Продажа квартир в просп. Отрадный, 4

3 оголошення по 3 квартирах
$ 210 тис.
2 234 $/м²

улица Михаила Донца, 2-А

Пропонується до продажу світла та дуже затишна 3-кімнатна квартира загальною площею 94 м², розташована на 10-му поверсі 26-поверхового сучасного будинку на вул. Михайла Донця у Солом’янському районі Києва — одному з найбільш зручних та розвинених для комфортного життя районів столиці. Основні переваги: Будинок оснащений альтернативним джерелом живлення для безперебійної роботи ліфтів та водяних насосів Раціональне планування з окремими просторими кімнатами та гардеробною кімнатою; суміжно-роздільне планування забезпечує зручний розподіл простору. Готова до проживання — квартира з сучасним ремонтом, з якісним технічним оснащенням та меблями. Комфорт та затишок — утеплені кімнати, багато природного світла, сучасна система очищення води та тепла підлога. Безпека та інфраструктура — закрита територія з охороною та відеоспостереженням 24/7, дворівневий підземний паркінг, на території комплексу є кафе, магазини та дитячий садок. Зручне розташування — поруч великий зелений парк для прогулянок та відпочинку, у зоні пішої доступності — громадський транспорт, школа, спортивні та соціальні об’єкти. Ця квартира ідеально поєднує простір, зручність та якість життя — чудовий варіант як для власного проживання, так і як інвестиція з високою привабливістю на ринку нерухомості.
3 кімнати
з ремонтом
94 / 78 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 26
2016 Рік будівництва
$ 69 тис.
1 679 $/м²

улица Михаила Донца, 2-А

Квартира має суміжне планування та суміщений санвузол. Ремонт виконано за євростандартом. Система опалення індивідуальна електрична. Централізоване водопостачання та каналізація. Електрика підключена. При відключеннях світла ліфт працює. Квартира мебльована. Будинок збудований у 2011-2020 роках. Асфальтована дорога веде до будинку. Поруч є вивіз відходів.
1 кімната
з ремонтом
41.1 / - / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 26 з 26
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
генератор
$ 110 тис.
2 683 $/м²

улица Михаила Донца, 2-А

Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира з видом на парк. Квартира тепла та економічна, з євроремонтом. Планування роздільне, санвузол суміжний. Система опалення централізована. Ліфт працює на генераторі. Встановлені лічильники. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є кондиціонер, телевізор, швидкісний інтернет та Wi-Fi. Пропонується до продажу. Будинок розташований на закритій території з охороною. На поверсі встановлені камери для внутрішньої безпеки. Є консьєрж. На подвірї знаходиться дитячий майданчик. Передбачено двохрівневий підземний паркінг, а також гостьовий паркінг. У будинку є міні-маркет, кавярня, аптека, салон краси. Будинок енергоефективний. Зручна транспортна розвязка: поруч зупинки трамвая, тролейбуса та маршруток. До станції метро Шулявська 15 хвилин. З вікна відкривається чудовий вид на парк Відрадний та історичний комплекс Мамаєва Слобода. Квартира має балкон та лоджію. Є ванна. Вікна виходять на парк та місто.
1 кімната
з ремонтом
41 / - / 13 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 24
2017 Рік будівництва