Продаж 1-кімнатних квартир Дніпро
3 169 оголошень по 1 127 квартирах
1.6 млн грн
32 545 грн/м²
вулиця Євгена Чикаленка, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Новобудова від забудовника. Продаж по переуступці.
Квартира розташована на 10 поверсі з 10, сучасний будинок із комфортним плануванням та зручною квадратурою, що дозволяє реалізувати ремонт на власний смак.
Переваги об’єкта:
новий житловий комплекс
зручна квадратура та продумане планування
За детальною інформацією звертайтесь.
1 кімната
без ремонту
48.7 / 40.7 / 8 м²
поверх 10 з 10
2024 Рік будівництва
3.1 млн грн
103 404 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу стильна квартира-студія у сучасному житловому комплексі «Classic Hall», розташованому в самому серці Дніпра.
Ідеальний варіант для однієї людини або молодої пари.
Характеристики:
• площа: 29,6 м² (житлова 26,2 м², санвузол 3,4 м²);
• поверх 7/8, є ліфт;
• опалення — електричне;
• вікна виходять у тихий внутрішній двір;
• повне право власності.
Оснащення:
• якісний ремонт у сучасному стилі;
• вбудована техніка: пральна машина, холодильник, інфрачервона плита, проектор;
• все готово як до комфортного проживання — заїжджай та живи!
Вартість: 71 600 $
Планування:
Студія
1 кімната
з ремонтом
29.6 / 26 / 3.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 8
2023 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
4.2 млн грн
94 024 грн/м²
вулиця Короленка, 22-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в ЖК Женева.
Первый высокий этаж, Три Окна во двор на южную сторону.
Совершенно новый, современный ремонт в светлых тонах.
Отдельно спальня, отдельно кухня, санузел с душем, и хозяйственная комната.
Сделана звукоизоляция, и утепление.
Автономное газовое отопление, и теплый пол.
Фото оригинальные, есть видео.
Звоните.
1 кімната
з ремонтом
44.5 / 13 / 11.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 12
2022 Рік будівництва
3.7 млн грн
65 883 грн/м²
Гаванська вулиця, 9-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж дизайнерської квартири в ЖК Comfort City Lagoon
ВАУЧЕР , да!
Продається квартира з новим сучасним дизайнерським ремонтом в одному з найкращих та найпрестижніших житлових комплексів м. Дніпро — ЖК Comfort City Lagoon.
Адреса: Придніпровськ, вул. Гаванська, 9г.
Вигідна ціна для такого рівня комплексу, якості ремонту та видових характеристик.
Загальна площа квартири — 56 м².
Видова квартира, дуже тихе та затишне місце. Відчуття заміського життя з повною міською інфраструктурою поруч.
Квартира будувалась для себе, не під оренду та не під перепродаж. Використані дорогі та якісні матеріали, кожна деталь продумана.
Опис квартири:
— дизайнерський ремонт
— плитка Diesel
— вбудована техніка Samsung та Bosch
— водяна тепла підлога
— система очистки води на всю квартиру
— регульована LED-підсвітка
— кухня та острів AGT + натуральний камінь
— окрема гардеробна
— окрема кладова в квартирі
— додаткова кладова у підвалі будинку
— індивідуальний дизайн кожного елемента
Про комплекс:
Закрита охоронювана територія бізнес-класу.
Велика доглянута територія з басейном, власним пляжем, парковою зоною, спортивними та дитячими майданчиками, зонами відпочинку.
Паркінг. Є орендоване паркомісце.
У будинку розташовані АТБ, кав’ярні, аптека та інші магазини.
Поруч уся необхідна інфраструктура для комфортного проживання.
Документи готові.
Готові до угоди за всіма державними програмами.
Швидкий вихід на угоду.
1 кімната
з ремонтом
56.8 / 15 / 30 м²
цегляна
поверх 5 з 6
2021 Рік будівництва
1.3 млн грн
30 299 грн/м²
Запорізьке шосе, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа 1-комнатной квартиры в ЖК Barvy на безопасном первом этаже 1/10, с окнами во двор. 41,4 м2. Состояние от застройщика, мокрые точки и вытяжки с двух сторон, что дает возможность более свободного проектирования ремонта. Дом построен из кирпича с армопоясами, 150 утеплитель минеральная вата. На каждую квартиру 14 кВт электроэнергии. Закрытый двор с детской площадкой, есть возможность дополнительно приобрести парковочное место под навесом. Новый стремительно развивающийся район.
28500$
1 кімната
без ремонту
41.4 / 36.8 / 4 м²
поверх 1 з 10
2025 Рік будівництва
595 тис. грн
27 525 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-кімнатну квартиру, Шевченківський район. мікрорайон ж/м Тополь - 2, будинок 26
Код обєкта SF-3-314-474
Мікрорайон міста з розвинутою інфроструктурою і транспортноюрозвязкою: лікарня,стомат кабінет, парк і сквери, кафе і ресторан, магазини і супермаркети, ринок, школа і дитсадки, аптеки, віддлення банку і пошти, салони краси.
4-й поверх 9-поверхового будинку із залізобетонних блоків, малосімейка. Кутова. ОСББ. Асфальтоване впорядковане подвіря. У дворі стоянка для авто, дитячій і спортивний майданчик. Під’їзд – кодовий замок, домофон. Новий пасажирський ліфт. Камери відео спостереження в підїзді.
Загальна площа - 21,6 кв.м: окрема кухня 5 кв.м., 1 окрема кімната 11,9 кв.м., сумісний санвузол 2,3 кв.м., балкон - корзинка 0,1 кв.м., передпокій 2,1 кв.м., вбудована шафа 0,2кв.м. Висота стелі 2,50м.
Квартира знаходиться в житловому стані, але потребує ремонту.В квартирі частково замінено водопроводні труби і зроблено додаткове утеплення капітальної стіни. Квартира тепла, світла. В квартирі є газ, центральне опалення, холлодна і горяча вода. Продаеться з меблями і технікою: пральна машинка, пічь газова з духовою шафою, бойлер, холодильник, інтернет.
Вартість - $13,5 тис + послуги АН.
Ще більше актуальних обєктів на сайті нашої агенції.
Вказуйте параметри та отримуйте свіжі пропозиції.
Супровід угод державних іпотечних програм «єОселя».
Допомога при купівлі житла по безготівковому розрахунку:
Постанова №206, №214, №280, №719
Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення».
1 кімната
без ремонту
21.6 / 11.9 / 5 м²
блочна
поверх 4 з 9
1980 Рік будівництва
1.8 млн грн
51 658 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-кімнатну квартиру на ж/м Тополь-3, буд. 55
Площа: 34 м²
Поверх: 10/16
Світла та доглянута квартира з якісним ремонтом. Повністю замінені всі комунікації: проводка, труби, сантехніка. Квартира готова для комфортного проживання без додаткових вкладень.
Зручне планування, гарний поверх, чистий під’їзд та доглянута прибудинкова територія.
Поруч усе необхідне:
— школи та дитячі садки
— магазини та супермаркети
— зручна транспортна розв’язка
— парковки, аптеки, зони для прогулянок
Гарний варіант як для життя, так і під інвестицію.
За детальною інформацією та переглядом — телефонуйте.
1 кімната
з ремонтом
34.1 / 16.8 / 8.7 м²
панельна
поверх 10 з 16
1 млн грн
35 672 грн/м²
Квартальна вулиц, 27
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-кімнатну квартиру на 12-му кварталі, вул. Квартальна.
Поверх 1/5.
Квартира після капітального ремонту — замінені всі комунікації, нова проводка та сантехніка. Все робилось якісно та для комфортного проживання.
Встановлена система охорони, на вікнах решітки.
Залишаються меблі: шафа-купе та вбудована кухня.
Будинок із доглянутим під’їздом, затишний двір із паркувальними місцями та охайним квітником.
Будинок розташований у центрі 12-го кварталу — поруч усе необхідне для життя: ринок, АТБ, магазини, гаражний кооператив, зупинки транспорту та інша розвинена інфраструктура.
Хороший варіант як для проживання, так і під орендний бізнес.
1 кімната
з ремонтом
29 / 18 / 6 м²
блочна
поверх 1 з 5
Популярні запити
2.9 млн грн
69 142 грн/м²
проспект Дмитра Яворницького, 72-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаётся стильная квартира в ЖК «Дельмар Люкс»
просп. Дмитра Яворницкого, 72Б
Современная квартира в новострое бизнес-класса в самом центре города, напротив парка Глобы.
Общая площадь — 41,4 м²
Этаж — 13 из 18 (видовая)
Продуманная планировка: кухня-студия и отдельная комната, предусмотрена гардеробная.
Выполнен дизайнерский ремонт с использованием качественных материалов. Квартира полностью укомплектована современной техникой и мебелью — готова к проживанию или сдаче в аренду.
ЖК «Дельмар Люкс» — это сочетание комфорта, локации и статуса. Тихий зелёный район в центре города с развитой инфраструктурой: рядом парк, магазины, рестораны, транспорт.
Отличный вариант как для жизни, так и для инвестиций.
Стоимость — 64 999$
Возможен безналичный расчёт
1 кімната
з ремонтом
41.4 / 16 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 18
2019 Рік будівництва
2 млн грн
55 974 грн/м²
вулиця Набережна Перемоги, 130 к7
Продам однокімнатну квартиру з капітальним якісним ремонтом в Дніпрі.
Квартира тепла не кутова. Знаходиться на 8 поверсі з 12.
Стан квартири під ваші меблі та техніку. Робили все для себе.
Зроблено: сантехніку, електрику, нові труби, вікна, стяжка підлоги, штукатурка стін.
Встановлена дорога броньована вхідна дверь. Зроблено балкон.
Гарний вид з вінка в сторону яхт-клуба Січ.
Будинок ОСББ. Доглянутий двір та підїзд з ремонтом.
Є дизайнерський проект. Куплено та встановлено новий бойлер, також є раковина в санвузол.
Можлива продажа по державним програмам.
Ціна 44500$
Перегляди по домовленості.
1 кімната
з ремонтом
35 / 17.1 / 9.5 м²
панельна
поверх 8 з 12
1978 Рік будівництва
1.1 млн грн
30 343 грн/м²
Мануйлівський проспект, 21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1 кімната
без ремонту
36.3 / 17 / 6 м²
панельна
поверх 1 з 9
1970 Рік будівництва
1.9 млн грн
45 360 грн/м²
просп. Науки, 167
Продається 3-кімнатна квартира після будівельників у новому бізнес-класі ЖК «Космос», проспект Гагаріна 167, Дніпро.
• Поверх 5 з 23, монолітно-каркасна конструкція / бізнес-клас;
• Площа 41,2 м²;
• Стан: після будівельників
Про ЖК «Космос»:
• сучасний будинок із закритим двором, дитячим майданчиком і зонами відпочинку;
• підземний/наземний паркінг, гаражні бокси;
• поруч: ТРЦ Дафі, супермаркети, школи, садочки, зупинки транспорту;
Вартість: $43 260
Ідеальний варіант, якщо хочете ремонт під себе та вкласти у відразу готову інфраструктуру.
1 кімната
без ремонту
42 / 20 / 15 м²
поверх 5 з 23
Шукай квартиру по локації
3 млн грн
58 704 грн/м²
Виконкомівська вулиця, 24-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1 кімната
з ремонтом
51 / 15 / 15 м²
поверх 18 з 20
2019 Рік будівництва
4.4 млн грн
90 809 грн/м²
вулиця Набережна Перемоги, 128
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам НОВУ 1-кімнатну квартиру в ЖК Marshall
Сучасний житловий комплекс бізнес-класу, один із найкращих на ж/м Перемога.
Адреса: Набережна Перемоги, 128
Поверх: 7-й
Площа: 48 м²
• закрита територія
• комерційний поверх: спортзал, кафе, магазини
• доглянута територія з дитячим майданчиком
• розвинена інфраструктура
• у кроковій доступності яхт-клуб «Січ»
Ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції.
1 кімната
з ремонтом
48 / 20 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 25
2024 Рік будівництва
2.3 млн грн
68 261 грн/м²
вулиця Набережна Перемоги, 54
Продажа 1к в ЖК Маяк ( премиальный ЖК с подземным паркингом)
ПН- 0204012
Этаж: 4/36 ( по факту 8 от земли)
Площадь: 33.5 м2
Состояние: после строителей
Видовая квартира на безопасном этаже. Центр города, вид на р. Днепр
Собственная котельная.
Квартира идеально подойдет под инвестиции
1 кімната
без ремонту
33.5 / 20 / 10 м²
панельна
поверх 4 з 36
1.4 млн грн
33 558 грн/м²
Запорізьке шосе, 28-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Житловий комплекс BARVY розташований у
перспективному районі, що активно розвивається на Запорізькому шосе, 28В, між ж/м Тополя та районом «Підстанція».
Секція-1( червона).
Поверх-5 із 10.
Вид у двір.
Також є інші поверхи та площі.
Телефонуйте, надам більш інформації та організую перегляди.
1 кімната
без ремонту
42 / 15 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 10
2.4 млн грн
53 816 грн/м²
Запорізьке шосе, 28-Я
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Запорізьке шосе / ЖК Щасливі
- Однокімнатна квартира
- 6/11, 45 м2
- Квартира в хорошому стані
- Вбудована кухня
- З меблями та технікою
- Автономне опалення
- Не кутова
- Вікна у двір
Детальніше... по телефону!
1 кімната
з ремонтом
45 / 30 / 12 м²
цегляна
поверх 6 з 11
2019 Рік будівництва
2 млн грн
52 143 грн/м²
вулиця Володимира Вернадського, 1/3
Центр Дніпра: Готовий орендний бізнес на вул. Вернадського, 1
Продаж 1-кімнатної студії 38 м2; (Будинку Книги). Найпрестижніша локація міста з максимальною пішою доступністю.
Повна комплектація меблями та технікою — «заходь та живи».
Квартира вже здана в оренду та приносить дохід.
Переваги: Центр міста, парк Шевченка поруч, ідеальна транспортна розвязка.
Залишається все! Рідкісна пропозиція в цьому будинку.
1 кімната
з ремонтом
38 / 30 / 8 м²
поверх 13 з 18
10.8 млн грн
92 483 грн/м²
вулиця Дмитра Донцова, 8
Розкішна квартира 116,8 м2 з терасою по периметру квартири та оглядом на річку та Дніпро.
ЖК LOFT EGOiST, вул.Дмитра Донцова 8.
Ціна 245280 $ ( 2100уе за 1м2 )
Будинок введено в експлуатацію, оформлення права власності відразу на покупця.
+ Розкішний преміум клаc, висота стелі в квартирі 3.9 м !
+ Висока якість будівництва
+ Приголомшливий огляд на місто!
+ Площа 116,8 м2, тераса більше 30 м2
+ Розташовується на видовому 8 поверсі
+ На поверсі всього 3 квартири
Преміальне скління Schucо (Німеччина)
Преміальні, енергоефективні ліфти марки KONE.
Дворівневий паркінг з точкою під зарядну станцію на кожному місці
Дахові сонячні панелі та шумоізоляція кожної квартири
Відсутність комерційних приміщень — тільки приватність!
LOFT EGOIST – преміальний проект, розташований поряд с парком Шевченка.
Створений для мешканців, бажаючих приватності, тиші та спокою.
Ідеальний будинок для живучих в ритмі мегаполісу, цінуючих індивідуальність та свободу.
Задовольніть своє персональне розуміння комфорту саме зараз!
Поруч Соборна площа, Tsunami Spa Hotel, парк Шевченка.
На ваш запит — відправлю відеоогляд
Сергій
1 кімната
без ремонту
116.8 / 60 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 8
2024 Рік будівництва
4.6 млн грн
64 209 грн/м²
Ливарна вулиця, Будинок 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа 1 комнатная квартира
ВИДОВАЯ
ул.Литейная ЖК «Литейный»
ЦЕНТР
Квартира с Евроремонтом
-Общая площадь:72м2
Разделена на:
-Кухня/Студия:
Встроенная кухня, вытяжка, кондиционер, холодильник, духовой шкаф, обеденное зона, кожаный диван, телевизор.