктура. Школи, садочки, парк, лікарня, ТЦ, супермаркети, зупинки громадського транспорту, спортивні зали, спортивна школа.
2/5
Кутова
Під ремонт
Замінені комунікації водопостачання і водовідведення
1 мп вікно і мп засклений балкон
Загальна площа 61м2
Житлова площа 44.5м2
Площа кухні 5.7м2
Ціна 9900$
Запрошую на показ і перемовини.
Податок мінімальний 2%
Власник в місті. Боргів немає. Готові до швидкої угоди.
Вікторія
097 194 05 05
3 кімнати
без ремонту
61 / 44.5 / 5.7 м²
поверх 2 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 7.8 тис.
173 $/м²
вулиця Сергія Гладуша
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має двостороннє планування та роздільний санвузол. Потребує ремонту.
Система опалення централізована. Є лічильники на воду, світло, газ та опалення. Центральна каналізація, центральний водопровід, газ.
Квартира мебльована.
Документи готові до продажу, зареєстрованих немає. Ціна обговорюється. Додаткові питання за телефоном.
ОСББ.
Поряд зупинка. Асфальтована дорога. Вивіз відходів.
Квартира не кутова, на 2 сторони. Частково поміняні труби та опалення. Є ванна.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 6 м²
поверх 4 з 5
без комісії
$ 14 тис.
226 $/м²
вулиця Сергія Гладуша, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування кімнат. Стан ремонту - житловий.
У квартирі встановлені лічильники на газ та воду. В будинку є лічильник на опалення. Система опалення централізована. Є бойлер.
Квартира частково мебльована. Є меблі на кухні та гардероб.
Документи готові до продажу. Заборгованості по комунальним послугам немає. Ріелторам не турбувати.
Тип будинку: Хрущовка. Вхідні двері залізні. В будинку є домофон.
Розташування біля 8 лікарні, школи, дитячого садка, парку, супермаркету та зупинок громадського транспорту.
Квартира кутова, з деревяною підлогою. Є балкон та лоджія. В квартирі є кладовка.
3 кімнати
з ремонтом
62 / - / 5.8 м²
панельна технологія
поверх 4 з 5
без комісії
$ 8 тис.
183 $/м²
вулиця Сергія Гладуша
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 кімнати. Вікна пластикові. Труби замінені. Квартира потребує ремонту, оскільки в ній давно ніхто не жив. Стан видно на фото.
Система опалення централізована. Встановлені лічильники на воду та світло.
Продаж квартири. Борг становить 1500 грн.
Тип будинку: Хрущовка. Квартира не кутова.
Поруч з будинком знаходиться парк. За 5 хвилин ходьби є зупинка громадського транспорту, маркети, школа та дитячий садок.
2 кімнати
з ремонтом
43.7 / - / 12.5 м²
поверх 3 з 5
$ 6.7 тис.
143 $/м²
вулиця Сергія Гладуша
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 кімнати з прохідним плануванням, але є можливість перепланування в окремі кімнати. Квартира повністю під ремонт.
Квартира розташована на першому поверсі, не кутова. Суха, тепла, без плісняви.
2 кімнати
без ремонту
47 / - / 6 м²
поверх 1 з 5
Обрати розташування квартири
$ 12.5 тис.
208 $/м²
вулиця Сергія Гладуша, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Кімнати великі. Квартира кутова, але тепла. Стан квартири жилий, рідний.
Система опалення централізована.
Квартира мебльована.
Розташована майже в центрі 17 кварталу. Поряд є всі необхідні магазини, школа та дитячий садок. До зупинки громадського транспорту 7 хвилин.
Є балкон та кладовка.
3 кімнати
з ремонтом
60 / - / 6 м²
поверх 4 з 5
$ 6.5 тис.
148 $/м²
вулиця Сергія Гладуша
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-прохідні кімнати та роздільний санвузол. Стан ремонту - під чистову обробку, що дозволяє зробити ремонт на власний смак. У спальні є місце для прибудови балкона.
Система опалення централізована.
Меблювання відсутнє.
Є борг 1500 у.о., який покупець може взяти на себе.
Будинок розташований у житловому фонді 80-90-х років.
Поруч з будинком розташовані парк, лікарня, школа, зупинка громадського транспорту (17-й квартал), безліч магазинів, аптек та ринок.
Квартира пуста, потребує ремонту. Є можливість прибудувати балкон у спальні.
2 кімнати
без ремонту
44 / - / 6 м²
панельна технологія
поверх 1 з 5