Двокімнатна квартира великої площі ( 92 кв.м ) з з роздільною вітальнею та спальнею, окремою великою кухнею та великою лоджію і балконом, ванна кімната обладнана чеською сантехнікою та водонагрівачем. Капітальний ремонт з заміною проводки, штукатурки усіх стін та стелі зроблено у 2023 році для себе. Після ремонту в квартирі ніхто не проживав. Квартира не кутова, взимку дуже тепло, влітку прохолодно. Закритий двір, поруч АТП зі стоянкою для авто.
Квартира має вільне планування. Зроблений повний демонтаж, встановлені нові стояки та вікна, зроблена стяжка. Ремонт після будівельників.
Квартира має централізоване опалення.
Продаж від власника.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Квартира має просторе і світле планування. Вікна виходять на тихий двір. У квартирі зроблено косметичний ремонт. Встановлені подвійні деревяні рамки. Є затишна вітальня, велика кухня площею 7 кв.м., балкон з виходом на тиху вулицю.
У квартирі встановлена нормальна сантехніка.
Квартира повністю мебльована. Кухня оснащена меблями.
Документи в порядку. Квартира готова до проживання.
Будинок має закриту охоронну територію з дитячим майданчиком. У дворі організовано парковку для мешканців. Також є платна охороняється парковка поблизу.
Квартира розташована в самому серці лівого берега. Поруч з будинком знаходяться школи, дитячі садки, магазини, аптеки та зупинки громадського транспорту. В 10 хвилинах їзди торговий центр "Караван".