Оренда квартир у ЖК Жулянський (Софіївська Борщагівка)
1 оголошення по 1 квартирі
власник
нове оголошення
18 000 грн
вул. Жулянська, 5а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
До Вашої уваги пропонується дворівнева квартира у затишному районі. До кільцевої дороги 3хв. Поруч є школа, Новус, парк для відпочинку. На території є місце для барбекю, дитячий майданчик. В квартирі зручні меблі. Ліжко італійської фабрики Bforms з нішою для зберігання під матрац 160×200.
Матрац італійської фабрики Dorelan меморі піною.
Розскладний диван української фабрики Dekor divan з якісної італійської тканини.
Індукційна варильна поверхня Zanussi. Електрична духова шафа, витяжка, холодильник, пральна машина, новий бойлер на 50 л, пилосос, кондиціонер хороший потужний. Всі меблі та техніка є для комфортного проживання. Wi fi роутер з без перебійним живленням( без світла інтернет є 5-6 годин).
Тариф на світло - 4.32
Прибирання та чистка мяких меблів зроблена!!!
Допускаю варіант проживання з маленькою або середньою, дорослою вихованою, собакою.
Приорітет надаю порядним людям, які цінують чистоту і комфорт.
Ціна 18000 грн/міс + комунальні. та залоговий страховий платіж 18000 грн. Телефонуйте з 11:00-20:00, або пишіть на телеграм чи Вайбер, дякую.
1 кімната
50 / 48 / - м²
поверх 4 з 4