Оренда 1-кімнатних квартир мкр. Замковище, Київ
10 оголошень по 8 квартирах
15 000 грн
вулиця Сергія Данченка, 32-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам 1К квартиру в сучасному ЖК
Низький поверх
Є все необхідне для проживання, включаючи меблі та техніку
Гарна транспортна розвʼязка
На території багато магазинів, кавʼярень та є відділення пошти
Без тварин
Надаємо перевагу охайним та відповідальним орендарям
15000 грн оренда + 15000 грн залог + 50% комісія
Комісію сплачує орендар
1 кімната
з ремонтом
45 / 15 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 17
2016 Рік будівництва
15 000 грн
вулиця Сергія Данченка, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з новим якісним ремонтом, світла та затишна. Сучасний ремонт. Планування: Роздільна. Санвузол: Суміжний.
Під час відключення світла є опалення, працює водопостачання. Система опалення: Власна котельня. Підключене резервне живлення, працюють ліфти.
Повністю укомплектована меблями та всією необхідною технікою для комфортного проживання. Вся необхідна техніка (холодильник, пральна машина, плита тощо).
Комісія 50%%.
Новий житловий комплекс. Підземний паркінг. Грузовий ліфт.
Розвинена інфраструктура (магазини, транспорт, поруч усе необхідне).
Квартира світла та затишна. Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Підігрів підлоги. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
43 / - / 15 м²
панельна
поверх 11 з 14
2018 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
14 000 грн
вулиця Сергія Данченка, 34-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з якісним ремонтом, дуже світла та комфортна для проживання. Планування роздільне. Ремонт - євроремонт.
Система опалення - власна котельня. Автономність при блекауті: підключене резервне живлення, працює ліфт, працює опалення, працює інтернет, працює водопостачання. Встановлені лічильники.
Квартира повністю укомплектована меблями. Побутова техніка включає пральну машину, холодильник, плиту тощо.
Комісія 50%%.
Сучасний житловий комплекс. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Є підземний паркінг.
Зручна транспортна розв’язка. Розвинена інфраструктура: поруч магазини, аптеки та все необхідне.
Квартира дуже світла та комфортна для проживання. Оснащена всім необхідним - можна заїжджати одразу. Мультимедіа: кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
36 / - / 15 м²
панельна
поверх 7 з 14
2018 Рік будівництва
15 000 грн
вулиця Сергія Данченка, 28-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з євроремонтом. Санвузол суміжний.
В будинку встановлено систему безперебійного живлення для ліфтів та водопостачання.
Квартира мебльована.
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і.
1 кімната
з ремонтом
44 / - / 9 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 17
2016 Рік будівництва
25 000 грн
вулиця Сергія Данченка, 18
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ТЕРМІНОВО! Без комісії
вул. Сергія Данченка 18.
ЛИПИНКА - ЖК для комфортного життя.
Кожна черга будівництва (10 будинків) має свою охорону, шлагбаум.
Малоповерхові будинки, з ліфтом та підвалом (укриття).
Територія закрита на вїзд сторонніх авто, а для своїх є паркувальні місця.
Неподалік є гаражний кооператив, де можна орендувати гараж та підземний паркінг іншого ЖК.
5/6 цегляного будинку, 47 кв м + 12 кв м засклена тераса.
Кухня-вітальня та окрема спальня.
Ремонт в світлих тонах 2020 року (але з 2022 не жили)
Кухня з повним комплектом брендової побутової техніки.
Суміжний санвузол з ванною, бойлер. Тепла підлога.
Велика містка шафа-гардеробна. Всі меблі робились на замовлення.
Два кондиціонери, які також працюють на обігрів.
Охоронна сигналізація.
А яка чудова тераса! Дуже мало таких будинків в місті.
Липинка має зелену територію, багато квітів, міст для відпочинку.
Зовні по фасаду комплексу різноманітні магазини, салони, медичні заклади, кафе.
До ТРЦ Ретровіль та ЖК Варшавський (ще більше наповнено інфраструктурними обєктами) 15 хвилин пішки.
Тут затишно, комфортно, безпечно.
Живуть дружні порядні люди. Люблять орендувати представники IT-професії.
Є відео квартири. Надішлю за запитом.
Без тварин! Але і без комісії для Орендаря.
1 кімната
з ремонтом
55 / 35 / 17 м²
цегляна
поверх 5 з 7
2018 Рік будівництва
19 000 грн
вулиця Сергія Данченка, 28
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування типу "євродвушка" і знаходиться в середині будинку, що робить її світлою та теплою. Ремонт дизайнерський.
Забезпечено постійне електропостачання та водопостачання завдяки встановленим у будинку генераторам. Також є центральна каналізація, вивіз відходів та електрика. Опалення працює автономно.
Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною побутовою технікою.
Квартира здається на тривалий термін для однієї особи або сімейної пари без дітей та тварин. Оплата та інші умови обговорюються індивідуально.
Будинок монолітний, 2011-2020 років побудови, має 2 ліфти та резервне живлення для забезпечення роботи в умовах блекауту. У комплексі є кафе, маркети та магазини.
Поруч з будинком розташовані зупинки громадського транспорту, магазини та інші обєкти інфраструктури.
Квартира оснащена кондиціонером, швидкісним інтернетом, кабельним та супутниковим ТБ. Вхідні двері броньовані.
1 кімната
з ремонтом
44 / - / 10 м²
цегляна
поверх 12 з 17
2016 Рік будівництва
16 000 грн
вулиця Сергія Данченка, 30
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонту, що свідчить про хороший стан помешкання.
В квартирі встановлені лічильники на тепло, воду та світло. Забезпечено централізоване опалення та гаряче водопостачання.
Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною технікою. Все чисте, охайне та доглянуте.
Квартира вільна для заселення. Орендна плата становить 16000 грн/міс. плюс комунальні послуги.
Житловий комплекс Новомостицько-Заньковецький має власну інфраструктуру, включаючи продуктові та спеціалізовані магазини на території.
Зручна локація комплексу дозволяє швидко дістатися до ТРЦ «Ретровіль» (10 хвилин на авто, 20 пішки) та ТРЦ «Лавина» (15 хвилин на машині). До станцій метро «Оболонь» та «Мінська» можна доїхати за 10 хвилин на авто або 20 хвилин на маршрутному таксі. Зупинка маршрутного таксі знаходиться за 2 хвилини пішки.
Квартира має лоджію з кухні, яка засклена. Гарний стан квартири, все чисте, охайне та доглянуте.
1 кімната
з ремонтом
42 / - / 9 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 18
2016 Рік будівництва
15 000 грн
вулиця Сергія Данченка, 34
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Виконано євроремонт.
У квартирі є швидкісний інтернет, IPTV телебачення, Wi-Fi роутер. Встановлено бойлер Hi-Therm (50 л) для гарячої води. Також є система очищення води (зворотний осмос).
Квартира повністю мебльована. У кімнаті є розкладний диван, шафа-купе, модульна стінка, телевізор LG (43) та кондиціонер Cooper&Hunter. На кухні встановлено вбудовану кухню з підсвіткою, духову шафу HANSA, варильну поверхню HANSA, холодильник Bosch, телевізор Ergo (32), стіл та стільці. У коридорі розташована велика шафа-купе. У санвузлі є душова кабіна, умивальник із дзеркалом і підсвіткою, рушникосушка, унітаз із системою інсталяції Geberit, пральна машина INDESIT.
Запрошуємо на перегляд! Ідеальний варіант для комфортного проживання.
Квартира має вихід на засклений балкон. Встановлено кондиціонер та бойлер.
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 10 м²
панельна
поверх 11 з 17
2018 Рік будівництва