Оренда квартир вулиця Івана Огієнка, Львів, довгостроково

14 оголошень по 4 квартирах
28 626 грн

вулиця Івана Огієнка, 20

Пропоную в оренду стильну та світлу 2-кімнатну квартиру в самому серці міста, на вулиці Огієнка 20 (2-й поверх). Загальна площа — 64 м². Планування: - Простора кімната — 26,5 м² - Затишна спальня — 16 м² - Кухня — 10,5 м² - Окремий санвузол з душовою кабіною - Лаундж-зона — тераса з накриттям, ідеальна для відпочинку Зручності та переваги: - Дизайнерський ремонт - Двоконтурний котел - Тепла підлога в кухні, коридорі та ванній - Родзинкою даної квартири є тераса, де можна чудово проводити час та релаксувати - Влітку буде прохолодно і без кондиціонера - Вікна виходять на вул. Огієнка - Квартира дуже світла та затишна Інфраструктура: - До Оперного театру — 7 хв пішки - Усе необхідне поруч: магазини, школи, зупинки, кав’ярні Ціна 650у.о.
2 кімнати
з ремонтом
64 / 32 / 10 м²
цегляна
поверх 2 з 4
1895 Рік будівництва
15 000 грн

вулиця Івана Огієнка, 7

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт у житловому стані. Забезпечено централізоване опалення, централізоване водопостачання та газ. Також є центральна каналізація, вивіз відходів та електрика. Квартира здається з меблями. З побутової техніки наявні холодильник, пилосос, плита та пральна машина. Покази за попередньою домовленістю. Квартира розташована в ближньому центрі, за 5 хвилин від Оперного театру. Поруч є парк для прогулянок, зупинка громадського транспорту, магазини, кафе, школи та садочки. Неподалік знаходиться Краківський ринок. Квартира світла та затишна, з ізольованими кімнатами. Зручна локація для тих, хто цінує близькість до центру міста та комфортну інфраструктуру.
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 10 м²
цегляна
поверх 3 з 4
1866 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
24 222 грн

вулиця Івана Огієнка, 3

Оренда 2-кімнатної квартири (вул. Огієнка, центр Львова). Ціна: за домовленістю Площа: 40 м² / 10 м² Поверх: 1 / 3 Можна з дітками Електроенергію не вимикають (поруч лікарня). Довготривала оренда квартири у будинку до 1917 року після капітального ремонту. Квартира розташована у тихому дворі. Планування: дві кімнати (одна прохідна), кухня, роздільний санвузол. Квартира повністю мебльована та обладнана технікою: холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, пральна машина, Wi-Fi. Є нова вбудована кухня. Індивідуальне газове опалення. Є паркомісце біля будинку. Чудова локація: 5 хвилин до Оперного театру, поруч парк, магазини, аптеки, лікарня, ринок, зупинки транспорту. До залізничного вокзалу близько 10 хв.
2 кімнати
з ремонтом
40 / 30 / 10 м²
цегляна
поверх 1 з 3
1890 Рік будівництва
26 424 грн

вулиця Івана Огієнка

Квартира має роздільне планування. Виконано євроремонт. В кожній з трьох ізольованих кімнат є двоспальні ліжка, а у вітальні розташовані два розкладних дивани. Квартира вільна та готова до заселення. Система опалення індивідуальна газова. Деталі щодо водопостачання, електрики та лічильників не вказані. Квартира здається з меблями. У кожній кімнаті є двоспальні ліжка, а у вітальні - два розкладних дивани. Оренда квартири з оплатою 600 у.о. плюс комунальні послуги. Додаткові умови оренди, вимоги до орендарів або наявність депозиту не вказані. Будинок відноситься до житлового фонду 1991-2000-х років. Інформація про інфраструктуру ЖК, паркінг, охорону чи консьєржа відсутня. Квартира розташована в центрі міста. Інформація про наявність шкіл, дитсадків, магазинів чи парків поруч не надана. Квартира розташована в центрі міста. Система опалення індивідуальна газова. Ремонт - євроремонт.
4 кімнати
з ремонтом
100 / - / 17 м²
цегляна
поверх 3 з 4