Сдам хорошую квартиру на длительный срок все есть по технике хорошее расположение рядом Таврия вузовская рынок остановка балкон застеклён есть кондиционер и все необходимое для жизни я риелтор звоните
Квартира типу "чешка" з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Зроблено косметичний ремонт. Встановлені металопластикові вікна, замінені радіатори. Є балкон та лоджія.
Квартира підключена до централізованого опалення, водопостачання та каналізації. Наявна електрика, газ та вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована. Є двоспальне ліжко, велика дзеркальна шафа-купе, кухонні меблі. Також в наявності газова плита, газова духовка, новий холодильник, пральна машина та праска.
Квартира здається в довгострокову оренду. Беруть одну людину або пару. Проживання з домашніми тваринами заборонено.
Будинок типу "чешка". Є новий ліфт.
Поблизу є асфальтована дорога.
Квартира в відмінному стані. Наявний швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира у чистому житловому стані.
Встановлено бойлер. Опалення оплачується 50/50.
Квартира укомплектована необхідною технікою, зокрема холодильником, пральною машинкою та газовою плитою. Є ліжко та шафа.
Квартира здається на тривалий термін. Оплата за місяць + застава + комунальні платежі. Можна з вихованим улюбленцем. Підходить для однієї людини або пари. Вільна. Пропозиція від ріелтора.