Продажа квартир в ЖК Новый
7 оголошень по 2 квартирах
4.2 млн грн
90 949 грн/м²
вулиця Карла Мікльоша, 5
ТРЦ King Cross Leopolis
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1 кімнатної квартири в новобудові ЖК Новий , вул.Стрийська ,м.Львів.
Квартира знаходиться на 3 поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку.
Житлова площа - 46.4 м2, кухня- 17 м2. Гардеробна кімната.
Індивідуальне опалення.
Квартира продається з вбудованою кухнею.
Комплекс знаходиться у районі, який швидко розвивається, та за 20 хвилин їзди в транспорті від історичного центру міста.
До найближчої зупинки громадського транспорту мешканцям ЖК потрібно добиратися всього 3 хвилини. Розгалуженість транспортних ліній в цьому районі дозволяє без жодних зусиль та лишніх пересаджувань швидко дістатися до будь-якої точки міста.
Тихий спокійний спальний район.Поруч Кінг Крос ,стадіон Арена Львів.
код обʼєкта 17236
1 кімната
з ремонтом
46.4 / 15 / 17 м²
цегляна
поверх 3 з 7
2017 Рік будівництва
10.9 млн грн
66 779 грн/м²
вулиця Карла Мікльоша, 13
ТРЦ King Cross Leopolis
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж
Чудова, комфортна 3-кімнатна квартира в новобудові
✅ вул. Стрийська/Мікльоша
✅ площа – 163 м² (квартира - 128,5 м² + додатково гараж з підсобкою на 1-му поверсі - 34,5 м²)
✅ поверх 2 з 4
✅ новобудова 2014 року
✅ Будинок клубного типу на 4 поверхи, на поверсі лише по 1-й квартирі
✅ три ізольовані кімнати: спальня, дитяча кімната, кабінет та величезна кухня-вітальня 44 м²
✅ 2 роздільні санвузла та гардеробна кімната
✅ додатково на першому поверсі до квартири належить закритий гараж для авто 14м² і з гаража вхід в підсобне приміщення площею 20м² яке можна облаштувати під свої потреби + вихід у закритий внутрішній дворик прибудинкової території з BBQ та відпочинковою зоною
✅ Опалення індивідуальне
✅ Зроблено підігрів підлоги
✅ Кондиціонер в кухні-вітальні та спальній кімнаті
✅ Квартира дуже світла та простора, великі кімнати
✅ Ремонт зроблено в сучасному стилі
✅ Меблі та техніка залишаються
✅ Чудова локація: 1 хв. на авто до ТЦ King Cross Leopolis, 2 хв. пішим ходом до стадіону Арена Львів та іподрому
✅ Поруч наявні магазини, парк, школа та садочок
✅ стан квартири - «Заходь та живи»
Не втратьте шанс придбати цю чудову квартиру
Телефонуйте
т. 050-95-70-462 Володимир
3 кімнати
з ремонтом
163 / 52 / 44 м²
цегляна
поверх 2 з 7
2013 Рік будівництва