Продаж квартир Дніпро до 10000 доларів
6 оголошень по 4 квартирах
442 тис. грн
13 801 грн/м²
Аудиторна вулиця, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кімнатну квартиру, цокольний поверх, вул. Аудиторська 6 (Виборзька)
Будинок триповерховий, цегляний.
У будинку немає центрального опалення, тому потрібно встановити індивідуальне.
Будинок газифікований, можна газ завести в квартиру. Санвузол, каналізація, все є.
Загальна площа 32 метри.
Дві суміжні кімнати
Підійде як під житло так і під комерційну діяльність.
Ціна 10000 доларів.
2 кімнати
без ремонту
32 / 22 / 8 м²
цегляна
поверх 1 з 3
398 тис. грн
10 749 грн/м²
Старобазарна вулиця, 77
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1-кімнатна квартира, розташована в Заводському районі по вулиці Союзній, 77. Квартира потребує ремонту. Санвузол суміжний.
Система опалення в квартирі централізована.
Меблі в квартирі відсутні.
Будинок цегляний.
1 кімната
з ремонтом
37 / - / 6 м²
поверх 4 з 5
398 тис. грн
21 896 грн/м²
вулиця Вільного Козацтва, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування. Ремонт виконано під чистову обробку.
Система опалення індивідуальна електрична. В квартирі зроблено водяну теплу підлогу та всю розводку під сантехніку. Встановлено бойлер.
Будинок після капітальної реконструкції, повністю нова криша. Закритий двір, є паркомісця, зона барбекю.
1 кімната
без ремонту
18.2 / - / 4 м²
поверх 2 з 3
398 тис. грн
24 860 грн/м²
проспект Богдана Хмельницького, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 1 кімнату площею 11,4 кв.м. та загальною площею 16 кв.м. Стан ремонту - косметичний. Встановлено євро вікно з антимоскітною сіткою та жалюзі, на підлозі лінолеум, а у ванній кімнаті - кахель.
Опалення централізоване. В квартирі встановлено бойлер для гарячої води, індивідуальний лічильник електроенергії та лічильник води. Кухня обладнана електроплиткою та мікрохвильовою піччю.
Залишаються всі меблі та техніка: сучасний холодильник, польська шафа, стіл-трансформер з двома стільцями, комод, зручний диван з ортопедичним матрацом. На кухні є електрочайник та пральна машина-автомат.
Продаж квартири з можливим торгом.
Будинок панельний, 2001-2010 років побудови, з ж/б перекриттями. Встановлено 2 нових ліфта. В будинку є продуктовий міні-маркет.
Поруч з будинком розташовані невеликі продуктові магазини, дитячий та спортивний майданчики. Недалеко знаходиться тупик 136-ї маршрутки, а також зупинки трамвая №12 та тролейбуса №9.
Квартира затишна та тепла. Встановлено броньовані двері. Металопластикові труби у ванній кімнаті. Зручна складана сушарка у ванній. Кухня розташована в коридорі.
1 кімната
з ремонтом
16 / - / 4 м²
панельна
поверх 5 з 9