Квартира стильна та затишна, дизайн виконаний у стилі бохо. Після останньої здачі був зроблений косметичний ремонт, замінена деяка сантехніка та кухонна витяжка, придбані нові меблі. Ідеально підходить для однієї людини або пари.
Встановлено індивідуальне газове опалення та підігрів підлоги. Є швидкісний Wi-Fi.
Квартира обладнана великим двоспальним ліжком. Є багато місця для зберігання речей: простора та містка шафа, комод, висувні шухляди під ліжком, антресолі. На фото немає штор, вони ще виготовляються на замовлення та будуть на всю стіну до підлоги. Також тюль буде інша, в підлогу.
Квартира розташована в австрійському будинку з товстими стінами та високими стелями (370 см).
Поруч розташовані парк, Краківський ринок, ТЦ Форум. До Опери пішки менше кілометра.
У квартирі встановлені різні режими освітлення та регулювання яскравості світла.
Квартира має планування кухня-студія плюс спальня. Є великий гарний балкон з видом у свій затишний дворик.
Квартира має індивідуальне опалення з котлом та підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована. У спальні є двоспальне ліжко, шафа-купе та комод. Кухня обладнана великою вмонтованою кухнею та розкладним диваном.
Домашні улюбленці дозволені: котик, середній песик (до 25 кг) та маленький песик (до 10 кг).
Квартира розташована в центрі міста в пішій доступності до університету Франка, інституту безпеки і життєдіяльності та інституту внутрішніх справ.