Санвузол суміжний. Квартира з косметичним ремонтом.
Електроопалення (світло постійно є). Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Продається.
Квартира розташована поруч з Файномаркетом, лікарнею та зупинкою автобуса. У дворі є парковка.
В квартирі є балкон. В підвалі є комора.
Затишна квартира з роздільним плануванням та косметичним ремонтом. Санвузол суміжний. Є відкритий балкон.
Квартира має централізоване опалення та бойлер.
Квартира повністю мебльована. У ній залишаються кухонні меблі, холодильник, диван, ліжко, крісло та шафа для зберігання.
Квартира має зручну локацію в районі РПЗ. Поблизу розташовані магазини, зупинки громадського транспорту та все необхідне для комфортного життя.
Квартира світла, затишна та сонячна. Є кухня площею 7,7 кв.м. з місцем для обідньої зони. Балкон не засклений і може бути перетворений на зону відпочинку або відкриту терасу з гарним видом. Квартира має велику кладову, яка ідеально підходить для зберігання сезонних речей, побутових дрібниць або облаштування гардеробної. Санвузол суміжний.
Квартира тепла та економна в утриманні завдяки централізованому опаленню.
Реальному покупцю можливий торг.
Цегляний будинок, теплий взимку та прохолодний влітку. Підїзд охайний, сусіди доброзичливі. Будинок розташований у тихому, зеленому районі.
Квартира розташована у чудовому районі міста з відмінною транспортною розвязкою. Поблизу знаходяться перша школа, дитячий садочок, магазини, аптеки, зупинки громадського транспорту, ринок, лікарня та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
У квартирі виконано якісний євроремонт. Санвузол суміжний. Є балкон, лоджія та гардероб.
До квартири залишаються меблі та техніка. На кухні є меблі. Встановлено кондиціонер.
Квартира пропонується до продажу.
Квартира знаходиться в житловому фонді 80-90-х років. Є паркувальне місце.
Поряд є вся необхідна інфраструктура.
Квартира обладнана мультимедіа: кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
У квартирі виконаний євроремонт, замінено електрику та сантехніку. Є господарське приміщення площею 6 кв.м. та підвал на 6 кв.м.
Встановлено централізовану систему опалення.
Квартира мебльована.
Продаж від власника.
Квартира розташована за 10 хвилин пішки до станції Шевченко, дитсадка, школи та ринку. Автобусна зупинка знаходиться біля дому.
У квартирі встановлено теплу підлогу, душову кабіну, є комора.
1 кімната
з ремонтом
27 / - / 10 м²
цегляна
поверх 1 з 2
власник
672 тис. грн
24 000 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира 1 комнатная, центр с подвалом и грядкой.Скидка до 1.09.25
Квартира в житловому стані, під ремонт. Планування компактне та затишне. Можливе облаштування студії, оскільки стіна не несуча. Санвузол роздільний. Душова кабіна розташована в просторі кухні, не відгороджена перегородкою. Висота стель 2м60см. Кімната площею 17 кв.м. Кухня площею 183×237+90 см. В прихожій є комора з антресоллю. Балкон не засклений. Підлога деревяна. Стіни та стеля в хорошому стані. Квартира кутова, суха, без цвілі та грибка.
У квартирі встановлено новий лічильник води (2024 рік) та лічильник тепла на весь будинок, що дозволяє економити. В 2020 році замінено електричний лічильник та унітаз. Заплановано безкоштовне встановлення лічильника газу. Встановлено нові водопровідні труби на кухні та виведені труби під бойлер.
Меблів немає.
Продаж без торгу. Оформлення за рахунок покупця. Можливий огляд тільки з реальним покупцем, якому підходить квартира візуально, за описом та ціною.
Квартира розташована в хрущовці поруч з колишнім хлібзаводом. У будинку є підвал, який належить квартирі. За будинком є земля для грядки та палісадника. Вже зроблено ремонт у двох підїздах, а наш підїзд на черзі.
Квартира має зручне та вигідне розташування в центрі міста.
Квартира має хорошу шумоізоляцію, сусідів не чути. Усі комунікації працюють відмінно. З боку кухні влітку прохолодно, при відкритому вікні. У квартирі немає сторонніх запахів.
Квартира має житловий стан. Санвузол суміжний. Є балкон.
Будинок повністю відключений від централізованого опалення, тому є можливість без проблем встановити індивідуальне опалення. Є асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Неподалік розташований дитячий садочок та школа. Магазини, аптеки та зупинка громадського транспорту поруч.
Квартира не кутова, вікна виходять на південний захід. Квартира приватизована.
Квартира з роздільним плануванням. Зроблений косметичний ремонт. Встановлені металопластикові вікна 2024 року.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням. Комунікації: газ.
Поблизу розташована зупинка громадського транспорту та магазин.
Квартира має суміжний санвузол. Зроблений косметичний ремонт. Замінена сантехніка.
У квартирі індивідуальне опалення та встановлена газова колонка.
Квартира мебльована.
Будинок знаходиться в зручному місці біля магазину Файно маркет.
На вікнах встановлені грати. Квартира тепла та світла. Приємним бонусом є наявність господарського приміщення. Будинок цегляний.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Зроблений косметичний ремонт. Встановлені металопластикові вікна. Балкон загальною площею 7 кв.м. засклений.
Квартира має централізоване опалення. Замінена сантехніка.
Квартира мебльована і має все необхідне для проживання.
Будинок оснащений ліфтом. Добре функціонує ОСББ. В будинку замінений ліфт. Є технічний поверх.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться магазин, аптека, зупинка громадського транспорту.
Квартира не кутова, суха та тепла. Вікна виходять у тихий двір.
Квартира має суміжний санвузол. Зроблений косметичний ремонт.
Квартира обладнана централізованим опаленням.
Квартира не мебльована.
Квартира продається.
Квартира розташована в районі Шевченко неподалік від залізничного вокзалу, автовокзалу, магазинів, кафе, відділень "Нової пошти" та "Укрпошти", дитячого садка, школи та дитячого майданчика. В пішій доступності розташовані інші обєкти інфраструктури.
Квартира розташована в гуртожитку.
Квартира має роздільне планування. Ремонт виконаний у житловому стані.
Квартира повністю мебльована і укомплектована. Усе, що є в квартирі, залишається новим власникам.
Квартира розташована в самому серці Сміли. Поблизу знаходяться ринок, парк, школа №3, магазини та зупинки громадського транспорту. Усе в пішій доступності.
Вікна виходять у тихий двір. Встановлені ґрати на вікнах. Подвійні вхідні двері. Газова колонка забезпечує постійну наявність гарячої води.
Квартира має суміжний санвузол.
Квартира обладнана центральним опаленням, бойлером для гарячої води, центральною каналізацією, електрикою, вивозом відходів, газом та центральним водопроводом.
Квартира повністю мебльована, включаючи меблі на кухні.
Квартира розташована в цегляному будинку.
Є засклений балкон.
Стильна, сучасна квартира-студія з євроремонтом. Санвузол суміжний.
Централізоване опалення. Замінено електропроводку, водопровідні труби та каналізацію в 2021 році. Можливе підключення газової плити або панелі, газ заведено.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою. Залишається все, що на фото. Нова побутова техніка: холодильник (2024 рік придбання), електродуховка, індукційна панель та кондиціонер (2021 рік). Є меблі на кухні та душова кабіна.
Квартира підходить як для себе, так і для здачі в оренду.
Тип будинку - хрущовка.
Розвинена інфраструктура в пішій доступності: супермаркети, аптеки, зупинки транспорту, кафе, дитячий садок, школа.
Квартира світла, затишна та з гарною енергетикою. Є балкон та лоджія.
1 кімната
з ремонтом
29.4 / - / 5.9 м²
цегляна
поверх 3 з 5
835 тис. грн
27 826 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам однокімнатну квартиру в центрі міста з інд.опаленням
Квартира з косметичним ремонтом. Санвузол суміжний.
Квартира має індивідуальне електричне опалення. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, каналізація септик, центральний водопровід.
Квартира мебльована.
Квартира має балкон і лоджію. З вікон відкривається чудовий вид.
Квартира приватизована, кімната площею 17.7 кв.м., кухня - 4.7 кв.м. Планування - малосімейка, гостинка. Санвузол суміжний. Стан - житловий, але потребує ремонту.
Квартира обладнана лічильниками на світло, воду та газ. Боргів по комунальним послугам немає. Система опалення централізована.
Квартира продається без меблів.
Тип будинку - "малосімейка", житловий фонд 80-90-х років. Утримання будинку та прибудинкової території здійснює ОСББ. Ліфт працює.
Хороша транспортна розвязка, автобусні зупинки знаходяться за 5 хвилин ходьби. Поблизу є магазини, школа та два дитячі садочки.
Квартира обладнана металопластиковими вікнами, металевими вхідними дверима та другими вхідними дверима, обшитими дермантином. Підключено швидкісний інтернет Маклаут.