Продаж 3-кімнатних квартир мкр. Піонер, Кривий Ріг
14 оголошень по 11 квартирах
655 тис. грн
10 084 грн/м²
Синьоводська вулиця, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора квартира Піонер/ 173/ Крєс/ Фукса/ Січеславська
Вулиця Синьоводська/ Синеводская 10
Знаходиться в дуже затишному куточку Піонеру, дуже спокійне та тихе місце, хоч до усіх магазинів та транспорту 3хв, поруч ліцей, садочок, стадіон, сквери, магазини, зелена зона та багато іншого. Будинок не по червоній лінії — тихий, двір- зелений, охайний з паркомісцями та дуже гарними клумбами . Під’їзд спокій, так як будинок малоквартирний, без зайвих запахів, сусіди привітні.
Квартира під ваш ремонт та забаганки.
Сталінка: простора, роздільна, суха, дуже тепла. Узаконене АВТОНОМНЕ ГАЗОВЕ опалення. Радіатори, труби опалення та каналізаційні — нові, проводка МІДНА. Вікна м\п, окрім кухні. Усі лічильники в наявності (по електроенергії двозонний).
Квартира під оренду не здавалась, має гарну атмосферу.
Без боргів та прописаних, документи готові до продажу
Готові розглянути продаж по ЄВідновленю та ЄОселі
3 кімнати
з ремонтом
65 / 45 / 6 м²
поверх 2 з 2
809 тис. грн
10 659 грн/м²
вулиця Едуарда Фукса, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Максимум затишку і комфорту. Все, що потрібно для спокійного і безтурботного життя. До речі, новим господарям залишається все, що є в квартирі. Ви зможете відразу і без турбот вступити у володіння цією затишною квартирою.
Продаю 3х кв. «сталинка» вул. Едуарда Фукса (зуп. Піонер). Загальна площа - 76 кв.м., житлова площа - 51 кв.м., кухня - 8. Добротний, косметичний ремонт. Пластикові вікна кухня, кімната, підвісні стелі, двері канадка, кухня, ванна, с/в- кахель. Кімнати і с/в окремо. Балкон
засклений,
нова мідна електропроводка, лічильники на газ, воду і опалення.
Залишається: газ.колонка
Beretta, двокамерний
холодильник, пральна машинка, кухня,
меблі. Це квартира, де кожна деталь
створена для Вашого щастя і
комфорту. Поруч, зупинка, школа,
АТБ,мережа магазинів, аптекі, ринок.Не
пропустіть цей шанс. Ц.18300 у.о. Телефонуйте Наталі 0972482788 - домовимось легко. Працюємо з сертифікатами.
3 кімнати
з ремонтом
76 / 50 / 8 м²
цегляна
поверх 3 з 4
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
796 тис. грн
10 483 грн/м²
вулиця Едуарда Фукса, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Кривий Ріг. Пропонується на продаж 3-к квартира на Піонері, зручно розташована в центрі района 🏙️.
Міцний фасадний будинок з червоної цегли 🧱, 3/4 поверх.
Квартира не кутова, двостороння, є балкон 🏡, одна кімната прохідна.
Основні характеристики: загальна площа 76 кв. м., житлова площа 50,5 кв. м. та кухня 7,2 кв. м. 📐
Стан квартири житловий 🛋️.
Є лічильники на світло 💡, газ 🔥, воду 💧, тепло 🌡️.
Престижна та комфортна локація 📍. Поруч все що треба для зручного життя 🏪🚍🏫.
Документи готові до продажу 📑. Прописаних немає 🚶 ♂️.
Ціна: 18000$
Зацікавились? Телефонуйте! 📞
Запрошую до співпраці власників нерухомості! Продаю швидко та вигідно 🔥
3 кімнати
без ремонту
76 / 50 / 7 м²
цегляна
поверх 3 з 4
575 тис. грн
9 288 грн/м²
Січеславська вулиця, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Стан ремонту потребує капітального ремонту.
Система опалення централізована. Комунікації включають газ, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію.
При продажу квартири є борг по комунальним послугам у розмірі 3000 дол.США, який додається до ціни.
Будинок типу "Сталінка", розташований на червоній лінії. З фасаду виглядає як другий поверх. Загальна площа квартири 62 кв.м, житлова 42 кв.м, площа кухні 7 кв.м.
Поруч із будинком розташовані зупинки громадського транспорту (9 Міська лікарня), супермаркет АТБ, школи та магазини.
3 кімнати
без ремонту
62 / - / 7 м²
цегляна
поверх 1 з 3
власник
575 тис. грн
8 006 грн/м²
Січеславська вулиця, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування санвузла та кімнат. Стан ремонту - житловий, але бажано зробити ремонт на ваш смак. Вхідні двері подвійні металеві.
У квартирі встановлені лічильники на газ та воду. Система опалення централізована, із загальним лічильником. Також є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира мебльована.
Продаж квартири оформлений на власника. Дзвінки приймаються у вечірній час.
Квартира розташована у 4-поверховому цегляному будинку.
Квартира розташована в районі Пионер.
Квартира має балкон та лоджію, ванну кімнату.
3 кімнати
з ремонтом
72 / - / 8 м²
цегляна
поверх 2 з 4
761 тис. грн
10 571 грн/м²
Січеславська вулиця, 41а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира світла і простора з великим холом та великою кухнею. Кімнати роздільні. У квартирі є дві великі лоджії.
Установлені лічильники на світло, газ та опалення загальнобудинкове.
Є меблі на кухні.
Тип будинку - житловий фонд 80-90-х років. У квартирі зроблено ремонт житлового стану з поліпшеним плануванням. У санвузлі встановлена ванна.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою та транспортною розвязкою.
У квартирі є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
3 кімнати
з ремонтом
72 / - / 9 м²
поверх 9 з 9
Обрати розташування квартири
власник
1.3 млн грн
18 842 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-кімнатну простору квартиру зі студійним плануванням та євроремонтом. Квартира знаходиться на червоній лінії і готова до проживання. Покращене планування дозволяє одразу заїхати та жити.
Вбудована кухня облаштована студією. Меблі на кухні присутні. Інші меблі не вказані.
Документи готові до продажу. Без боргів. Можливий торг.
Тип будинку: Сталінка. Балкон та лоджія присутні. Господарські приміщення та комора є.
Квартира має кондиціонер. Ванна кімната обладнана.
3 кімнати
з ремонтом
70.4 / - / 8.6 м²
поверх 2 з 3
власник
730 тис. грн
8 581 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в житловому стані, не кутова, взимку тепло. Вікна металопластикові, є два балкони.
Система опалення централізована.
Квартира мебльована.
Без боргів та нюансів. Можливий торг.
Тип будинку: Сталінка.
Через дорогу розташовані АТБ, аптеки, магазини, зупинка громадського транспорту.
3 кімнати
з ремонтом
85 / - / 6.6 м²
поверх 3 з 4
Популярні запити
власник
1.2 млн грн
14 906 грн/м²
Січеславська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має покращене планування, що робить кімнати більш просторими. Кухня стандартна, площею 9 кв. м. Санвузол суміщений. Ремонт виконано в стилі євроремонту.
Система опалення централізована. В квартирі встановлено бойлер для гарячої води. Всі необхідні лічильники встановлені.
Квартира продається з меблями.
Можливий торг для реального покупця.
Тип будинку - Чешка. В квартирі встановлені металопластикові вікна, лоджія засклена.
З вікон відкривається гарний вид, в квартирі завжди багато світла.
3 кімнати
з ремонтом
83 / - / 9 м²
поверх 8 з 9
663 тис. грн
8 271 грн/м²
Січеславська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 3-кімнатна квартира з покращеним плануванням у зручному районі міста. Усі кімнати ізольовані. Квартира знаходиться на 9-му поверсі 9-поверхового панельного будинку. Загальна площа квартири становить 80 м², житлова – 50 м², кухня – 8 м². Стан квартири – житловий.
Система опалення централізована. Вікна та труби повністю замінені.
Документи готові до продажу. Переоформлення – швидко та без зайвих клопотів.
Тип будинку: панельний.
Розташування зручне: школа та дитячий садочок у кількох хвилинах пішки, магазини, аптеки, супермаркет – поруч із будинком. Відмінна транспортна розв’язка. Зелена зона поблизу.
3 кімнати
без ремонту
80 / - / 8 м²
поверх 9 з 9
власник
1.4 млн грн
21 407 грн/м²
Січеславська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-прохідне планування. Ремонт - євроремонт, квартира в дуже хорошому житловому стані, не кутова, двостороння, дуже тепла взимку та прохолодна влітку. Санвузол роздільний. Балкон виходить у двір, не засклений, з фігурними решітками. Встановлені надійні вікна з німецькою фурнітурою. Замінені труби.
У квартирі встановлена газова колонка, є лічильники на все, зокрема двозонний лічильник на електроенергію. На будинку встановлений тепловий лічильник. Система опалення централізована.
Залишається вбудована кухня, меблі (все, що є на фото) та побутова техніка: холодильник, пральна машинка, кондиціонер, мікрохвильовка, пароварка, електрочайник, праска.
Можливий продаж за програмою єВідновлення. Боргів немає, неповнолітні діти не прописані, готові до швидкої угоди. Торг доречний.
Будинок типу "сталінка". Підїзд відремонтований та чистий, є домофон. У будинку є бомбосховище, вхід до якого знаходиться з підїзду. Біля будинку є стоянка, також є охоронювана парковка.
Поруч зупинка громадського транспорту, дуже хороша транспортна розвязка, школа, дитячий садок, АТБ, магазини, банки, аптеки, відділення Укрпошти. У пішій доступності парк та річка.
Висота стелі 2,85м, товщина стіни 50см. Квартира не кутова, двостороння. Встановлені надійні вікна з німецькою фурнітурою. Балкон з фігурними решітками. Супутникове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Кондиціонер, меблі на кухні, гардероб, ґрати на вікнах.
3 кімнати
з ремонтом
64 / - / 7 м²
цегляна
поверх 2 з 5