Аренда квартир: Обуховская улица, 137, Киев долгосрочно
1 оголошення по 1 квартирі
15 000 грн
Обуховская улица, 137
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартири роздільне. Ремонт виконано за євростандартами. Квартира укомплектована меблями.
Опалення централізоване. Є гаряча вода. Встановлені лічильники на воду, тепло та світло (двозонний тариф). Будинок має резервне живлення для ліфтів, що забезпечує їх роботу під час відключень електроенергії. Також є сонячні панелі.
Квартира повністю укомплектована сучасними меблями, включаючи велике двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, шафи-купе, функціональну кухню з барною стійкою, обідній стіл та стільці. З побутової техніки наявні кондиціонери, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, духова шафа, варильна поверхня та посудомийна машина. Також встановлено бойлер.
Можна студентам.
Будинок новий, побудований у 2011-2020 роках. Підїзд чистий. Наявний консьєрж, 3 ліфти (включаючи вантажний), пожежна сигналізація та відеоспостереження. У будинку є поштомат. Біля будинку розташована безкоштовна та дві платні парковки.
Поруч з будинком знаходиться сосновий ліс, озеро, зупинки громадського транспорту, супермаркети, аптеки, кафе та спортзал. До метро Академмістечко 20 хвилин пішки.
В квартирі встановлена тепла підлога та проведений інтернет. Вікна виходять на...
1 кімната
з ремонтом
42 / - / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 25
2017 Рік будівництва