Продаж квартир вулиця Гоголя, Дніпро

32 оголошення по 8 квартирах
$ 158 тис.
1 411 $/м²

вулиця Гоголя, 20-Б

ТРЦ Cascade Plaza
4 кімнати
з ремонтом
112 / 80 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 16
2004 Рік будівництва
$ 79 тис.
1 215 $/м²

вулиця Гоголя, 10-А

ТРЦ Cascade Plaza
Продаж 3к в центрі вул. Гоголя 10а, поверх 3/5 не кутова, площа 65м2 та спланована на кухню вітальню та дві спальні. Зроблено капітальний ремонт, замінено абсолютно всі комунікації, паркетна дошка, тепла підлога, вбудована кухня з технікою, камяна стільниця, 3 кондиціонери. Продається з меблями та технікою. Закритий двір, автоматичні ворота. Ціна 79000 $.
3 кімнати
з ремонтом
65 / 40 / 10 м²
блочна технологія
поверх 3 з 5
1970 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 59.5 тис.
1 167 $/м²

вулиця Гоголя, 4

ТРЦ Cascade Plaza
Продаж 2-к квартири в одній з найкращих локацій міста, вул. Гоголя, 4! 2 окремі кімнати, кухня, роздільний санвузол та ванна. Велика лоджія. Вид на город. Цегляний будинок, закрите подвіря. Внизу ресторани та магазини. Світло є завжди. Готова квартира для життя, а також варіант під інвестицію. Документи перевірені. Можлива угода за безготівковим розрахунком.
2 кімнати
без ремонту
51 / 38 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 14
1974 Рік будівництва
$ 30 тис.
857 $/м²

вулиця Гоголя, 14-А

ТРЦ Cascade Plaza
Продам 1-кімнатну квартиру, вул. Гоголя 14. Сталінка, 5/6 поверх площа 34 кв.м., квартира під ремонт., колонка, балкон. Закритий двір. Ціна 30 000 $
1 кімната
без ремонту
35 / 19 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 6
$ 48.5 тис.
1 183 $/м²

вулиця Гоголя, 19

ТРЦ Cascade Plaza
Продам 2х кімнатну квартиру в нагірному районі вул.Гоголя 4/5 цегляний будинок 41/27/6 кімнати суміжні, санвузол суміщений, квартира в житловому стані,комора, вікна металопластикові, балкон.Поруч знаходиться супермаркет АТБ, ТЦ Нагірний, парк Шевченко, кавярні.(068) 712-23-63, (066)849-17-75 Ірина
2 кімнати
без ремонту
41 / 27 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 5
$ 51.5 тис.
844 $/м²

вулиця Гоголя, 9

ТРЦ Cascade Plaza
Квартира має планування 2+1 з роздільним санвузлом. Стан житловий, під ремонт, що дозволяє зробити дизайн на власний смак. В квартирі є вода, газ та опалення. Встановлені лічильники. Можливий торг. Ціна: 53 000 $. Будинок - «сталінка» з міцною якістю будівництва та високими стелями. Закритий двір з можливістю парковки. На майданчику всього дві квартири, що забезпечує тишу та приватність. Розташована в історичному районі з розвиненою інфраструктурою та пішою доступністю до всього необхідного. Квартира двостороння, світла та добре провітрювана. Високі стелі.
3 кімнати
з ремонтом
61 / - / 8 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 4
1956 Рік будівництва
$ 120 тис.
795 $/м²

вулиця Гоголя

ТРЦ Cascade Plaza
Квартира має три кімнати, дві з яких спальні, а також хол-вітальню. Планування роздільне. Ремонт у житловому стані. Будинок має автономне опалення та власну електропідстанцію. В квартирі встановлені лічильники на тепло, воду та електроенергію. В квартирі встановлено 4 кондиціонери. Гараж біля будинку продається окремо за бажанням за 17000€. Тип будинку: Гостинка. Будинок обладнаний цілодобовим відеоспостереженням, консьєрж-службою та парковкою зі шлагбаумом перед будинком. Є два ліфти: пасажирський та вантажний. Прекрасне розташування, поряд вся інфраструктура центру. Квартира має два санвузли та вид на храм і сквер. Встановлено охоронну сигналізацію.
1 кімната
з ремонтом
151 / - / 14 м²
поверх 3 з 16
без комісії
$ 430 тис.
1 720 $/м²

вулиця Гоголя, 3

ТРЦ Cascade Plaza
Також є паркомісто цокольному приміщені .
4 кімнати
з ремонтом
250 м²
панельна технологія
поверх 6 з 9