Продажа квартир в ЖК Четвертая Жемчужина

19 оголошень по 5 квартирах
11.1 млн грн
70 289 грн/м²

Марсельская улица, 35

Квартира має відкрите планування з просторою вітальнею. У ній є повністю обладнана сучасна кухня. Також є просторі тераси з яких відкривається приголомшливий вид на море та лиман. Квартира повністю обладнана. Квартира розташована в престижному районі з зручним доступом до ресторанів, магазинів та розважальних центрів. Квартира має ідеальний дизайн і приголомшливі види на море та лиман. З тераси можна насолоджуватися свіжим морським повітрям.
4 кімнати
з ремонтом
158 / 60 / 65 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 18
2014 Рік будівництва
2.4 млн грн
54 516 грн/м²

ул. Марсельская, 35

Квартира з ремонтом має передпокій, кухню та спальню. З кухні є вихід на балкон. У квартирі встановлений сучасний кухонний гарнітур до стелі. Санвузол повністю укомплектований. Є можливість придбати квартиру в розтермінування з першим внеском 30%%. Територія комплексу закрита та перебуває під охороною. Поруч розвинена інфраструктура: магазини, школи, дитячі садочки. До моря недалеко. Квартира чудово підійде як для комфортного проживання, так і для здачі в оренду.
1 кімната
з ремонтом
44 / 20 / 12 м²
поверх 8 з 24
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.1 млн грн
53 628 грн/м²

Марсельская улица, 35

У квартирі зроблено ремонт. Включені меблі та побутова техніка. Квартира розташована в Жемчужному кварталі на Марсельській. З вікон відкривається вид на море.
2 кімнати
з ремонтом
58 / 30 / 9 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 16
2014 Рік будівництва
2.2 млн грн
55 538 грн/м²

ул. Марсельская, 35

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонту. В квартирі встановлено новий тепловий лічильник. Система опалення індивідуальна газова. Квартира повністю укомплектована всією необхідною меблями та технікою. Можливе придбання в кредит за програмами єОселя 3%%, 7%%. Будинок зданий. Територія закрита з відеонаглядом. Квартира має чудовий панорамний вид на морське узбережжя. Також є балкон та лоджія. Ідеально підійде для молодої сучасної пари з дитиною або під здачу в оренду.
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 10 м²
поверх 13 з 20
2014 Рік будівництва
власник
3.5 млн грн
47 807 грн/м²

Марсельская улица, 35

Квартира має 2 кімнати з роздільним санвузлом та балконом. Панорамні вікна додають простору та світла. Стан ремонту - без ремонту. В квартирі встановлені індивідуальні лічильники на електрику та газ. Гаряча вода забезпечується бойлером. Є централізоване опалення. У помешканні є техніка, зокрема холодильник, пральна машина та плита. Продаж від власника, без комісії. Ціна становить 78000 $. Можливий продаж з комісією за послуги посередника. Територія житлового комплексу охороняється. Працює ліфт. Хороше розташування з близькістю до зупинок громадського транспорту. Квартира має панорамні вікна. Є інтернет.
2 кімнати
з ремонтом
72.5 / 36.8 / 11.2 м²
поверх 4 з 17
2014 Рік будівництва