Оренда квартир мкр. селище Котовського, Одеса (подобово)

3 оголошення по 3 квартирах
генератор
1 900 грн

вулиця Академіка Сахарова

Квартира має дві окремі кімнати з видом на море. Стан ремонту чудовий. В квартирі є бойлер. Будинок обладнаний генератором. В квартирі є все необхідне для повноцінного відпочинку: кондиціонер, бойлер, посуд, шафа, смарт-телевізор, Wi-Fi, постільна білизна, чайник. Куріння заборонено. Квартира знаходиться в елітному комплексі Kadorr, «59-я Жемчужина». Поруч з будинком знаходяться супермаркети, торгові центри, ринки, бари та ресторани, а також зручна транспортна розвязка. До VIP-пляжів «Яхта», «Малібу» та «Лузанівка» — 5–7 хвилин на автомобілі. З квартири відкривається вид на море. Для автовласників передбачена стоянка в 50 метрах.
2 кімнати
з ремонтом
поверх 15 з 25
1 000 грн

вулиця Академіка Сахарова

Квартира чиста та затишна, після ремонту. Є бойлер, цифрове телебачення. В квартирі є вода, газ, опалення. Є кондиціонер, посуд, шафа для одягу, стільці, стіл, плазмовий телевізор, постільна білизна, чайник. Квартира знаходиться в новому будинку з цілодобово охоронюваною територією та відеоспостереженням. У холі цілодобово чергує портьє. У дворі сучасний дитячий майданчик. У кроковій доступності знаходяться всілякі супермаркети, торгові центри, ринки, бари, ресторани, салони краси, а також зручна транспортна розвязка. На авто до VIP-пляжів Занзибар, Малибу та Лузановка - 5-7 хвилин. Квартира для приємного та комфортного відпочинку на морських пляжах, а також в самому місті. Є Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
поверх 16 з 24
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
940 грн

вулиця Академіка Сахарова, 26

Закритий, охоронюваний двір з відеоспостереженням. Є платний та безкоштовний паркінг. У кроковій доступності супермаркети Таврія та АТБ, а також зупинки громадського транспорту. Там же проходить безкоштовний автобус до ТРЦ Рівєра та пляжу у Фонтанці. До санаторію Куяльник - 20 хвилин їзди. Найближчі пляжі: Морська перлина - у Крижанівці, Занзібар у Фонтанці, Малібу, Молода Гвардія, Лузанівка, Дім Павлових. До пляжів 15-20 хвилин. Комфортні апартаменти.
1 кімната
з ремонтом
цегляна
поверх 2 з 11