Продажа квартир в ул. Гната Хоткевича, 8
4 оголошення по 2 квартирах
генератор
$ 130 тис.
1 477 $/м²
улица Гната Хоткевича, 8
Чернігівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуєтся чудова квартира с якісним ремонтом в 5 хвилинах пішки від метро Чернігівська по вул. Г.Хоткевича -8 , зручний 10 поверх 22-х поверхового монолітного будинку 2014 року, 88/32/25, велика кухня-гостьова студіо і дві спальні, гардеробна , два санвузли, висота стелі 3м, вбудована кухня із технікою, повністю обладнані технікою санвузли, бойлер, квартира - "заходь -живи", своє стале ОСББ, є генератор, бомбосховище. Терміново! Дуже гарна квартира ! Приходьте, побачите - домовимось. Огляди в зручний для вас час. "Чистий продаж", власники в Києві.
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і
3 кімнати
з ремонтом
88 / - / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 22
2013 Рік будівництва
без комісії
$ 155 тис.
1 192 $/м²
улица Гната Хоткевича, 8
Чернігівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії. Дніпровський район, вул. Хоткевича 8. Генератор на ліфти. Інвертор у квартирі, вода завжди є.
Чотирикімнатна квартира площею 130м2. Найвищий поверх -22-й, і другий рівень на 23-му поверсі. Простора тераса 50м2, з комфортною відпочинковою зоною для сімї та друзів. Чудова денна та вечірня панорама на місто та парк. Будинок 2013 будівлі, будувався за монолітно-каркасною технологією.
Загальна площа 130м2, житлова площа 80м2, кухня-вітальня 32м2. Висота-3м. Було перепланування, яке не зачіпає несучих конструкцій.На 1-му рівні велика вітальня-студіо з електричним каміном, спальня, ванна кімната (ванна Ravak з ароматерапією та мультипідсвіткою), вбиральня, пральня, комора під сходами.На 2-му рівні – 2 спальні, та душова кімната.
Усюди склопакети, 2 лоджії, бойлер на 100л, Wi-Fi. У спальні на 1-му рівні паркетна дошка, на 2-му рівні дорогий ламінат. В інших приміщеннях - плитка. Квартира мебльована якісними меблями та укомплектована побутовою технікою. Лічильники на воду, електрику та опалення (регулюється).Чисте парадне з консьєржем, домофон.
Ліфт вантажний та пасажирський. Великий дитячий майданчик. Поруч школи, дит. сади, Арт-завод "Платформа", ТРЦ "Проспект", мережа кінотеатрів Multiplex, "Ашан", "Novus", "McDonald`s", "KFC", фітнесклуб "Grand Sport", "Sport Life", Парк "ДШК", Парк "Кіото". До метро Чернігівська та Броварського шосе - 350м. Поруч із будинком зупинка міського транспорту.
Ексклюзивний продаж квартири здійснюється представником міжнародного агентства нерухомості RE/MAX за ціною, узгодженою з власником. Можливий безготівковий розрахунок БЕЗ КОМІСІЇ для покупця!
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Планування: Багаторівнева. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: Так. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Консерж, Ліфт, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Грузовий ліфт, Душова кабіна, Госп. приміщення, комора, Тераса, Гардероб. Комунікації: Центральна каналізація, Електрика, Центральний водопровід
4 кімнати
з ремонтом
130 / - / 32 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 23
2013 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$