Зняти квартиру подобово Пекарська вулиця, Львів
4 оголошення по 4 квартирах
1 650 грн
Пекарська вулиця, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира однокімнатна, двохуровнева, має оригінальну планування. Стан ремонту хороший.
Є опалення, гаряча вода, електрика. Встановлені лічильники.
Квартира повністю мебльована та укомплектована необхідною технікою для комфортного проживання. Кількість спальних місць: 2.
Посуточная аренда.
Оригинальная квартира в центре.
Квартира розташована в центрі міста.
1 кімната
з ремонтом
цегляна
поверх 3 з 3
1900 Рік будівництва
1 800 грн
Пекарська вулиця, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира облаштована всім необхідним для комфортного проживання.
Апартаменти розташовані в самому центрі Львова, в 150 метрах від площі Ринок. Всі видатні історичні місця знаходяться поруч у пішій доступності.
1 кімната
з ремонтом
цегляна
поверх 3 з 3
1917 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
4 268 грн
Пекарська вулиця, 30
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має одну спальню, одну вітальню, антресоль, кухню та санвузол. У вітальню виходить антресоль.
У спальні є двоспальне ліжко, у вітальні - розкладний двоспальний диван, в антресолі - двоспальне місце. Кухня повністю обладнана необхідною технікою та посудом. Санвузол обладнаний туалетом, душем та пральною машиною.
Квартира здається в оренду.
Будинок має підземний паркінг, де для гостей надається безкоштовне особисте паркомісце. Також є можливість безкоштовно паркуватися на вулиці Філатова, якщо є вільне місце.
Квартира розташована в пішій доступності від центру міста (5-10 хвилин). Навпроти знаходиться Дворец Семен-Левицьких, а поруч - кафе-ресторан Татра, ресторан-паб Гараж, ресторан-пивоварня Кумпель і Старгород.
Квартира має велику терасу площею 45 кв.м. з вуличною меблями, освітленням, електричним барбекю та квітами. У санвузлі та на кухні є обігрів підлоги. Квартира оснащена кондиціонером, телевізором, утюгом, кавоваркою, феном для волосся, обігрівачем UFO, духовкою, мікрохвильовою піччю, холодильником, сигналізацією, детектором диму та чадного газу, WiFi. Квартира дуже простора і може вмістити 6 гостей.
2 кімнати
з ремонтом
поверх 6 з 6
2 500 грн
Пекарська вулиця, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Апартаменти класу люкс з дизайнерським ремонтом. Розраховані на 5 осіб.
Є вода, газ, опалення.
В номері є холодильник, чайник та фен.
Посуточная аренда.
До Оперного театру до 10 хвилин, до площі Ринок 5 хвилин пішком. Поруч усі памятки культури та архітектури, магазини, затишні кафе та ресторани.
Велика ванна кімната обладнана душем, туалетом та всіма необхідними туалетно-косметичними засобами.
1 кімната
з ремонтом
цегляна
поверх 2 з 3
1917 Рік будівництва