Оренда квартир у ЖК Парк-хол Горький (Київ)

4 оголошення по 3 квартирах
генератор
65 206 грн

вулиця Антоновича, 131

Квартира світла, затишна, з якісним ремонтом. Авторський проект. Планування роздільне. У квартирі є бойлер для гарячої води. Встановлено EcoFlow для резервного живлення. У будинку встановлено генератор. Квартира повністю обладнана для комфортного проживання. Кухня оснащена обіднім столом, холодильником, варильною поверхнею, духовою шафою, витяжкою, мікрохвильовою піччю та кондиціонером. Вітальня має два дивани, крісла, журнальний столик, телевізор та кондиціонер. Спальня обладнана зручним ліжком, приліжковими тумбами, шафою, комодом, туалетним столиком з дзеркалом та кондиціонером. У пральні/гардеробній кімнаті є пральна машина та шафи для зберігання речей. Будинок сучасний, ЖК "Парк-хол Горький". Є дворівневий підземний паркінг з ліфтом, який може використовуватися як укриття. Територія закрита, з цілодобовою охороною та відеонаглядом. На перших поверхах будинку розташовані аптеки, банки та магазини. Чудова локація в центрі Києва: 5 хвилин пішки до Палацу "Україна", 10 хвилин до станції метро "Либідська", поруч Володимирський ринок. Квартира має просторий балкон з видом на тихий внутрішній двір. У спальні є панорамне вікно з чудовим видом. Санвузол обладнаний ванною, умивальником з дзеркалом та біде. Встановлено кондиціонери. Відеоспостереження, ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, панорамні вікна, вантажний ліфт.
3 кімнати
з ремонтом
85 / - / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 12
2014 Рік будівництва
можна з тваринами
35 000 грн

вулиця Антоновича, 131

Сучасна квартира в Центрі, метро "Палац України" та Либідська ТРЦ "Оушен-Плаза. Світла та затишна квартира 50,3 кв.м, дизайнерський ремонт. Простора кухня-вітальня, окрема спальня з заскленим балконом, тиха сторона (вікна у двір). Сумісний санвузол (велика душова, бойлер). Укомплектована сучасними меблями та технікою. Лічильники на тепло, воду, опалення. Будинок бізнес-класу, наземний та підземний паркінг, охорона, відеонагляд, закритий двір. -Зручне місцерозташування, діловий центр столиці, центральне метро "Палац України" "Либідська", Володимирський ринок, Трц "Олімпійский", ТРЦ "Оушен-плаза".
1 кімната
з ремонтом
50 / 15 / 22 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 13
2020 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
можна з деякими тваринами
47 818 грн

вулиця Антоновича, 131

Квартира має вільне планування, 1 суміжний санвузол, простору кухню площею 20 м², балкон і гардероб. Ремонт виконаний за авторським проектом, дорогий і вишуканий, стан нового. Квартира має централізовану каналізацію та електропостачання. Опалення централізоване. Підключене резервне живлення, що забезпечує автономність при блекауті. Працюють ліфт, опалення та інтернет. У ванній кімнаті та коридорі встановлена тепла підлога. Квартира з меблями. Є побутова техніка: сушильна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа. Можливий розрахунок у криптовалюті. Дозволено проживання з маленьким песиком (до 10 кг). ЖК Парк-Хол Горький має доглянуту закриту територію з охороною, консьєржем і підземним паркінгом. Будинок побудований у 2011-2020-х роках. Є вантажний ліфт. Квартира розташована у зручному місці в діловому центрі столиці. Поблизу знаходяться станції метро "Палац України" та "Либідська", Володимирський ринок, ТРЦ "Олімпійський" та ТРЦ "Оушен-плаза". Квартира має панорамні вікна.
2 кімнати
з ремонтом
84 / - / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 9
2014 Рік будівництва