Оренда квартир у вул. Княжий Затон, 9 (Київ)

4 оголошення по 3 об'єктах
можна з тваринами
16 000 грн

вулиця Княжий Затон, 9

Квартира має роздільне планування та санвузол. Зроблено косметичний ремонт. В квартирі централізоване опалення. У квартирі є електрочайник, холодильник, варильна панель, праска, мікрохвильова піч, духовка, пральна машина, телевізор. Також встановлено кондиціонер. Домашні улюбленці дозволені. Будинок житловий фонд від 2011 року. В будинку є консєрж та ліфт. Квартира розташована у зручному районі міста. Поруч є магазини, аптеки, кавярні, базар. Метро знаходиться в 15 хвилинах пішки. Квартира затишна та світла. Є балкон, лоджія. В квартирі встановлено швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
60 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 22
2012 Рік будівництва
25 081 грн

вулиця Княжий Затон, 9

Оренда двокімнатної квартири в Дарницькому районі на вулиці Княжий Затон 9 (метро Позняки 7 хвилин). Розташована на 6-му поверсі 24-х поверхового будинку 2010 року. Кухня-студія та дві окремі спальні, гардеробна, 2 с/в, душова кабіна, балкон. Повністю оснащена меблями та побутовою технікою: 2 кондиціонери, плазмовий телевізор, посудомийна машина, пральна машина, бойлер, мікрохвильова піч, холодильник. У парадному консьєржі, у дворі паркінг. Додатково сплачуються комунальні послуги. Квартира здається для проживання без дітей та тваринок!
2 кімнати
з ремонтом
74 / 38 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 24
2012 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
18 000 грн

вулиця Княжий Затон, 9

Квартира з роздільним плануванням. Зроблено євроремонт. У квартирі централізоване опалення. Є бойлер. Санвузол роздільний. Підключено Wi-Fi та швидкісний інтернет. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, водопостачання, ліфта та інтернету. У квартирі є простора кімната з комфортними меблями та вмістка шафа. Окремо розташована кухня з побутовою технікою, яка включає холодильник, електрочайник, плиту, варильну панель, духовку та пральну машину. Засклена лоджія з кухні. Квартира розташована в житловому фонді від 2011 року. Будинок має паркінг. Квартира знаходиться поруч зі станціями метро Осокорки та Позняки. У квартирі є кондиціонер, ванна та телевізор.
1 кімната
з ремонтом
50 / - / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 24
2012 Рік будівництва