Здається в оренду квартира -студія в новому ЖК Світло Парк
До метро Видубичі 900 метрів
Квартира укомплектована хорошими меблями та технікою
В комплексі є багато красивих кафе
Магазини
Спорт майданчики
Зелена територія
Фонтани
Залоговий платіж ділимо на декілька платежів
1-здача ❗️ Є відео обʼєкту ❗️
Пропонується в оренду 2 кімнатна квартира з роздільними кімнатами та балконом, гардеробна, є необхідна техніка та меблі, + гардеробна, розглядаємо з дітками від 11років.
Є бомбосховище в будинку.
З тваринками не розглядаємо
ЖК Славутич з якісним сучасним ремонтом, мебльована, оснащена необхідною побутовою технікою. Все нове, у відмінному стані.
Можна спуститися у паркінг (укриття) не виходячи з будинку.
Поруч з будинком супермаркет Фора і вхід в метро
Аренда однокомнатной квартиры на улице Донца 2А, 5 этаж. Большая гардеробная, Мебель, Бытовая техника. Круглосуточная охрана дома, камеры наблюдения. Счетчики на отопление, низкие коммунальные.
С животными категорически не берут.
Сдам 1-к.кв. Оболонский район/ ориентир метро Минская/ ЖК Яскравый/ Ул.Семьи Кульженков 37. Евроремонт. 12этаж/25. Ламинат. Кондиционер. Бойлер. Двухспальная кровать. Шкаф купе. Панорамные окна с красивым видом на ЖК.
В доме консьерж, видео наблюдение, подземный паркинг. Рядом вся инфраструктура: супермаркет Сильпо и Атб, салоны красоты, кофейни, новая почта и т.д. Остановка транспорта 3 минуты пешком, до метро Минская 5 минут езды на машине и 10 минут на транспорте.
Рядом вся инфраструктура
Всё новое.
Тихий двор.
Студия.
Сдам 2-к.кв. Оболонский район/ рядом метро Героев Днепра и метро Минская/ ул.Героев Днепра 34а. Комнаты и кухня раздельные. Газ. Двухспальная кровать + большой диван. ТВ плазма. Стиральная машина автомат. Микроволновая печь. Электрочайник. Интернет. Полностью укомплектована всем необходимым для проживания. Сделана генеральная уборка. Готова к заселению.
В пешей доступности метро Героев Днепра, метро Минская, ТРЦ Дрим таун, Оболонская Набережная. Рядом вся инфраструктура: супермаркеты, транспорт, кофейни, салоны красоты, метро и т.д.
С животными категорически не берут.
Оренда 2к, вул. Ю. Здановськоі, 8
3/10
51/28/9
Оренда 2 к квартири по вул. Здановськоі, б. 8.Квартира з гарним розташуванням: до метро Васильківська 10 хв пішки, поруч Голосіївський парк, Національний ботанічний сад НУБіП України, Голосіївський ліс, Національний комплекс "Експоцентр України" (ВДНГ), гарно розвинена інфраструктура та транспортна розв’язка.
В квартирі є необхідна для проживання техніка та меблі:
холодильник
плита газова
шафи
телевізор
двоспальне ліжко
пральна машина.
Квартира підійде для сімї з дітьми.
Без тварин.
Квартира готова до перегляду та заселення.
Комісію агенції 50% платить орендар.
1 кімнатна квартира біля метро Чернігівська вул. Краківська, 27, . Перша здача, тільки після ремонту. Ліжко з ортопедичним матрацом та місцем для зберігання під ліжком. Зона з мяким диваном біля вікна з виглядом на весь Київ та захід сонця, вихід в тихий двір. Обладнане робоче місце і місткий комод для зберігання речей. Окрема велика гардеробна з полицями та вішаками. Кухня обладнана всією новою та якісною технікою: духовою шафою, варильнею поверхнею, мікрохвильовкою, посудомийкою, холодильником та блендером. Стильний та зручний стіл з 4ма мякими стільцями. Є балкон, який можна обладнати для відпочинку. В кожній кімнаті кондиціонер. У ванній є бойлер та пральна машина. Ванна, що значно зручніше та комфортніше за душову.у будинку генератор При відключеннях світла - працюють ліфти та є вода. Консьєрж, відеоспостереження, домофон, ОСББ. Поруч метро Чернігівська,
✅ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ ✅
З котом або песиком (до 5 кг❗️)✅
❗️писати/телефонувати ТІЛЬКИ в телеграм або вайбер❗️
Розкішна велика квартира в ЖК бізнес класу GLORIA PARK.
В квартирі 3 окремі спальні (в кожній повноцінне спальне місце), ДВА санвузли, ТРИ гардеробні кімнати, величезна кухня-вітальня.
В квартирі якісна техніка: 2 кондиціонери, посудомийна машина, духова шафа, ТВ, джакузі.
Метро Нивки 2 хвилини пішки.
Є ВІДЕООГЛЯД.
ПЕСИКИ до 5 кг!
Інфраструктура: близько 15 хв до метро, автобусні маршрути №95,117, власний садок, школа №65, супермаркети АТБ/Сільпо/Новус, кафе, банки й медзаклади в пішій доступності. Поруч — парк «Перемога», Русанівська набережна, Гідропарк (пляж, атракціони). На території — паркінг, закритий двір, дитячі й спортивні майданчики.
Здається 2-кімнатна квартира в ЖК “Каховська”, вул. Каховська, 62-А. Площа 65 м², повністю мебльована та оснащена технікою: холодильник, духовка, мікрохвильова, бойлер, кондиціонер. Світлий ремонт, зручне планування, велика кухня з обідньою зоною, затишні кімнати. Чистий під’їзд, охорона, новобудова. Ціна: 26 000 грн/міс + комунальні. Вільна до заїзду.
Здається простора квартира 70 кв.м. в мальовничому куточку Києва - Феофанії, ЖК "Кришталеві Джерела", Метрологична 11В.
В будинку є ліфт, закрита територія під охороною. Є можливість паркування на території комплексу.
Квартира обладнана якісною технікою та мебелями. З вікон відкривається вид у двір.
Квартира має кухня-студіо (біля 32 кв.м.). Кухня оснащена всією неоюхідною технікою, а саме ГАЗОВОЮ плитою SMEG, електричною духовкою SMEG та витяжкою тієї ж фірми, мікрохвильовою, чайником, посудомийна машина, холодильник. Є острівець з двома стільцями.
Зона вітальні має комфортний диван, що розкладається, телевізор, книжкові полиці. Кондиціонер. Обідній стіл.
Кладовка із пральною машиною та полицями для зберігання побутової хімії та іншого
Спальня з великим ліжком та ще одним ліжком над основним (може бути як для дитини, так і для дорослого, або для зберігання речей). Шафа для речей. Кондиціонер.
Санвузол та дві лоджії.
У пішій доступності парк, магазини Новус і Фора, кафе, салони краси, дитячі майданчики, садочки та школи. В будинку є ліфт, закрита територія під охороною. Є можливість паркування на території комплексу.
Застава.Комісія 50%
Сдам двушку, две спальни, в квартире есть все: 3 Конд, 3 ТВ, мебель, интернет, встроенная техника, посудомойка большая, вся посуда, можно с собой только личные вещи. Без животных. Есть лифт в подземный паркинг.
Пропонується в оренду 1 кімнатна квартира Лабораторний провулок 26.
Квартира на 3 поверсі загальна площа 22 кв.м. Студія.Є вся необхідна побутова техніка.
Із меблів :двохспальне ліжко,диван,шафа.Санвузол суміжний,душова .Бойлер
Хороший житловий стан.
До метро Печерська -10 хвилин.
Пропонується в оренду чудова затишна квартира з новим якісним євроремонтом біля метро Лісова та Чернігівська. Всі комунікації нові, газова плита, укомплектована всіми меблями та технікою. Вікна квартири виходять в тихий зелений двір. Біля будинкку АТБ та зупинка транспорту, ринок Юність, до метро Лісова або Чернігівська - 10 хвилин!
Здається квартира в ЖК Варшавський 3.
При відключеннях основного
електропостачання, в будинку
функціонуватиме:
водопостачання (за умови
стабільної роботи систем
«Київводоканалу»);
опалення;
ліфт (один на підʼїзд); критичне освітлення в МЗК;
живлення протипожежних
систем.
Перша здача, зроблений якісний і комфортний ремонт, враховані всі деталі!
Окрема кімната в якій є вихід на балкон, велика шафа (багато поличок і вішалки), комфортне ліжко, тумби біля ліжка, світильники.
Велика кухня вітальня, новітня витяжка, холодильник, духова шафа (функціонує як і мікрохвильова піч), посудомийна машинка, фільтр для води Осмос достатня кількість шафів для зберігання посуду і необхідних речей, розкладний диван, телевізор, тумба під телевізором, вихід на балкон ( балкон який обігрівається і є можливість доукомплектувати під робочу зону, виведені розетки і прямий кабель для інтернету).
Велика ванна кімната, дзеркало з підсвіткою, душова, бойлер, пральна машинка, рушникосушка.
Масляні картини, які додають комфорт.
За додатковою інформацією телефонуйте
0636254517 Вікторія
здам 1-кімнатну квартиру. метро Лівобережна за 15 хвилин пішки. зручна і насичена транспортна розв"зка, район обжитий з усіма зручностями: багато супермаркетів, поліклініка, базар, театр та кінотеатр і т.д. квартира на 3/16-ти поверхового будинку з 2-ма ліфтами. в квартирі балкон з кухні застеклений і утеплений, санвузол окремий в кахелі, кладовка. квартира з ремонтом, сучасними меблями і сучасною побутовою технікою. є бойлер і гаряча вода окремо, пральна машина. холодильник, свч, інтернет. в квартирі тепло і опалення не залежить від електрики. 9500 грн/міс. плюс комунальні і залог. ЗАВІТАЙТЕ !
БЕЗ КОМІСІЇ. Вашій увазі пропонується 1-кімнатна квартира в престижному ЖК "Новопечерський двір", вул. Драгомирова (Андрія Верхогляда) 2а. Будинок з генератором, цілодобовою охороною та закритою для сторонніх прибудинковою теріторію на якій є спортивний та дитячий майданчики. У ліфтах будинку є додаткова система контролю доступу (сторонні на поверх не піднімуться). На першому поверху будинку є супермаркет «Фора», кав’ярня, аптека. В будинку є підземна та прибудинкова наземна охороняєма стоянка для автомобілів. Дуже тепла та затишна квартира в класичному стилі площею 50 м2, з висотою стелі 3 м і вікнами у двір (східна сторона). В квартирі є все необхідне для якісного та комфортного життя. Побутова техніка: холодильник, пральна машина, посудомийна машина, 2 бойлера, електрична духовка, варильна поверня, мікрохвильова піч, витяжка, кондиціонер, пилосос. Меблі: ліжко 160Х200 см з ортопедичним матрацом, розсувний диван, 2 шафи-купе, тумба, кухонні меблі тощо. Додаткові зручності: двозонний лічильник електроенергії, підлога з підігрівом, ручне регулювання обігріву помешкання, ванна. Низькі комунальні платежі: 860 грн + електроенергія, вода та опалення по лічильниках. Нажаль, не дозволяється мешкати з тваринами, по причині аллергії власника квартири на шерсть. Зручне розташування будинку. Відстань до метро "Звіринецька" («Дружби народів») 600 м, до супермаркета NOVUS 600 м, пункт видачи Розетка 700 м, Нова Пошта 250 м. Запрошуємо на перегляд в будь який зручний для вас час.
Половецька вул. 14, Лук’янівка, Татарка, Шевченківський район.
—48 кв.м. 4/9-поверхового - чеський проект.
—Метро Лукьянівська 7 хв.
—Санвузол роздільний. —Повністю мебльована. Є два дивани ортопедичні «Венетто» та інше все необхідне (мікрохвильова піч, плита газова з електродуховкою, холодильник «Вірпул» великий з морозильною камерою, пральна машина, телевізор).
—СВІТЛО Є ЗАВЖДИ. ГАЗ.
—Є проточний водонагрівач - на період технічного обслуговування.
—Зручна інфраструктура поруч: зупинки транспорту, кілька шкіл, дитячих садків, аптек, супермаркетів, торговий центр «Променада», лікарні, перукарні, кафе, піцерії. До парку, оглядової площадки на Поділ та кількох церков +- 15 хв пішки.
— У дворі є кілька дитячих та спортивних майданчиків.
—Тепла та світла квартира вікнами на схід.
—Відео на замовлення.
Квартира з роздільним плануванням. Санвузол суміжний. Ремонт у житловому стані.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою. Є телевізор, холодильник, пральна машина-автомат.
Квартира розташована за 10 хвилин пішки від метро "Чернігівська". Поруч лісова зона та магазини.
Квартира з роздільним плануванням, виконана за авторським проектом. У квартирі є кухня-студія. Ремонт зроблений з використанням італійських матеріалів.
У квартирі встановлено систему Ajax, антипотоп, систему очищення води. Також є резервне живлення та автономність при блекауті. У будинку є генератор та підвал, куди можна спуститися під час повітряної тривоги. Квартира обладнана підігрівом підлоги та двома кондиціонерами.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для життя. У ній є розкладний зручний диван, три шафи, якісний матрац на ліжку (зима, літо). На кухні встановлені фасадні шафки (готові на 5.07.2025). Також у квартирі є два санвузли (душ та ванна), посудомийна машина, сушильна машина, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духовка та пральна машина.
Дозволено проживання з середнім собакою вагою до 25 кг.
ЖК White Lines вже заселений. У будинку є ліфт, підземний та гостьовий паркінги, консєрж, охорона території та відеоспостереження.
До метро 3 хвилини пішки. Поблизу розташовані парк та озеро (5 хвилин пішки).
Квартира дуже тепла та світла. У ній встановлено багато різних LED підсвіток. Також є система Ajax, антипотоп, система очищення води та резервне живлення.
Квартира має роздільні кімнати, роздільний санвузол з душовою кабіною. Зроблений косметичний ремонт.
Квартира обладнана автономним опаленням та гарячою водою. Будинок підключений до центральної каналізації та центрального водопроводу. Є власна котельня.
Квартира здається з меблями, включаючи меблі на кухні та гардероб. У квартирі є холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, плита, пральна машина, телевізор. Доступний швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ.
Домашні тварини не допускаються.
Квартира розташована в новому приватному будинку, побудованому після 2011 року. Будинок має гостьовий паркінг та охорону території.
Квартира розташована в гарному стані в приватному секторі, неподалік центру міста. Є розвинена інфраструктура та зручне розташування.
Квартира має переваги приватного сектору та близькості до центру. Будинок підключений до резервного живлення, тому опалення, інтернет та водопостачання працюють навіть під час блекауту.
Квартира має сучасний капітальний ремонт. У квартирі є санвузол суміщений.
Квартира обладнана вбудованими меблями та побутовою технікою.
Квартира здається в оренду для проживання однієї людини або пари без дітей і тварин.
Квартира розташована в цегляному спецпроекті. Будинок оснащений домофоном. Двір ухожений, завжди є місце для паркування.
Квартира розташована в мальовничій місцевості. До станції метро "Лівобережна" можна дійти пішки за 15 хвилин або доїхати громадським транспортом за 2 зупинки.
Квартира має видову лоджію.