Оренда квартир Крехівська вулиця, Львів, довгостроково

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
112 оголошень по 57 квартирах20 084 грн
Клепарівська вулиця, 33
Стадіон СКА
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2х кімнатної квартири
Ближній центр
Вул. Клепарівська 33
Квартира знаходиться на комфортному 2 поверсі
Індивідуальне газове опалення
Присутня вся необхідна техніка: пральна машина, духовка, мікрохвильова піч, чайник, холодильник, телевізор, газова плита
Є весь посуд
Для колег БЕЗ СП
2 кімнати
з ремонтом
50 / 25 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 3
1910 Рік будівництва
13 500 грн
Цехова вулиця
ТРЦ Форум Львів
Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт. Вона розташована на першому поверсі триповерхового будинку.
Опалення в квартирі індивідуальне електричне, що дозволяє самостійно контролювати температуру та витрати на комунальні послуги.
Квартира здається з меблями.
Вартість оренди становить 13 500 грн на місяць.
Будинок відноситься до житлового фонду 80-90-х років.
Будинок розташований у зручному районі з хорошою транспортною розвязкою та розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться магазини, зупинки громадського транспорту та заклади харчування.
1 кімната
з ремонтом
20 / - / 5 м²
поверх 1 з 3
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
27 000 грн
вулиця Пантелеймона Куліша
ТРЦ Форум Львів
Квартира має 2 ізольовані кімнати та євроремонт. Це перша здача.
Опалення індивідуальне газове. Власник доставить всі меблі під орендаря.
Вся побутова техніка присутня: холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина. Також є Wi-Fi, меблі на кухні та душова кабіна.
Вартість оренди становить 27 000 грн. За деталями телефонуйте.
Хороша транспортна розвязка. Поруч ТЦ Форум, Готель Львів.
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 10 м²
поверх 3 з 3
20 000 грн
вулиця Пантелеймона Куліша, 12
Львівська національна опера
Затишна 1-кімнатна квартира в центрі Львова | вул. Куліша
Пропонується в оренду світла та затишна квартира в одному з найзручніших районів Львова — на вул. Куліша. До історичного центру міста всього 15 хвилин пішки, що дозволяє насолоджуватися всіма перевагами центральної частини міста.
Квартира повністю готова до заселення та оснащена всім необхідним для комфортного проживання:
3 спальні місця;
швидкісний Wi-Fi;
пральна машина;
повністю укомплектована кухня;
холодильник та необхідна побутова техніка.
Поруч із будинком є вся необхідна інфраструктура: супермаркети, магазини, зупинки громадського транспорту, парковка та дитячий майданчик. Усе, що потрібно для комфортного життя, знаходиться в радіусі до 500 метрів.
Квартира чудово підійде для сімї, пари або працюючих людей, які шукають комфортне житло в центрі міста з розвиненою інфраструктурою.
Вартість оренди: 20 000 грн/місяць разом з комунальними послугами.
Телефонуйте або пишіть, щоб домовитися про перегляд!
Є відеоогляд
1 кімната
з ремонтом
31 / 15 / 16 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 3
1917 Рік будівництва
40 168 грн
вулиця Під Дубом, 26-Б
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сучасні видові апартаменти з великою терасою у Forum Apartments, 8-й поверх, вид на центр та Собор Святого Юра, авторський дизайн-проект. Повністю мебльована, вся техніка європейського виробництва,
1 кімната
з ремонтом
51 / 30 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 11
2020 Рік будівництва
можна з тваринами
17 000 грн
вулиця Шолом-Алейхема
Львівська національна опера
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має дві ізольовані спальні з двоспальними ліжками та прохідну вітальню. Санвузол суміжний, класична кухня. Ремонт косметичний.
Опалення індивідуальне газове, що працює від пєца. Гаряча вода забезпечується газовою колонкою. Є лічильники.
Квартира здається з меблями. Наявна побутова техніка: холодильник, пилосос, фен, електрочайник, плита, пральна машина.
Можна з тваринками та дітками. Квартира вільна, ключі. Можливий перегляд у зручний час.
Тип будинку: Польський будинок (до 1937 р.). Автономність при блекауті: працює опалення, водопостачання та інтернет.
Розташування в центрі міста, біля церкви Анни, Краківського ринку, ТЦ Форум. Вся необхідна інфраструктура поруч з будинком.
Є відеоогляд квартири.
3 кімнати
з ремонтом
76 / - / 10 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 2
без комісії
6 500 грн
Котлярська вулиця
Львівська національна опера
Квартира має вільне планування та суміжний санвузол. Ремонт у житловому стані.
Опалення індивідуальне газове. Наявні комунікації: газ, центральний водопровід, електрика.
Квартира мебльована. Побутова техніка включає: електрочайник, фен, плиту, варильну панель, мікрохвильову піч, холодильник, пральну машину, праску, пилосос.
Можливе проживання з домашніми улюбленцями (котик).
Розташована в центрі міста, поруч є все необхідне.
Квартира має балкон та лоджію. Мультимедіа включає Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне/цифрове ТБ. Ванна кімната обладнана ванною. Є меблі на кухні та гардероб.
1 кімната
з ремонтом
38 / - / 8 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 3
можна з тваринами
20 084 грн
Котлярська вулиця, 16
Львівська національна опера
Львів. Оренда 1-кімнатної квартири вул. Котлярська 16
У квартирі є:
• ліжко (буде встановлене під орендаря);
• 2 великі телевізори;
• потужний кондиціонер;
• великий холодильник;
• посудомийна машина;
• система очищення води з потужними фільтрами;
• вся необхідна побутова техніка;
• багато шаф для зберігання речей;
• окрема комора.
Чистий та доглянутий під’їзд. Зручна локація з розвиненою інфраструктурою.
Вартість оренди — 500 $/місяць.
Додатково надам фото та відеоогляд квартири.
Співпрацюю. Тома АН.
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!
1 кімната
з ремонтом
45 / 21 / 14 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 4
1893 Рік будівництва
без комісії
31 242 грн
вулиця Маєра Балабана, 12
ТРЦ Форум Львів
Здається затишна 1-кімнатна квартира-студія в новобудові. Квартира укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
В квартирі підігрів підлоги, індивідуальне опалення. Є телевізор, WI-FI.
Наявна вся необхідна техніка та меблі: холодильник, індукційна плита, витяжка, електрочайник, мікрохвильова піч, кондиціонер, двоспальне ліжко, розкладний диван, кухонний стіл, вмістка шафа купе.
Оренда по договору можлива на місяць-два, або триваліший термін часу. Якщо оренда на довготривалий термін, то ціна до обговорення.
ЖК Старе Місто знаходиться в престижному районі, а саме в центрі міста, що гарантує зручну транспортну розвязку.
У пішій доступності ТРЦ ФОРУМ, магазини, кафе, ресторани та інші заклади.
1 кімната
з ремонтом
57 / 40 / 28 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 8
2017 Рік будівництва
без комісії
29 010 грн
вулиця Маєра Балабана, 12
ТРЦ Форум Львів
Квартира знаходиться в центрі міста ,автономне оперення ,кондиціонер ,підігрів підлоги .З техніки пральна машинка ,мікрохвильовка ,газова поверхня ,чайник . Можна з собакою . Пропозиція без комісії.
1 кімната
45 / 30 / 5 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 7
2017 Рік будівництва
35 705 грн
проспект Вʼячеслава Чорновола
Львівська національна опера
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда сучасної 2-кімнатної квартири в самому центрі Львова з панорамним видом на Оперний театр
Пропонується в оренду стильна 2-кімнатна квартира з авторським ремонтом у самому серці Львова. З вікон відкривається неймовірний краєвид на Оперний театр – одна з найпрестижніших та найатмосферніших локацій міста.
Планування квартири:
простора кухня-вітальня;затишна окрема спальня;роздільні ванна кімната та санвузол.
Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та сучасною побутовою технікою для комфортного проживання:
холодильник;газова плита;духова шафа;мікрохвильова піч;пральна машина;телевізор;кондиціонер;бойлер;швидкісний інтернет;охоронна сигналізація.
Для додаткового комфорту встановлено підігрів підлоги у ванній кімнаті. Також є додаткове спальне місце – розкладний диван. Будинок обладнаний ліфтом.
Ідеальна локація:Оперний театр розташований буквально через дорогу. Поруч знаходяться магазини Eva, Близенько, Рукавичка, відділення Нової Пошти, кафе, ресторани, зупинки громадського транспорту та вся необхідна інфраструктура.Ціна: 800дол
2 кімнати
з ремонтом
60 / 20 / 40 м²
поверх 6 з 7
31 242 грн
вулиця Під Дубом, 26-Б
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається в оренду стильна квартира в престижному комплексі Forum Apartments. Квартира розташована на комфортному 3 поверсі та вирізняється якісним ремонтом у світлих пастельних тонах, що створюють атмосферу затишку та комфорту.
Загальна площа становить 58 м². Продумане планування включає простору кухню-вітальню, окрему спальню, гардеробну кімнату, санвузол та великий коридор. Квартира повністю укомплектована новими сучасними меблями та всією необхідною побутовою технікою.
Сонячна, світла та дуже затишна квартира в будинку з красивим підїздом та чудовою локацією в центрі міста.
Вільна та готова до заселення.
Ціна: 750$ + КП Є відео
1 кімната
з ремонтом
58 / 30 / 18 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 13
2020 Рік будівництва
12 000 грн
проспект Вʼячеслава Чорновола, 41
ТРЦ Форум Львів
без комісії
17 900 грн
вулиця Під Дубом
ТРЦ Форум Львів
Квартира має роздільне планування та знаходиться в житловому стані. Санвузол роздільний.
Опалення індивідуальне газове. Всі лічильники встановлені. Центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід забезпечують комунікації.
Квартира здається з меблями. Є телевізор, кабельне та супутникове ТБ, а також Wi-Fi. На кухні встановлені меблі.
Здається дві кімнати в 3-ох кімнатній квартирі на підселення. Ціна за квартиру від 17900 грн + комунальні послуги.
Будинок збудований до 1917 року.
Квартира розташована навпроти Форума, біля вулиці під дубом, в центрі міста. Поруч є зупинки громадського транспорту.
Квартира має індивідуальне опалення та обладнана всіма необхідними комунікаціями.
3 кімнати
з ремонтом
70 / - / 12 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 4
26 000 грн
вулиця Шолом-Алейхема
Львівська національна опера
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду затишна 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою, що дозволяє заселитися одразу. Усі кімнати ізольовані. Кухня має вихід на балкон. Санвузол суміжний.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Проведений швидкісний оптоволоконний інтернет. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою, зокрема холодильником, духовою шафою, плитою та пральною машиною. Також є меблі на кухні.
Власники розглядають порядних орендарів, можлива оренда для дівчат-студенток. Дозволяється проживання з тваринами (котиком та маленьким песиком до 10 кг). Ключі на руках, покази квартири проводяться у зручний час.
Будинок польської забудови (до 1937 р.).
Зручне розташування будинку в центрі Львова, поруч є все необхідне для комфортного проживання, включаючи навчальні заклади у пішій доступності.
Квартира розташована на 3 поверсі 3-поверхового будинку. Є балкон та лоджія. Ванна кімната суміщена.
3 кімнати
з ремонтом
67 / - / 10 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 3
20 000 грн
Джерельна вулиця
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 ізольовані кімнати та роздільний санвузол. Планування роздільне. Ремонт у житловому стані.
Опалення індивідуальне газове. Є газ та опалення.
Квартира мебльована.
Квартира готова до заселення. Можливий показ сьогодні. Оплата: 20 000 грн + комунальні платежі.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Є відкритий балкон.
Піша доступність до ТЦ Форум та центру міста.
2 кімнати
з ремонтом
50 / - / 13 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 2
129 430 грн
вулиця Пантелеймона Куліша, 47а
ТРЦ Форум Львів
Пропоную оренду квартири вулиця Куліша ЖК Perfect Loft 47Квартира розташована на 6 поверсі.Загальна площа квартири 85 кв.м.У квартирі є все необхідне для комфортного життя, а саме: газове опалення(котел), підігрів підлоги, телевізор, посудомийна машина, пральна машина, духова шафа, квартира облаштована кондиціонером, сигналізацією та WiFi.У квартирі дві ізольовані спальні кімнати, кухня суміжна з залом, вмістка гардеробна кімната.
До квартири буде закріплена безкоштовна спа-зона ( сауна джакузі тренажери )також є безперебійне живлення (інвектор сонячні панелі )вільна до поселення квартира буде готова до поселеня в кінці травня
2 кімнати
з ремонтом
90 / 40 / 19 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 8
2017 Рік будівництва
без комісії
30 000 грн
вулиця Пантелеймона Куліша
Львівська національна опера
Квартира з авторським проектом ремонту, оснащена меблями. Планування включає 1 кімнату.
Квартира має індивідуальне газове опалення з радіаторами та електричний підігрів підлоги. Також є централізоване водопостачання та каналізація. Встановлені фільтри для очищення води. Передбачено безперебійне живлення для квартири на випадок відключень, а також працює інтернет.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, включаючи кавомашину, посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту, пилосос та пральну машину.
Квартира здається на термін від 1 року. Оренда можлива для однієї людини або пари. Заборонено куріння, наявність домашніх тварин та дітей. Оплата включає перший та останній місяць оренди, а також страховий платіж у розмірі вартості оренди, який можна розбити на 2-3 місяці. Додатково сплачуються комунальні послуги.
Житловий комплекс Монако (новобудова 2011-2020 років) має закрите подвіря з автоматичними воротами та вільним паркінгом. В квартирі та на території ЖК забезпечено охорону та відеоспостереження. Також присутня система розумний дім.
Квартира розташована навпроти ТРЦ Forum Lviv, що забезпечує зручний доступ до магазинів та розважальних закладів. Поруч знаходяться зупинки громадського транспорту.
Квартира оснащена системою Розумний Дім, сигналізацією та відеоспостереженням. Є кондиціонер, балкон/лоджія, ліфт та підігрів підлоги. Вікна виходять на вулицю.
1 кімната
з ремонтом
45 / - / 13 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 7
17 000 грн
вулиця Миколи Леонтовича
Львівська національна опера
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та розташована на 1 поверсі. Вікна виходять у внутрішній двір, що забезпечує тишу та затишок. Квартира здається з меблями та має хороший стан.
Опалення індивідуальне газове, також встановлено підігрів підлоги. Є інтернет. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, інтернету та водопостачання.
Квартира повністю обладнана для комфортного проживання: пральна машина, сушарка для одягу, духова шафа, варильна поверхня, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, пилосос, праска та прасувальна дошка, посуд. Також є великий розкладний диван, місткі шафи та багато місця для зберігання особистих речей. Є телевізор.
Довгострокова оренда. Можливий перегляд квартири у зручний час, ключі на руках. Дозволено проживання з маленьким песиком (до 10 кг).
Надзвичайно зручна локація: лише 5 хвилин пішки до центру міста. Поруч розташовані ринок, лікарня, магазини, навчальні заклади та зупинки громадського транспорту.
Квартира має власний окремий вхід. Вікна виходять у внутрішній двір, забезпечуючи тишу та затишок. Встановлено підігрів підлоги.
1 кімната
з ремонтом
44 / - / 12 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
26 779 грн
Городоцька вулиця, 22
Львівська національна опера
Довгострокова оренда 2-кімнатної квартири у Львові
Вул. Городоцька, поруч із Приміським вокзалом.
Здається в довгострокову оренду простора та затишна 2-кімнатна квартира площею 53 м², розташована на 3 поверсі 4-поверхового австрійського будинку.
Квартира повністю готова до проживання та укомплектована всіма необхідними меблями і побутовою технікою. Ізольовані кімнати забезпечують комфортне проживання, а двоспальне деревяне ліжко з ортопедичним матрацом подарує якісний відпочинок.
Для вашої зручності квартира обладнана холодильником, варильною поверхнею, духовою шафою Whirlpool, мікрохвильовою піччю, пральною машиною, електрочайником, праскою, феном, пилососом, телевізором та швидкісним інтернетом (Wi-Fi і кабельне ТБ).
Індивідуальне опалення та підігрів підлоги забезпечують комфорт у будь-яку пору року. Також є гардероб і сучасна душова кабіна.
Будинок розташований у районі з чудово розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходяться Приміський вокзал, автовокзал, супермаркети, ТРЦ, ринок, кафе, ресторани, аптеки, школи, дитячі садки, парк, зупинки громадського транспорту та інші необхідні обєкти.
Можливе проживання студентів.
Без домашніх тварин.
Вартість оренди — 600 $/місяць + комунальні послуги.
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд квартири та отримати додаткову інформацію.
2 кімнати
з ремонтом
53 / 39 / 14 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 4
1890 Рік будівництва
19 000 грн
Джерельна вулиця
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має свіжий ремонт, виконаний за авторським проєктом. Санвузол суміжний. У кімнаті та кухні встановлені нові дивани.
Опалення індивідуальне газове, також є підігрів підлоги. Встановлені лічильники.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою для комфортного проживання, включаючи електрочайник, холодильник, плиту та пральну машину.
Будинок розташований у чудовому районі зі зручною локацією.
У пішій доступності є все необхідне для комфортного проживання, включаючи супермаркет.
Квартира має швидкісний інтернет та Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
42 / - / 9 м²
поверх 2 з 5
26 779 грн
вулиця Кортумівка, 6
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2 кімнатної квартири вул.Кортумівка (бічна Клепарівської) тиха вулиця, без потоку автотранспорту.
Третій поверх
Площа 40/28/8
2-ф котел, підігрів підлоги.
Всі меблі та побутова техніка.
Вартість 600$ + КП в гривнях по курсу.
Офіційна здача, власник сплачує податок, в разі потреби орендарю надаються всі документи ( для підприємств, організацій які компенсують витрати працівника за проживання)
2 кімнати
з ремонтом
40 / 28 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 3
1909 Рік будівництва