Зараз 9:00 — хвилина мовчання
Будь ласка, зупинімось і вшануємо пам’ять усіх, хто загинув через війну росії проти України. Пам’ятаємо.
3-комнатные квартиры от 6.52 млн грн
65 300 грн за м²
3 комнаты
99.8 м²
Этажи: 1-5
2 кв. 2026
Отделочные работы
65 300 грн за м²
3 комнаты
103.8 м²
Этажи: 1-5
2 кв. 2026
Отделочные работы
Самые важные обновления ЖК Silver One
Акции, скидки и спецпредложения
Новые фотографии со строительства, аэрооблеты
Обновления цен от отдела продаж
Обновление документов в реестрах
Це російськомовна версія
Інколи пошукові системи вважають, що користувачам потрібна саме вона, але завдяки цьому повідомленню ви можете змінити мову в один клік
Українською