Стильна 1-кімнатна квартира в центрі Києва
вул. Князів Острозьких, 15
Перша здача після ремонту!
Планування та особливості:
Поверх: 5/5
Площа: 45 м²
Окрема спальня
Простора кухня – 12 м²
Роздільний санвузол
Велика засклена лоджія
Високі стелі — 3,1 м
Оснащення:
Повний комплект техніки для комфортного життя:
Холодильник
Телевізор
Посудомийна машина
Пральна машина
Варильна поверхня (газ)
Духова шафа
Інфраструктура (до 5 хвилин пішки):
Станція метро Арсенальна
Ресторани, кафе
Школа, аптека
Відділення банку, пошта, банкомати
Парк та зелена зона
Центр міста — усе поруч
#315917348695
Пропонується на оренду простора 2-кімнатна квартира загальною площею 105 м², розташована на 10-му поверсі 25-поверхового будинку.Квартира виконана у вишуканому класичному стилі з якісним ремонтом і дорогою обстановкою. В інтер’єрі використані натуральні матеріали, дизайнерське оздоблення стель, стін і дверей, а також ексклюзивні меблі, що підкреслюють елегантність простору.У квартирі є простора вітальня з каміном і панорамними вікнами, окрема кухня-їдальня з повним набором вбудованої техніки та зоною для великого обіднього столу, затишна спальня з масивним ліжком та продуманим освітленням, а також просторий передпокій.З вікон відкривається чудовий краєвид на зелену зону та озеро, що створює атмосферу комфорту і спокою посеред міста.Будинок сучасний, з охороною та відеоспостереженням, розташований у розвиненому районі з усією необхідною інфраструктурою — поруч магазини, школи, дитсадки, спортивні клуби та зручна транспортна розв’язка. Вартість: 50000/міс + кп. № 11203636
Є Укриття!
Здається однокімнатна квартира в Дніпровському районі на вулиці Березніківській, 2. Квартира розташована на 10 поверсі 16-поверхового будинку з ліфтами. Встановлені панорамні вікна, з яких відкривається захоплюючий краєвид на Батьківщину-Матір і мальовничу панораму міста.У квартирі новий матрац, старі меблі, але все чисте та охайне. На кухні газова плита, є пральна машина, а за потреби власник може встановити посудомийну машину. Також є відкритий балкон із гарним видом. У ванній кімнаті нещодавно замінено змішувальний вузол і встановлено новий душ.Кондиціонера немає. У квартирі встановлена охоронна система AJAX. Є телевізор. Вартість: 10000 грн/міс + кп. КОД 11203350
Зручна транспортна розвязка в сторону правого берега через міст Патона. метро Лівобережна недалеко.
Здається простора та затишна 3 квартира у центрі м. Київ, Печерський район, вул. Панаса Мирного, 17.
21 поверх з 25 із панорамним видом на місто. Будинок бізнес-класу.
Площа: 106 кв.м.
Кімнати: 2 спальні + вітальня, кухня, санвузол.
Опис квартири:
Квартира з євроремонтом, повністю мебльована та обладнана всім необхідним для комфортного проживання.
2 спальні:
Повноцінні ліжка з ортопедичними матрацами
Письмові столи зі стільцями
Шафи для одягу
В одній зі спалень окрема гардеробна кімната та невеликий балкон
Вітальня:
Зручний диван
Тумба з поличками
Телевізор
Кухня:
Індукційна плита
Холодильник + винний холодильник
Капсульна кавомашина, чайник, тостер, мультиварка
Посудомийна машина
Посуд, обідній стіл і стільці
Санвузол:
Душова кабіна та окрема ванна
Туалет
Пральна машина
Бойлер
Коридор:
Вбудована шафа
Полички для взуття
Додатково:
Інвертор на випадок відсутності світла
Підземний паркінг, який можна використовувати як укриття (стосовно наявності паркомісця уточнюйте в охорони будинку)
Кондиціонери в кожній кімнаті
Стаціонарний обігрівач
WiFi
До вашої уваги пропонується затишна 2-х кімнатна квартира (62м2) в центрі Києва. вул.Антоновича, 169.
Є відеоогляд - запитуйте!
Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою.
Планування:
- кухня з обідньою зоною
- Вітальня
- спальня
- балкон
-з/в
- ванна кімната
- Передпокій
Квартира двостороння, затишний балкон з гарним диванчиком, з видом на тихий дворик.
Побутова техніка: пральна машинка, сушіння, бойлер, плазмовий телевізор, посудомийна машина, кондиціонери, варильна поверхня, духова піч, двокамерний холодильник.
Багато вбудованих, багатофункціональних шаф.
Відмінна локація та місце для життя – поруч ТРЦ Океан Плаза, метро Либідська 2 хв. пішки
#3154405
Розташування за адресою Антоновича, 169 забезпечує максимальну мобільність та комфорт: ви живете всього за хвилину ходьби від станції метро "Либідська" та ТРЦ Ocean Plaza з його численними магазинами, кінотеатром і супермаркетом "Ашан". Окрім цього, поруч знаходяться ринок "Володимирський", супермаркет "Сільпо", а також безліч кавярень, ресторанів та бізнес-центрів, що робить цю локацію ідеальною для динамічного столичного життя.
Оренда 3-кімнатної біля метро Осокорки, вул.Ващенка 1
Ця трикімнатна квартира з двома окремими спальнями і просторою вітальнею — справжнє місце затишку та гармонії. На 17-му поверсі відкривається чудовий краєвид: з вітальні можна щовечора спостерігати схід сонця над містом. Простора площа 100 кв.м² ідеально підходить для родини, адже кожен куточок квартири наповнений любов’ю та теплом.
Один санвузол сумісний з ванною джакузі, гардеробна, 3 великі шафи-купе і сучасне обладнання — все створено для комфорту, щоб кожен день був легким і приємним. У квартирі є все необхідне і навіть більше:
- варильна поверхня
- холодильник Liebherr Side-by-Side
- мікрохвильова піч
- два кондиціонери у всіх кімнатах
- стильна та потужна витяжка
- бойлер
- пральна машинка Bosh і тд,
- у спальні двоспальне ліжко у другій спальні диван з ортопедичим матрасом
- 4 ліфти у будинку
Двостороннє планування квартири дарує світло і повітря кожній кімнаті. Східні спальні зустрічають вас мяким ранковим світлом, а вечори на кухні занурюють у романтичну атмосферу сонячних променів, що повільно зникають за горизонтом.
Пропонуємо Вашій увазі простору та світлу двокімнатну квартиру, розташовану в елітному житловому комплексі Chelsea Tower у самому центрі міста.
Квартира відрізняється продуманим плануванням та якісним ремонтом. Всі кімнати в квартирі роздільні, що забезпечує максимальний комфорт для проживання. Крім цього, квартира мебльована якісними італійськими меблями та обладнана сучасною технікою.
Планування та комплектація:
- Кухня: повністю укомплектована всією необхідною технікою: посудомийна машина, варильна поверхня, бойлер. Особливістю кухні є обідня зона з панорамними вікнами та виходом на незасклений балкон
- Спальня: обладнана великим ліжком
- Вітальня: простора кімната з розкладним диваном, оснащеним ортопедичним матрацом, що перетворюється на додаткове спальне місце
- Санвузли: в квартирі два санвузли – гостьовий та суміщений з ванною кімнатою.
- Хол: просторий хол з двома вбудованими шафами для зберігання речей.
ЖК Chelsea Tower – це клубний будинок преміум-класу, який відповідає найвищим стандартам комфорту та безпеки. Будинок має власну котельню та генератор, що забезпечує безперебійну роботу ліфтів, подачу води та освітлення в місцях загального користування. Територія комплексу закрита та охороняється, що гарантує безпеку мешканців. В будинку є паркінг та гостьова парковка.
CHELSEA TOWER став втіленням найкращих лондонських традицій. Тут ви отримуєте не просто квадратні метри у центрі Києва. Квартира в цьому будинку – це перепустка у вищу громаду, у вузьке коло людей, які розуміються на інвестиціях. Це особливий статус і привілей, який ви набуваєте разом з житлом.
Відеоогляд за запитом!
Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитися про перегляд!
A7325
Оренда видової 3-кімнатної квартири з терасою ЖК Jack House
Пропонується в оренду стильна, простора та функціональна квартира з новим дизайнерським ремонтом у одному з найпрестижніших комплексів столиці — Jack House. Квартира створена для комфортного життя, виконана з використанням екологічних, дорогих матеріалів та обладнана енергоефективною технікою.
Планування:
- простора кухня-вітальня з виходом на велику утеплену терасу з панорамним видом на центр Києва — ідеальне місце для відпочинку в будь-яку пору року
- 2 спальні: головна спальня з ліжком king-size із натурального чорного дерева та місткою гардеробною шафою; друга кімната може виконувати функцію гостьової або кабінету
- 2 санвузли: простора ванна кімната з ванною, сучасною сантехнікою та прально-сушильною колоною Electrolux; другий санвузол обладнаний душовою кабіною
- великий передпокій із шафою та комодом для зручного зберігання
Оздоблення та оснащення:
- підлога: керамограніт із теплим інфрачервоним підігрівом + італійський паркет Gazzotti
- кухня обладнана технікою Electrolux: духова шафа, мікрохвильова піч, індукційна поверхня, посудомийна машина, холодильник LG side-by-side, фільтр зворотного осмосу
- кондиціонери у кожній кімнаті
- два телевізори
- система захисту від протікань та відеодомофон
Jack House — комфорт преміум-класу в самому серці Києва:
п’ятирівневий паркінг у будинку
сучасна тренажерна зала
дитяча ігрова кімната
презентабельна вхідна група
безпека та закрита територія
Ця квартира — вдале поєднання простору, сучасного дизайну, продуманого планування та бездоганної інфраструктури комплексу.
Телефонуйте зараз, щоб домовитися про перегляд і відчути атмосферу цього унікального житла!
#A20634
Терміново здам 1-но кімнатну квартиру з євроремонтом біля метро!
Вул .Вірменська, буд. 8, 20/26, будинок з генератором
В квартирі зроблений стильний ремонт для комфортного проживання. Підійде як для пари, так і для сім’ї. Продумано все до дрібниць: посудомийна машина, бойлер, кондиціонер. Є балкон та гардеробна кімната
Порядні сусіди, хороше транспортне сполучення, до метро - 10 хв.
Вартість: 19 900грн. Торг, для відповідальних людей
Телеіфонуйте: 063 610 66 56, 098 596 47 87
Здається в оренду 3-кімнатна квартира: м. Київ, вул. Ольжича, 15 — Шевченківський район 5 хвилин до метро Дорогожичі
Простора та затишна трикімнатна квартира з окремим входом — чудовий варіант як для комфортного проживання, так і для ведення бізнесу.
Планування:
3 окремі кімнати: 2 спальні + простора зала
кухня, ванна кімната
тепла підлога, бойлер, плита, духова шафа, холодильник, кондиціонери в кожній кімнаті
1-й поверх, зручний окремий вхід
Стан квартири:
Відмінний житловий стан
На підлозі плитка та ламінат, шпалери, тепла підлога
Є дивани, базові меблі
Оренда стильної дизайнерської 1-кімнатної квартири поруч з метро Політехнічний інститут в ЖК Smart Plaza.
Ціна: $1000
Площа: 50 кв.м
Поверх: 8/26 (генератор в будинку)
Загальний стан: дизайнерський ремонт.
Планування:
-зона передпокою з великою шафою;
-ванна кімната з санвузлом;
-великий гардероб;
-простора кухня-вітальня;
-окрема спальня кімната.
Світла, гарна, затишна квартира укомплектована всією сучасною та необхідною побутовою технікою (поссудомийна машина, духова шафа, кондиціонер, телевізор, пральна машина та ін) ідеально підійде для пари або однієї людини.
Здам шикарну 1-к квартиру на Вул. Багговутівська, 32. У квартирі зроблений гарний ремонт, укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою: холодильник, газова колонка, пральна машина, двоспальний розкладний диван, інтернет, лічильники на газ, на світло (день/ніч). Зручна транспортна розвязка, розвинена інфраструктура. До метро Лукянівська-15 хв пішки. КІМО. Можливе проживання з тваринами та дітьми +1000грн.Ціна 14000 грн.+к.п. № 11182020
Пропонуємо в довгострокову оренду однокімнатну квартиру студію у ЖК Комфорт Таун, вул. Березнева, 12.
Площа 31 м2, поверх 7/9.
У квартирі ремонт виконаний в сучасному стилі, з використання якісних будівельних матеріалів.
Квартира укомплектована всіма необхідним: меблями, технікою та лічильниками.
Планування кухня-вітальня, спальня відокремлена перегородкою, балкон, санвузол.
Будинок розташований в закритому житловому комплексі, на території ефективна пропускна система / відеоспостереження / патрулювання. Розвинена інфраструктура, із затишними двориками, парковою зоною та фонтанами, дитячими майданчиками, майданчиками для зайняття спортом.
Також на території комплексу є дитячий садок, школа, гімназія, басейн, спортзал, тенісний корт, футбольне поле, супермаркет, аптеки та ресторани.
Поруч знаходиться критий паркінг та супермаркет Сільпо.
Зручна транспортна розв’язка: Дарницький міст та міст ім. Патона. Метро Лівобережна 10-15 хв. До центру міста на авто в годину пік - 30 хвилин.
Квартира готова до заселення.
Ціна – 20 000 грн. + ком. послуги
Агенція нерухомості Комфорт-Таун Рієлт – комісія 50%
Здам в довгострокову оренду 3-кімнатну видову квартиру в новому сучасному ЖК Славутич Комфорт-класу.
Функціональне планування:
-Кухня-вітальня розділена на 2 зони: для відпочинку з розкладним диваном, смарт TV, кондиціонером та кухню з усією необхідною вбудованою технікою: індукційною плитою, холодильником, посудомийною машиною, мікрохвильовою піччю, кондиціонером.
- Одна спальня укомплектована двоспальним ліжком, з гардеробною і своєю ванною, смарт TV, кондиціонер;
- Друга кімната без меблів, має вбудовану шафу, можна під спальню або кабінет.
- Велика засклена лоджія з гарним краєвидом на Дніпро.
2 Санвузли.
У будинку є підземний паркінг, де можна орендувати паркомісце, також працює як укриття, ліфт їде в паркінг. Охорона, ліфт із картами на поверх. Генератор. У комплексі є: спортивні та ігрові майданчики, салони краси, кавярні, магазини. У пішій доступності ст. Славутич -3 хвилини.
Здаю 1-кімнатну квартиру в Києві по вул. Полярній, 6-А, Мінський масив.
Квартира розташована на 10 поверсі/16-ти поверхового будинку.
Стан квартири житловий. В наявності меблі, побутова техніка.
Є просторий балкон.
Поруч Сільпо, ТЦ Полярний, Леруа Мерлен.
Вартість оренди: 10 000 грн+ ком.послуги.
Оплата при підписанні договору : перший місяць+ залогова сума+ 50% комісія агенції.
Терміново!
ДЛЯ ОДНОГО АБО ПАРИ порядних людей, які не ПАЛЯТЬ!
БЕЗ ТВАРИН, ДІТЕЙ, ІНОЗЕМЦІВ!
1 кімнатна видова квартира
Оболонська площа 1
13 поверх з 16
Метро Оболонь - 1 хвилина
Свіжий ремонт
Нові меблі :
Двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом
Диван розкладний
Шафа
Комод
Стіл обідній великий
Кухонні меблі
Для комфортного проживання є всі меблі та техніка:
Газова плита + духова шафа
Пральна машина
Холодильник
Бойлер
Кондиціонер
Комісія АН 50% .
НЕ СПІВРАЦЮЄМО З КОЛЕГАМИ!
Є ВІДЕО!
Оренда 3-х кімнатної студіо в новобудові метро Житомирська, по вул. Львівська, 22а, Площа:96/53/12 кв. м, 10/24 поверхового будинку.Повністю мебльована сучасними меблями. З побутової техніки: телевізор, кондиціонер, холодильник, мікрохвильова піч, пральна машинка . Кухня з вбудованою побутовою технікою. Два санвузли, велика засклена лоджія. Доглянуте парадне, домофон, консьєрж. Парковка, поруч метро, відмінна інфраструктура і транспортна розвязка, до ст. м. Житомирська 5 хв. пішки. КОД обєкту 1122385
Простора квартира, яка дасть відчуття повного комфорту і енергії в центрі столиці. Техніка і меблі топових іспанських, італійських і німецьких виробників. В квартирі є вся необхідна побутова техніка (телевізори, кондиціонери, електрична плита, витяжка, пральна машина, бойлер). Дивовижна локація, поряд з метро Арсенальна.
Здається в довгострокову аренду 3-х кімнатна квартира по вул.Михайла Донця, 5, - 3 поверх 5-поверхового будинку, 55м2\34м2\7,5м2. Квартира в хорошому стані, склопакети, ламінат, кафель, санвузел роздільний, дві кімнати окремі, трейтя суміжно-окрема. В квартирі є холодильник, пральна машина-автомат, бойлер. Квартира в дуже зеленому спокійному місці, поруч великий парк, озеро, стадіон. Швидкісний трамвай пішки- 10хв., ст.метро Політехнічний Інститут - шв.трамваєм - 10 хвилин --ціна 14000гр\місяць та комунальні