Зараз 9:00 — хвилина мовчання
Будь ласка, зупинімось і вшануємо пам’ять усіх, хто загинув через війну росії проти України. Пам’ятаємо.
Професійна рієлторська мережа
Застосунок оренди квартир на 3D-мапі
Новини
1-кімнатні квартири від
3.91 млн грн
88 тис. $
97 750 — 102 200 грн за м²
$ 2 200 — 2 300 за м²
1 кімната
39.15 м²
Поверхи: 2-8
Будинок 2 (Секція 6)
2 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
97 750 — 102 200 грн за м²
$ 2 200 — 2 300 за м²
1 кімната
40.3 м²
Поверхи: 2-8
Будинок 2 (Секція 6)
2 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
97 750 — 102 200 грн за м²
$ 2 200 — 2 300 за м²
1 кімната
40.71 м²
Поверхи: 2-8
Будинок 2 (Секція 6)
2 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
84 000 — 106 650 грн за м²
$ 1 890 — 2 400 за м²
1 кімната
41.75 м²
Поверхи: 1-9
Будинок 2 (Секція 4)
1 кв. 2027
Будується
97 750 — 108 850 грн за м²
$ 2 200 — 2 450 за м²
1 кімната
42.5 м²
Поверхи: 2-8
Будинок 1 (Секція 5)
1 кв. 2026
Збудовано
97 750 — 108 850 грн за м²
$ 2 200 — 2 450 за м²
1 кімната
44.51 м²
Поверхи: 2-8
Будинок 1 (Секція 2)
1 кв. 2026
Збудовано
84 000 — 106 650 грн за м²
$ 1 890 — 2 400 за м²
1 кімната
44.57 м²
Поверхи: 1-9
Будинок 2 (Секція 4)
1 кв. 2027
Будується
84 000 — 106 650 грн за м²
$ 1 890 — 2 400 за м²
1 кімната
45.93 м²
Поверхи: 2-9
Будинок 2 (Секція 5)
1 кв. 2027
Будується
97 750 — 108 850 грн за м²
$ 2 200 — 2 450 за м²
1 кімната
46.03 м²
Поверхи: 2-8
Будинок 1 (Секція 5)
1 кв. 2026
Збудовано
84 000 — 106 650 грн за м²
$ 1 890 — 2 400 за м²
1 кімната
46.19 м²
Поверхи: 1-9
Будинок 2 (Секція 4)
1 кв. 2027
Будується
97 750 — 108 850 грн за м²
$ 2 200 — 2 450 за м²
1 кімната
46.49 м²
Поверхи: 2-8
Будинок 1 (Секція 5)
1 кв. 2026
Збудовано
84 000 — 106 650 грн за м²
$ 1 890 — 2 400 за м²
1 кімната
46.57 м²
Поверхи: 2-9
Будинок 2 (Секція 5)
1 кв. 2027
Будується
84 000 — 106 650 грн за м²
$ 1 890 — 2 400 за м²
1 кімната
46.62 м²
Поверхи: 2-9
Будинок 2 (Секція 5)
1 кв. 2027
Будується
97 750 — 108 850 грн за м²
$ 2 200 — 2 450 за м²
1 кімната
47.04 м²
Поверхи: 2-8
Будинок 1 (Секція 5)
1 кв. 2026
Збудовано
84 000 — 106 650 грн за м²
$ 1 890 — 2 400 за м²
1 кімната
47.61 м²
Поверхи: 2-9
Будинок 2 (Секція 5)
1 кв. 2027
Будується
2-кімнатні квартири від
4.57 млн грн
103 тис. $
86 200 — 106 650 грн за м²
$ 1 940 — 2 400 за м²
2 кімнати
57.86 м²
Поверхи: 2-8
Будинок 2 (Секція 6)
2 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
81 750 — 106 650 грн за м²
$ 1 840 — 2 400 за м²