Оренда квартир вулиця Архипа Тесленка, Львів, довгостроково

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
215 оголошень по 100 квартирах58 286 грн
ЖК Avalon
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа квартири 80м2+ 15м2 тераса з літньою мебеллю. Вікна виходять на Високий замок. Високі потолки. Смарт квартира має: - відео Домофон; - зовнішні камери відеонагляду; - сигналізацію охоронна і пожежна; - музична система управління з телефону з врізними колонками в потолку в кожній кімнаті; - пральна, сушильна машина, 2 телевізори, в спальні 42, в залі 55 дюймів; - мебель на терасі; - бар; - індукційна, духовка, холодильник, мікрохвильовка, чайник, пилосос, праска, посудомийка, та інша побутова нова техніка; - гардеробна; - потужний wi-fi microtic; - два кондиціонери;
1 кімната
з ремонтом
80 / 50 / 25 м²
поверх 12 з 14
без комісії
24 000 грн
ЖК Avalon
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 1 кімнату. Ремонт виконано у стилі євроремонту.
У квартирі є газ. Також присутні ліфт та підігрів підлоги.
Квартира обладнана високошвидкісним інтернетом (Wi-Fi), телевізором з функцією Smart TV, пральною машиною, холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником, плитою або варильною поверхнею, духовою шафою, пилососом, шафою для одягу та кондиціонером/обігрівачем. Також є посудомийна та сушильна машини.
Можна з дітьми.
Житловий комплекс Avalon має відеоспостереження, підземний паркінг, гостьовий паркінг та охорону території. Також є ліфт та меблі на кухні.
Квартира оснащена кондиціонером та обігрівачем.
2 кімнати
з ремонтом
62 / - / 12 м²
поверх 2 з 12
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
без комісії
22 418 грн
Хімічна вулиця, 22
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається 1-кімнатна квартира у Львові (Шевченківський район, біля Ашану) з дизайнерським ремонтом. Перше заселення!
Квартира тепла, сонячна, з продуманим плануванням та ізольованою кімнатою.
Локація: м. Львів, Шевченківський район, біля Ашану, поруч McDonald’s, ТРЦ Forum, зручна транспортна розв’язка, магазини, зупинки.
Сучасний дизайнерський ремонт
Підігрів підлоги
Індивідуальне газове опалення (газова колонка)
Світла та тепла квартира
Вся необхідна побутова техніка та меблі
Чистий під’їзд, спокійні сусіди
Низькі комунальні
Гарний район для життя
Готова до заселення
Проживання без тваринок!
Ціна: 500$
Телефон: +380666711667
1 кімната
45 / 25 / 10 м²
блочна технологія
поверх 3 з 5
1960 Рік будівництва
можна з тваринами
29 143 грн
Лемківська вулиця, 11
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається в оренду сучасна однокімнатна квартира з кухнею-студією та відкритим балконом у ЖК «Мілтаун» на вул.
Лемківській.
Квартира світла, простора та комфортна для проживання. Є вся необхідна техніка: посудомийна машина, кондиціонер, плазмовий телевізор.
Квартира підходить для орендарів з дітьми та домашніми улюбленцями 🐶
Будинок має закриту територію, підземний паркінг.
Вдале розташування — поруч із центром міста, до Опери приблизно 10 хвилин пішки, тож уся міська інфраструктура буде зовсім близько.
Вартість 650$ + КП
Звертайтесь Сергій АН Metrum Estate
1 кімната
з ремонтом
40 / 28 / 10 м²
блочна технологія
поверх 2 з 8
2024 Рік будівництва
24 659 грн
ЖК Avalon
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має окрему спальню, кухню з виходом на балкон та окремий гардероб. Санвузол суміжний, з ванною. Планування квартири роздільне. Ремонт косметичний.
Опалення індивідуальне газове. Тепла підлога. Є центральна каналізація, електрика та газ. Автономність при блекауті: працює водопостачання.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою, включаючи пральну машину, холодильник, мікрохвильову піч, телевізор, варильну поверхню та духовку. Також є меблі на кухні.
Дозволено з тваринами за додаткову оплату +50 $. Вартість оренди: 550$ на місяць (без тварин). Квартира доступна до заселення. Огляд можливий у зручний для вас час. Можна студентам, можна з дітьми.
Житловий комплекс Avalon має закриту територію, охорону, відеоспостереження та сучасний дитячий майданчик. Є ліфт, вантажний ліфт, підземний та гостьовий паркінг. Територія охороняється.
Вся необхідна інфраструктура поруч: магазини, торгові центри, аптеки, громадський транспорт. До центру міста 10 хвилин пішки.
Квартира має балкон/лоджію та гардероб. Панорамні вікна.
1 кімната
з ремонтом
45 / - / 12 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 11
44 835 грн
Лемківська вулиця, 11-В
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Перша здача !
Пропоную на оренду квартиру з дизайнерським ремонтом в ЖК бізнес класу MillTown по вул. Лемківська 11В.
Квартира розташована на 5 поверсі 9ти поверхового будинку.
Обладнана усім необхідним для проживання ! Вся побутова техніка фірми Bosch . Індивідуальне газове опалення (котел) . Підігрів підлоги , кондиціонер, вініл , плитка великого формату , преміальні меблі.
З тваринками не можна !
Звертайтеся , домовимось про огляд.
1 кімната
з ремонтом
50 / 13 / 23 м²
блочна технологія
поверх 6 з 9
2024 Рік будівництва
21 072 грн
проспект Вʼячеслава Чорновола, 16-Ж
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 1 кімнатної квартири в ЖК АВАЛОН
вул Замарстинівська 55Є
Площа 45 м²
Поверх 6
Сучасна квартира з функціональним плануванням кухня студія та окрема спальня Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою для комфортного проживання
Індивідуальне опалення
Двоспальне ліжко
Розкладний диван
Побутова техніка
Балкон з меблями
Швидкісний інтернет 1 Гб
Резервне живлення
ЖК АВАЛОН має закриту територію сучасні дитячі та спортивні майданчики Поруч супермаркети кафе ресторани Sport Life ТРЦ Спартак та зручна транспортна розв’язка До центру міста 10 хвилин
Без тварин
Вартість оренди 470 доларів
Для прямих клієнтів
1 кімната
з ремонтом
46 / 28 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 12
2017 Рік будівництва
можна з тваринами
40 352 грн
Замарстинівська вулиця, 55-Ж
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2 кімнатної квартири з кухнею-вітальнею в ЖК Avalon
вул. Замарстинівська
Площа 70 кв м
Вартість 900 доларів
Простора та світла квартира з сучасним ремонтом у престижному житловому комплексі Avalon. Продумане планування та якісне наповнення забезпечують максимальний комфорт для проживання.
Планування:
* кухня-вітальня
* дві ізольовані спальні
* ванна кімната
* гостьовий санвузол
* балкон
У квартирі є:
* два двоспальні ліжка з новими ортопедичними матрацами
* розкладний диван
* Smart TV
* три кондиціонери
* посудомийна машина
* духова шафа
* варильна поверхня
* холодильник
* повний комплект посуду
* місткі шафи у спальнях та коридорі
Переваги:
* індивідуальне опалення
* резервне живлення будинку під час відключень електроенергії
* працюють ліфт, опалення, водопостачання та інтернет
* балкон з літніми меблями
* окрема кімната для зберігання велосипедів і дитячого транспорту
* закритий двір лише для мешканців із зонами відпочинку, тренажерами та озелененням
* укриття у підземному паркінгу
Квартира готова до заселення.
Без СП
2 кімнати
з ремонтом
70 / 50 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 15
2018 Рік будівництва
53 802 грн
ЖК Avalon
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування студія з великою кухнею та просторою спальнею з власним санвузлом. Ремонт авторський проект, дорогий та дизайнерський.
Опалення індивідуальне газове, з підігрівом підлоги. Встановлені лічильники.
Квартира повністю мебльована: двоспальне ліжко, розкладний диван, шафа-купе, вмонтована кухня, робочий стіл. Наявна дорога побутова техніка: TV, мікрохвильова піч, варильна поверхня та духовка, пральна машина, посудомийна машина.
Оренда квартири за ціною 1200$ + комунальні платежі.
Житловий фонд від 2021 року. В будинку розташовані супермаркет, кафе, спортзал, бутіки. Тераса на всю площу квартири.
Чудово розвинена інфраструктура, піша доступність до New Point. Поруч парк та центр міста.
Простора квартира з шикарним краєвидом з кухні-студії. Два санвузли (гостьовий та в спальні). Тераса на всю площу квартири.
2 кімнати
з ремонтом
82 / - / 26 м²
цегляна технологія
поверх 14 з 15
без комісії
31 385 грн
Замарстинівська вулиця, 40
ТРЦ Форум Львів
Пропонується стильна 1-кімнатна квартира з авторським інтер’єрним рішенням у новому престижному просторі З-40 в самому центрі Львова.
вул. Замарстинівська, 40, поруч парк Високий Замок та ТРЦ Форум
Інтер’єр та оснащення:
- планування: простора кімната, кухня, санвузл;
-продумане планування з гардеробною та балконом;
-індивідуальне газове опалення та система клімат-контролю;
-панорамні вікна, що наповнюють простір світлом.
Квартира повністю мебльована якісними меблями та технікою (холодильник, пральна машина, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, газовий котел, витяжка, кондиціонер, бойлер). Кухня облаштована як для щоденного комфорту, так і для приготування вишуканих страв.
Комплекс має підземний та гостьовий паркінг, консьєрж-сервіс, цілодобову охорону та відеоспостереження. Для додаткової безпеки встановлено пожежну сигналізацію. Усі міські комунікації підведені: газ, електрика, вода, каналізація, асфальтований доїзд і вивіз сміття.
Переваги:
– Центр міста, поруч історичний центр
– Відеоспостереження на території
– Стильне подвір’я та сучасна інфраструктура
– Комора доступна за додаткову плату
Додаткові вимоги від орендодавця: здача квартири в оренду без домашніх тварин
Для детальної інформації телефонуйте за номером (власник житла)
1 кімната
43 м²
блочна технологія
поверх 2 з 7
2024 Рік будівництва
можна з тваринами
24 659 грн
проспект Вʼячеслава Чорновола, 16-А
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК "АВАЛОН"
Адреса: проспект Чорновола 16
Площа: 50 м²
Поверх: 9 поверх з 15
Стильна та затишна квартира!
Індивідуальне опалення + підігрів підлоги.
Кухня-студія з обідньою зоною та диваном.
Спальня з двоспальним ліжком, робочим столом та телевізором.
Санвузол суміжний з ванною.
Гардеробна кімната + панорамні вікна з гарним краєвидом.
Великий балкон з вуличними меблями.
Присутня вся побутова техніка: мікрохвильова піч, газова поверхня, пилосос, телевізор, пральна машинка.
Розвинена інфраструктура. Хороша транспортна розвязка. Поруч ТРЦ "ФОРУМ". До центру - 15 хв пішки!
Можна з тваринками і дітками!
Маю відеоогляд!
Ціна: 550 $
Телефонуйте
АН «INSIDE»
1 кімната
з ремонтом
50 / 20 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 15
2017 Рік будівництва
33 626 грн
Лемківська вулиця, 11-А
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 1-кімнатної квартири, вул. Лемківська ЖК Mill Town
Перша здача
Квартира на 11 поверсі з 11
Площа 45 м², кухня 20 м²
Сучасний новий будинок
Індивідуальне газове опалення + підігрів підлоги
Сучасний ремонт, повністю мебльована
Є вся техніка: посудомийка, духовка, мікрохвильова, пральна машина, холодильник, плита, телевізор, швидкісний інтернет, кондиціонер
Балкон з панорамним виглядом на центр Львова
До ТЦ Forum Lviv 2 хв пішки
Поруч вся інфраструктура: магазини, транспорт, кафе, парк
Можна іноземцям
1 кімната
з ремонтом
45 / 20 / 20 м²
блочна технологія
поверх 11 з 12
2024 Рік будівництва
67 253 грн
Замарстинівська вулиця, Будинок 5
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2-кімнатної квартири
Вул., Замарстинівська
ЖК Авалон Ярд (бізнес-клас)
Поверх 8/9
Площа 86 кв.,м.
Перша здача!
Вся побутова техніка!
Вигоди: розкішна локація, закрита територія та дуже гарна прибудинкова територія, насичена інфраструктура, багато закладів, 2 кімнати ізольовані, відкритий балкон, величезна кухня-вітальня, сучасна та нова побутова техніка, дизайнерський ремонт.
Ціна 1500$ + КП ціна обговорюється, тому телефонуйте.
2 кімнати
з ремонтом
86 / 56 / 30 м²
поверх 8 з 9
можна з тваринами
71 736 грн
ЖК Avalon Yard
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
(ближній центр)
Здається простора 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у сучасному житловому комплексі **Avalon Yard**. Вигідне розташування – ближній центр, зручна транспортна розв’язка, поряд магазини, кафе, спортзал, школи та садочки.
Особливості квартири:
Простора кухня-вітальня з сучасними меблями та технікою Окрема затишна мастер спальня з великим ліжком і дзеркальною шафою-купе з власною ванною кімнатою є окремий гостьовий санвузол з душовою Дизайнерський інтер’єр у світлих тонах, якісний ремонт тепло- та шумоізоляція, енергоощадні вікна.Підігрів підлоги,кондиціонери ,великий смарт ТВ, Повністю укомплектована сучасною побутовою технікою для комфортного проживання Переваги комплексу:
Новобудова бізнес-класу Ліфти преміум-сегменту Цілодобова охорона та відеоспостереження Закрита територія з зонами відпочинку.У вартість входить паркомісце у підземному паркінгу.
2 кімнати
з ремонтом
80 / 35 / 25 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 7
67 253 грн
Замарстинівська вулиця, 53
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2-кімнатної квартири на вул. Замарстинівській, ЖК "Avalon".
Площа 87,6/48/35.4 м². Поверх 4/12.
Оренда 2-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом в ЖК Авалон по вул. Замарстинівська, 53. Загальна площа 87, 6 кв. м. Поверх 4/9. Квартира складається з двох ізольованих кімнат та просторої кухні-студії, 2 санвузлів, 2 балконів. Квартира дуже сонячна та світла, вікна на дві сторони. Використовували якісні матеріали, продумано, а саме: - меблева фурнітура Blum - сантехніка Grohe - техніка Bosch - система сигналізації Ajax -система зворотнього осмосу - двері прихованого монтажу - стільниця, стіл та фартух із штучного каменю - вінілова підлога,всюди підігрів - фільтри на воду -вивід під EcoFlow З техніки є все: газова варильна поверхня, вмонтована духова шафа та мікрохвильова піч, посудомийна машина, холодильник, пральна та сушильна машини, 2 кондиціонери, 3 телевізори.Також є вмонтований сейф. На опалення і гарячу воду є газовий двоконтурний котел. У вартість входить комора площею 3, 9 м² в підвалі. Гарантується можливісь оренди паруо місця в підземному паркінгу та окремої сухої комори поряд з квартирою. Можна з тваринками.
Будинок збудовано якісно, сучасний двір без авто, гостьові місця для паркування поруч з будинком. Будинок знаходиться в топовій локації, поряд з парком і з усією необхідною інфраструктурою. В пʼяти хвилинах пішого ходу транспортні зупинки в усі кінці міста, 15 хв пішого ходу оперний театр і ТРЦ Спартак, 10 хвилин Форум. Поруч багато шкіл і садочків.
Вартість оренди 1 500$ + КП
Є можливість розтермінування оплати послуг агентства.
Надаємо фіскальний чек про оплату послуг.
2 кімнати
з ремонтом
87.6 / 48 / 35.4 м²
блочна технологія
поверх 4 з 12
2020 Рік будівництва
13 000 грн
проспект Вʼячеслава Чорновола, 43
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Ремонт - житловий стан. Встановлено металопластикові вікна. Санвузол суміжний, обладнаний душовою кабіною.
Опалення квартири індивідуальне електричне. Є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Також є вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Квартира мебльована. На кухні є мінімум посуду, мікрохвильова піч, електрична індукційна варильна поверхня, холодильник. Також є пральна машина та праска. Встановлено телевізор.
Квартира здається для проживання одного хлопця або дівчини. Без дітей та без тварин. Квартира готова до заселення.
Будинок польський, побудований до 1937 року. Цегляний. Над квартирою є високе горище (технічний поверх). Гарне, затишне подвіря.
Хороше транспортне сполучення. Є місце для паркування авто.
Квартира з меблями та побутовою технікою. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi. Комфорт включає меблі на кухні.
1 кімната
з ремонтом
24.3 / - / 3.7 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1967 Рік будівництва
22 418 грн
ЖК Avalon
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має спальню та кухню-студію. Ремонт у хорошому стані, з підігрівом підлоги та індивідуальним опаленням.
Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги. Встановлені лічильники. Підключено оптоволоконний інтернет (WI-FI).
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. Є двоспальне ліжко, розкладний диван, шафи-купе, холодильник, пральна машина, духовка, газова плита, мікрохвильова піч, електрочайник, посудомийна машина, кондиціонер та SmartTV.
Ключі та огляд у зручний час. Без СП. Можливість оренди для власників домашніх улюбленців не вказана (зазвичай ні).
Житловий фонд 2011-2020-х років. На території ЖК є підземний та наземний паркінг, кафе та кавярні, спортивний майданчик. Ведеться відеоспостереження. Є ліфт.
Розташована в ближньому центрі Львова, за 10 хвилин пішки до центру міста. Поруч ТЦ «New Point», супермаркет Ашан, McDonald’s, Нова Пошта.
Квартира має відкритий балкон та панорамні вікна. Система опалення індивідуальна газова. Санвузол суміжний. Є ванна.
1 кімната
з ремонтом
45 / - / 17 м²
поверх 2 з 10
можна з тваринами
40 352 грн
Лемківська вулиця, 11-В
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду стильна 1-кімнатна квартира преміум-класу в ЖК Mill Town на вул. Лемківській. Перша здача, сучасний ремонт, панорамний вид на Високий Замок та повна комплектація для комфортного життя.
📍 Адреса: вул. Лемківська, ЖК Mill Town
▪️ Площа: 48 м²
▪️ Поверх: 8-й
▪️ Планування: простора кухня-студія та окрема спальня
▪️ Стан: перша здача
🏡 Оснащення квартири:
– Повністю укомплектована необхідною побутовою технікою
– Кондиціонер
– Водяний підігрів підлоги
– Сучасний інтерєр та якісне оздоблення
🌇 Особливості:
– Панорамний вид з вікон на Високий Замок
– Світла та простора квартира
– Комфортне планування для однієї людини або пари
📌 Переваги:
– Перша здача в оренду
– Преміальний житловий комплекс
– Водяний підігрів підлоги
– Кондиціонер
– Повністю готова до заселення
🏙️ Інфраструктура:
– Зручне розташування неподалік центру міста
– Поруч магазини, кафе, супермаркети та громадський транспорт
– Швидкий доступ до центральної частини Львова
👤 Ідеально підійде:
– Для однієї людини
– Молодої пари
– Орендарів, які цінують сучасний стиль, комфорт та преміальне житло
💰 Ціна: 900 $/місяць
📞 Телефонуйте або пишіть — організуємо перегляд у зручний для вас час!
Код обєкта: 13224
1 кімната
з ремонтом
48 / 25 / 16 м²
блочна технологія
поверх 8 з 11
2024 Рік будівництва
11 000 грн
Замарстинівська вулиця, 22
ТРЦ Форум Львів
Квартира має роздільне планування та знаходиться у хорошому житловому стані. Вікна виходять у внутрішнє подвіря.
Опалення індивідуальне, двофункційний котел. Є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, інтернету та водопостачання.
Квартира обладнана всіма необхідними меблями, холодильником, плитою та пральною машиною.
Квартира вільна для заселення. Довгострокова оренда.
Будинок польський, збудований до 1937 року. Вхід в будинок та сходову клітку обладнано кодовим замком. Вхід в квартиру здійснюється по балкону. На вікнах встановлені ґрати.
Чудова локація, розташована за 8-10 хвилин пішки від центру міста та за 5 хвилин від ТЦ Форум. Розвинута інфраструктура.
Квартира має балкон. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
36 / - / 8 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 3
1915 Рік будівництва
можна з тваринами
26 004 грн
проспект Вʼячеслава Чорновола, 16-Д
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1 кімната
з ремонтом
48 / 30 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 12
2016 Рік будівництва
можна з тваринами
53 802 грн
Лемківська вулиця, 26
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2 кім квартири 🔥🔥🔥
Новобудова клубного типу
🏛🏛🏛
Вул Лемківська 🌳🌳🌳
Неймовірний вигляд з вікна 😍
Ближній центр ❗️
Простора квартира
площею 75 кв м 🔑🔑🔑
Дизайнерський ремонт у класичному стилі 🌈
Кондиціонер, посудомийка, 2 smart TV, уся необхідна побутова техніка
Усі меблі виготовлені з натурального дерева на замовлення, система очищення води Осмос, сигналізація
Дві гардеробні кімнати, тепла підлога, панорамні вікна, швидкісний інтернет
Закрита територія з охороною, відеонагляд, підземний паркінг для вашого авто 🚘🚘🚘
Система резервного живлення 🔋🔋🔋
Власна тераса на даху будинку з виглядом на Високий Замок 😍
Розвинена інфраструктура, поруч кафе ☕️, ресторани 🍤, ТЦ Ашан 🦪, McDonalds 🍔, 10 хв пішки до центру міста
✅✅✅
Тваринки до розгляду 🐶
Відео огляд 🎥
Ціна 1200$ 💵
[телефон приховано]Serhiy Pavlov ☎️
2 кімнати
з ремонтом
75 / 40 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 7
2018 Рік будівництва
38 648 грн
проспект Вʼячеслава Чорновола, 16-Є
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуємо, оренда просторої однокімнатної квартири ЖК Авалон, пр. В. Чорновола
Поверх 5/12, площа 55 м2
- Панорамні вікна
- Індивідуальне газове опалення
- Кухня-студія, обладнана відпочинковою та обідньою зоною
- Оновлений, свіжий ремонт та облаштована новою технікою: посудомийка, холодильник, кондиціонер і д.т
- Камін, сейф, робот пилисос, пральна-сушильна машина
- Сигналізація, відеоспостереження, охорона, системи осмос,
- Розвинута інфраструктура, ближній центр
Є відео огляд
- Вартість 750 Євро +КП. Вільна та покази з 15 липня
1 кімната
з ремонтом
58 / 15 / 30 м²
блочна технологія
поверх 5 з 12
2017 Рік будівництва
60 527 грн
проспект Вʼячеслава Чорновола, 16-З
ТРЦ Форум Львів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда просторої 2-кімнатної квартири + кухня-студія в ЖК Avalon, просп. Чорновола
Поверх: 12/13
Площа: 80 м2, + розкішна тераса 20 м2
Квартира повністю укомплектована сучасною технікою: кондиціонер телевізор, посудомийна машина, пральна та сушильна машини. Є тепла підлога. Також два санвузла, гардероб
ЖК Avalon на проспекті Чорновола - один з найпопулярніших будинків міста. Центр Львова всього за кілька хвилин, поруч ресторани, кавярні, супермаркети, спортзали та вся необхідна інфраструктура.
Є відео огляд.
Телефонуйте, відповім на запитання та проведу огляд!
2 кімнати
з ремонтом
80 / 50 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 12
2018 Рік будівництва
можна з тваринами
16 000 грн
Огіркова вулиця, 2
Паркова зона "Високий замок"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда квартири в ближньому центрі!
2 кім вул Огіркова
Здається в оренду велика, простора квартира
Ціна 16000 + кп
Зроблений ремонт, індивідуальне опалення, охайні меблі, вся побутова техніка.
Не вимикають світло.
Пропозиція від Ан Мегаполіс
2 кімнати
з ремонтом
55 / 45 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 3
1869 Рік будівництва