Продажа квартир в ул. Ованеса Туманяна, 3
9 оголошень по 4 квартирах
5.5 млн грн
85 036 грн/м²
улица Ованеса Туманяна, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж двокімнтаної квартири м.Київ, вул.Туманяна 3, Лівобережний масив.
Загальна площа:64, 3м2
Поверх:18
Безперебійна робота ліфтів, стабільне постачання води та опалення.
Квартира повністю готова до проживання:
встановлені всі лічильники (включно з опаленням)
мебльована
укомплектована всією необхідною технікою: посудомийна та пральна машини, вбудований холодильник, духова шафа, варильна поверхня, 3 кондиціонери
З кухні є вихід на лоджію, також передбачена гардеробна кімната.
Є все для комфортного життя.
До метро Лівобережна лише 5 хвилин пішки. Поруч супермаркет Novus, заклади харчування, магазини, сервіси, розважальні, освітні та медичні установи. У районі багато зон для відпочинку та занять спортом, школа і дитячий садок.
Зелений, екологічний район із мальовничим каналом та пішохідно-велосипедною зоною.
2 кімнати
без ремонту
65 / 38 / 11 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 25
2012 Рік будівництва
генератор
5.3 млн грн
78 049 грн/м²
улица Ованеса Туманяна, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії!
Важливо, під час відключення світла працює ліфт та є опалення і вода. Встановлено генератор на будинок!
У продаж пропонується двокімнатна квартира за адресою вулиця Ованеса Туманяна. Квартира видова з вікон, якою відкривається чудовий вид на Русанівський канал, світла та простора, загальною площею 68 м², повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою. У квартирі виконано якісний, дизайнерський ремонт. Встановлено лічильники тепла, що дуже вигідно у зимовий період. Навколо будинку доглянута територія з дитячими та спортивними майданчиками, парадні чисті з відеоспостереженням, пожежною сигналізацією та кодовим замком.
Відмінно розвинена інфраструктура в пішій доступності є все необхідне для вашого комфортного життя парки, супермаркети, аптеки, кавярні, ресторани, ТРЦ, дитячий садок школа.
Добре розвинена транспортна розвязка, поблизу будинку зупинка міського транспорту та за 5 хвилин ходьби станція метро Лівобережна.
Телефонуйте, пишіть! Перегляд в зручний для Вас час разом з Експертом компанії 7 floor!
2 кімнати
з ремонтом
68 / 34 / 9.2 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 25
2012 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
генератор
4.4 млн грн
106 041 грн/м²
улица Ованеса Туманяна, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж без комісії 1К квартири-студії у ЖК бізнес-класу по Ованеса Туманяна 3, Дніпровський район, Лівобережний масив, Галактика, Русанівка, єВідновлення
Загальна площа — 41.7 м², житлова — 18.8 м², кухня — 11 м². Розташована на 7 поверсі 25-ти поверхового будинку бізнес-класу 2012 року.
РОЗГЛЯДАЄМО БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК, ДЕРЖПРОГРАМИ
Квартира чудово підійде для поціновувачів тиші, інтровертів, студентів, молодої сім’ї або як вигідний варіант для інвестиції.
Квартира-студія повністю мебльована та оснащена необхідною технікою: вбудована духовка, варильна поверхня, витяжка, холодильник, пральна машина, бойлер, кондиціонер та телевізор.
• Панорамні вікна та засклена лоджія.
• Окрема гардеробна зона.
• Суміжний санвузол.
Для підлоги використано ламінат і керамічну плитку.
В будинку встановлений генератор на ліфт та водопостачання.
До м. Лівобережна — пішки 10 хв, міська електричка – пішки 10 хв. До центру Києва — на авто 15 хв. Неподалік Русанівський канал, набережна, пляжі, парки, вело- та бігові доріжки, майданчики для дітей і спорту, спорткомплекси. Поруч супермаркети, ринок, поліклініка, освітні заклади, аптеки, банки, салони краси, МВЦ, яхт-клуб, театр, кінотеатр і ресторани.
Дзвоніть (або пишіть Viber/Telegram) для попереднього запису на перегляд.
1 кімната
з ремонтом
41.7 / 18.8 / 11 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 25
2012 Рік будівництва
генератор
4.2 млн грн
100 027 грн/м²
улица Ованеса Туманяна, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Однокімнатна квартира біля метро. Без коміссіі .
До вашої уваги однокімнатна квартира в десяти хвилинах пішки від метро Лівобережна.
Цегляний будинок бізнес класу, побудований у 2012 році.
Будинок має статусний вигляд та чудове розташування! Поруч вся інфраструктура та все необхідне для комфортного життя.
Квартира ідеально підходить як для проживання так і під оренду.
Квартира в чудовому стані, в ній мало проживали. Обладнана всім необхіднім, зроблено генеральний клінінг. Тобто можна відразу заїхати. Є детальне відео під запит.
В квартирі якісні меблі та техніка. Двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом.
Багато містких шаф та велика гардеробна. Великий холодильник, духова шафа, варильня поверхня, кондиціонер, пральна машина та інше.
Також є два чудових бонуси:
Кладова . Офіційно! Для зберігання речей.
Електрика: у квартиру заведено 17 кВт, три фази! А це означає, що дозволяє покрити усі потреби, навіть опалення!
Також у санвузлі підігрів підлоги.
В будинку встановлено генератор на ліфти та водопостачання.
Поруч з будинком є супермаркети, набережна, школи, садочки та все необхідне.
Квартира вільна та чекає на нового власника.
Перегляди в зручний для вас час по домовленості . Чекаємо на перегляді.
1 кімната
з ремонтом
42 / 26 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 25
2012 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн