Продаж квартир у новому будинку (після 2010 року побудови) Черкаси
377 оголошень по 238 квартирах
1.5 млн грн
37 691 грн/м²
Квіткова вулиця, Будинок 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1к.кв в ЖК Олімп Модерн, 4та секція
- новий сучасний комплекс
- закрита територія
- цегляний будинок
- утеплення мінеральною ватою
- квартира площею 41,1м2
- 3 й поверх (також є варіант на 6му)
- висока стеля 3м
- якісні вхідні двері та склопакети
- панорамні вікна
- лічильники на тепло, воду та світло
- 4та секція (здача кінець 2026року)
Продаж по переуступці прав власності.
Можливе розтермінування
1 кімната
без ремонту
41.1 / 16 / 14 м²
цегляна
поверх 3 з 8
2.3 млн грн
39 062 грн/м²
Різдвяна вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2-кімнатна квартира в клубному будинку "Еталон" - вул. Різдвяна,108 м. Черкаси
Продається простора двохкімнатна квартира 58,5 м² у стильному малоповерховому клубному будинку в тихому районі міста.
Локація: вул. Різдвяна,108 (район Кривалівський)!
Будинок побудований з цегли, фасад утеплений пінопластом та оздоблений декоративною штукатуркою
Введено в експлуатацію, оформлене право власності
Встановлені якісні, німецькі енергозберігаючі склопакети з теплим монтажем.
Поверх: 4
Площа: 58,5 м²
2 Кімнати: 14,2 і 13,6 м²
Кухня-вітальня з лоджією – 21,3м2
Санвузол суміжний 5м2
Переваги:
Клубний формат: малоповерховий, малоквартирний будинок
Автономне опалення — тепло та економно
Створено власне ОСББ
Закрита територія - спокій та безпека
Безшумний ліфт
Дитячий майданчик та паркомісця на закритій території
Підземне укриття в будинку.
Чудовий варіант для комфортного життя або інвестиції в нову квартиру з перспективною локацією!
Є відеоогляд - надсилаємо за запитом.
📲 Телефонуйте та дізнайтесь більше — показ за домовленістю, ключі в агентстві.
Вартість – 51650$
Покупець сплачує комісію агентства в розмірі 3%
2 кімнати
без ремонту
58.5 / 27.8 / 21 м²
цегляна
поверх 4 з 4
2023 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.2 млн грн
55 873 грн/м²
бульвар Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропоную Вашій увазі квартиру в новому клубному будинку по бул. Шевченка 106
- побудований з червоної цегли
- утеплений 200мм пінопластом
- сучасний підʼїзд
- на поверсі всього три квартири
- встановлені хороші вхідні двері
- панорамні вікна (теплий монтаж)
- висока стеля 3м
- вільне планування, що дозволяє зробить класну двокімнатну квартиру
- вид на затишний двір
- відеонагляд
Поруч ЧНУ, Делікат, Коза Ностра, зупинки громадського транспорту, аптеки ітд..
Можна використовувати під офіс
Ключі в АН!
Комісія 2%
2 кімнати
без ремонту
57.8 / 23 / 30 м²
цегляна
поверх 3 з 3
2025 Рік будівництва
1.5 млн грн
40 743 грн/м²
проспект Перемоги, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1к.кв в ЖК Форест, р-н ПЗР
- загальна площа 38м2
- кімната 15,4м2
- кухня 10,8м2 з великою лоджією
- сан вузол суміщений
- висота стелі 2,75м
- середній 6й поверх
- 10 кВт
- закритий двір
- ОСББ
Поруч Делікат, АТБ, зоопарк, зупинки громадського транспорту, аптеки, лікарня ітд ітп..
Можливий продаж по держ програмах
1 кімната
без ремонту
38 / 15.4 / 10.8 м²
поверх 6 з 12
2017 Рік будівництва
3.3 млн грн
40 964 грн/м²
вулиця Остафія Дашковича, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропоную Вашій увазі класну двокімнатну квартиру в самому центрі міста по вул. Дашкевича 3
- загальна площа 81м2
- дві окремі кімнати
- сан вузол роздільний
- вид на Дніпро
- середній поверх
- встановлені лічильники на воду, світло, тепло
- прямий продаж
- у власності більше 3х років
Ключі в АН!
2 кімнати
без ремонту
81 / 43 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 18
2015 Рік будівництва
4.2 млн грн
48 662 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири 87 м² у преміальному ЖК EVERWOOD
Малоповерховий будинок преміум-класу — лише 4 поверхи та 5 квартир на поверсі.
Закрита територія, підземний паркінг, власний двір і дитячий майданчик створюють атмосферу клубного формату проживання.
Про квартиру:
Повноцінна велика 2-кімнатна
Площа: 87м²
Кухня-вітальня: 18,12м2
Характеристики будинку:
Червона цегла (товщина стін — 2 цеглини)
Вікна REHAU
Газове опалення
Централізована вода та каналізація
Житло для тих, хто цінує простір, тишу та преміальне середовище.
Вартість:
1100 $/м²
Є також варіанти 1к.кв
2 кімнати
без ремонту
87 / 37 / 18 м²
цегляна
поверх 2 з 4
2026 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
2.3 млн грн
46 008 грн/м²
вулиця Михайла Грушевського, 110
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам класну 1к.кв в центрі міста по вул. М.Грушевського 110
- загальна площа 50м2
- середній 9й поверх
- простора кухня з великою лоджією 11м2
- великий коридор 11м2 (можна зробить гардероб)
- кімната 19,1м2
- 10 кВт
- горизонтальне розведення опалення
- хороший вид на місто на Дніпро
- великий паркінг у дворі
- ОСББ
Ключі в АН!
1 кімната
без ремонту
50 / 19 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 17
2021 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
4.6 млн грн
87 635 грн/м²
Припортова вулиця, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропоную Вашій увазі затишну євро двушку на Митниці, по вул. Припортова
- 6й поверх
- 53м2
- простора кухня
- спальна кімната
- зона вітальні
- гардероб
- суміжний сан вузол
- 10 кВт
- індивідуальний лічильник на тепло, воду, світло
- в будинку два ліфта (вантажний та пасажирський)
- ОСББ
Квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою, які залишаються при продажу
Ключі в АН!
Ідеально для молодої сімʼї або для здачі в оренду
2 кімнати
з ремонтом
53 / 20.6 / 10.4 м²
поверх 6 з 17
2022 Рік будівництва
Популярні запити
можливий продаж по єОселя
1.7 млн грн
38 089 грн/м²
проспект Перемоги, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1к.кв в ЖК Форест, р-н ПЗР
- загальна площа 45,3м2
- кімната 19,2м2
- кухня 11,2м2 з великою лоджією
- сан вузол суміщений
- висота стелі 2,75м
- середній 6й поверх
- 10 кВт
- закритий двір
- ОСББ
Можливий продаж по держ програмах
єВідновлення
єОселя
Комісія АН 2%
1 кімната
без ремонту
45.3 / 19.2 / 11.2 м²
поверх 6 з 12
2017 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
5.4 млн грн
67 463 грн/м²
вулиця Праведниці Шулежко, 31/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам шикарну 3к.кв в центрі міста!
- закритий двір
- ОСББ
- велика парковка біля будинку та підземний паркінг
- дитячий майданчик
- до Дніпра 5 хв
Квартира повністю з ремонтом, укомплектована меблями та технікою (робили для себе)
- загальна площа 79,3м2
- житлова площа 57,7м2
- просторий сан вузол 8,9м2 з ваною та душем
- кухня-студія
- дві окремі кімнати, в кожній з яких є власна гардеробна
Всі меблі та техніка залишаються при продажу
- дитяча кімната
Покази з 8го травня!
Телефонуйте для попереднього запису!
Комісія АН 2%
3 кімнати
з ремонтом
80 / 57.7 / 5 м²
поверх 3 з 17
2012 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
6.2 млн грн
42 734 грн/м²
вулиця Остафія Дашковича, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропоную Вашій увазі квартиру в елітному будинку в ЦЕНТРІ міста по вул. Дашкевича 3!
Загальна площа 145м2
- 3 окремі кімнати
- велика кухня студія 45м2
- гардероб
- два сан вузли
- великий балкон 9м2
- панорамний вид на Дніпро!
- зроблена стяжка підлоги, замінені склопакети (якісний ламінат та радіатори залишаються новому власнику)
- горизонтальне розведення опалення
- два ліфти (грузовий і пасажирський)
Ключі в АН! Покази в зручний для Вас час по домовленості!
3 кімнати
без ремонту
145 / 60 / 45 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 18
2015 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
4.2 млн грн
75 603 грн/м²
вулиця Михайла Грушевського, 110
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам класну квартиру в центрі міста!
- загальна площа 55м2