Оренда 2-кімнатної квартири | просп. Берестейський, 77/1
О9975О8267 - ТЕЛЕФОНУЙТЕ
Красива, дуже світла квартира площею 60 м² з високими стелями та великими вікнами у двір (у спальні — блекаути). Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, створена для тих, хто цінує затишок і комфорт.
Спальня: зручне ліжко 160×200 з ортопедичним матрацом і великою тумбою для зберігання, шафа, дзеркало, кондиціонер, блекаути на вікнах.
Вітальня з балконом-лоджією: панорамні вікна, інфрачервоний підігрів підлоги, диван-трансформер (160×200, шезлонг або кутовий формат з системою зберігання), ТВ, інтернет, меблі, декор.
Кухня: холодильник і морозильна камера, газова плита, витяжка, мікрохвильовка (духовку можна встановити за домовленістю), фільтр для води.
Ванна кімната: дизайнерський ремонт, гідромасажна ванна, прально-сушильна машина 2 в 1, газова колонка, запасні баки для води, підігрів підлоги, зручні шафи.
Додатково: вбудовані шафи в коридорі, двофазний лічильник, домофон, бомбосховище, комора.
Поверх: 5-й (без ліфту). Не підходить тим, кому складно підніматися сходами.
Локація: метро Святошино — 3 хв пішки, Нивки — 5 хв. Поруч парковка у дворі, магазини, аптека, банк, спортклуб, дитсадок, базар (вт і пт).
Умови:
• З тваринами можна
• Куріння заборонене у квартирі, на лоджії та в під’їзді
• Бажано: пара без дітей або 1 людина з тваринами
• Перестановка меблів небажана
О997508267 ТЕЛЕФОНУЙТЕ
Здається1-но кімнатна квартира - студія в сучасному ЖК "Святобор".
Будинок побудований із застосуванням сучасних будівельних матеріалів: монолітний каркас, обкладений червоною цеглою, утеплення мінеральної ватою. Власний підземний паркінг. Концепція закритий двір.
Цілодобова охорона. Багато зелені, дитячі майданчики з лавочками і алеями. Поруч мальовничій парк, столітні дерева.
В наявності вся побутова техніка: Кондиціонер, телевізор, кофемашина, електрочайник, холодильник, варочна поверхня, мікрохвильова піч, пральна машина.
У крокової доступності: супермаркети Novus, Фора, АТБ, Сільпо, поліклініка, дитячі школи і садки, аптеки, салони краси та інші обєкти інфраструктури.
Комісія -50%
Сдается в аренду 1-к квартира общей площадью 30 кв.м. жилая 17. кухня 5,8 дом опрятный. закрытый металическим парканом двор на кодовых замках, парковка, за домом дет. сад. чуть дальше 73 школа. рядом Сильпо. метро в шаговой доступности -5 мин. парк Нивки. район старый обжитый с развитой инфраструктурой, остановка рядом.
Звоните и пишите по указанному номеру в мессенджеры: Viber, Telegram, WhatsApp
Без посредников
Шикарная квартира для одного-двух человек, 1 комната смежная с кухней и отдельная просторная спальня, смежный санузел. Свежий дом, дорогой ремонт, хорошая мебель и техника. До метро Нивки 3 минуты пешком. Вся инфраструктура рядом. Комплекс с закрытой территорией. Есть паркинг и парковка вокруг комплекса. Отличный вид. Городской шум практически не слышен.
Предоплата за 2 месяца плюс комиссия 50% за услуги.
Будет свободна и доступна к показам с 26.08
Актуально! Можливі перегляди!
Дуже гарний краєвид на Київ.
Новий будинок с консєржем
Поруч вся инфраструктура: Фора, метро, банк, Торговий центр біля м. Житомирська
У будинку є генератор, ліфти працюють при відключенні світла.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Квартира має роздільний санвузол. Встановлені металопластикові вікна. Є засклений балкон. Ремонт квартири в житловому стані.
Квартира здається з меблями. Укомплектована холодильником, пральною машиною, бойлером, газовою плитою.
Квартира пропонується в довготривалу оренду. Необхідно внести заставний платіж та сплатити комісійні в розмірі 50%%.
Квартира розташована у хрущовці. Будинок цегляний.
Будинок має зручне місцерозташування. Поруч розташовані метро Святошин, зупинки наземного транспорту, супермаркети та інші обєкти соціальної сфери.
Терміново здам гарну затишну 2кімнатну квартиру у цегляному будинку біля метро Святошин на вул.Святошинській 6.9поверх з високим технічним поверхом.56/28/11.Вікна у тихий двір.Усе роздільно.Якісний евроремонт.Засклений теплий балкон.Вбудована кухня.Газова плита.Двокамерний холодильник, бойлер,плазма,пральна мкшина-автомат.Два розкладних дивана.Гарний набір меблів,велика шафа-купе.Броньовані двері.Лічильники на газ,воду,світло.Під"їзд на домофоні.Поруч безліч супермаркетів, ринок,Американська школа,медичний центр,кафе,ресторани,аптеки...До метро Святошин 5хв.ходи.
Здам 3-кімнатну квартиру у Києві, 72 м² з косметичним ремонтом. Розташування: Святошин, Берестейський проспект, близько до станції метро Святошин, в спальному районі. Квартира знаходиться на 12 поверсі 19-поверхового будинку комфорт-класу.
Додатково оплачуються лише за лічильниками і за опалення. У квартирі є телевізор, електрична плита, електрична духовка, холодильник, витяжка, пральна машина для кухні та меблі. Також є Wi-Fi.
Не втрачайте можливість орендувати цю затишну квартиру!
Оренда 2к квартири загальною площею 62м2. Розташована на 3 поверсі 5 поверхового будинку. Має дві роздільні кімнати, та простору кухню. Поряд вся необхідна інфраструктура, 5 хвилин метро Святошино
Телефонуйте і ходімо на перегляд!
Комісія 50%
Квартира має роздільне планування. Встановлена шафа-купе в коридорі. Санвузол роздільний. Квартира в відмінному стані.
У квартирі встановлені лічильники на газ та воду. Є бойлер на 50 літрів. Квартира з централізованим опаленням, центральною каналізацією та центральним водопроводом.
У квартирі є вся необхідна техніка, включаючи посудомийну машину. Також є меблі на кухні.
Квартира здається без тварин.
Квартира розташована в цегляному будинку житлового фонду 91-2000-і. Є ліфт. Балкон засклений.
Квартира знаходиться в 3 хвилинах ходьби від метро Святошин. Поруч розташовані магазини та ТРЦ. Відмінна інфраструктура.
Є гардероб.
Квартира з дизайнерським ремонтом має роздільне планування. Вона складається з 3 спалень, кухні-вітальні, 2 санвузлів (ванна + душова). Одна спальня має гардероб, інша - балкон. У ванній та гардеробних є тепла підлога. Квартира утеплена й економна.
У квартирі встановлені лічильники день/ніч. Є бойлер. Будинок оснащений власною котельнею. Працює вода навіть при відключеннях.
Квартира повністю мебльована. В спальнях залишаються ліжка та гардеробні. Встановлена вбудована кухня з електроплитою, духовкою, посудомийкою та холодильником. Також є пилосос.
Квартира здається в оренду.
Будинок утеплений, з паркінгом (укриттям). Працюють ліфти. Є закрита територія з хорошим ОСББ.
Поблизу розташований парк «Нивки», метро Нивки та Святошин у пішій доступності. У кількох метрах знаходиться престижна приватна школа А+. Поряд є супермаркети, кавярні, аптеки.
Квартира має автономність при блекауті завдяки підключеному резервному живленню. Працює ліфт, інтернет та водопостачання. Квартира підходить для сімй, студентів та дітей.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Зроблений косметичний ремонт.
Квартира має централізоване опалення.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Квартира здається на довгостроково.
Оренда 2-кімнатної квартири біля метро Святошино
Здається затишна 2-кімнатна квартира у Святошинському районі, всього 5 хвилин пішки від станції метро Святошино.
Характеристики:
2 поверх, є балкон
Просторе планування, 2 кімнати
Газова плита для приготування
Постійна гаряча вода завдяки газовій колонці
Переваги:
Зручна локація: метро, транспорт, магазини, аптеки, школи та все необхідне поруч
Спокійний зелений район
Комфортний варіант для проживання
Умови оренди:
Лише для однієї людини або пари/сім’ї без дітей
Без тварин!
Квартира вільна та готова до заселення.
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
Квартира з євроремонтом. Планування - студія з суміжним санвузлом.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою.
Квартира здається в оренду. Для проживання однієї людини або пари. Без дітей та тварин.
Квартира розташована в ЖК Глорія Парк. Гарна інфраструктура, поруч метро, супермаркет Сільпо та багато іншого.
Оренда простора 4-кімнатна дворівнева квартира Святошинський район, вул. Депутатська, 23а.
В будинку генератор!
Основні характеристики:
-Площа квартири: 213 м² – два рівні, що забезпечують достатньо місця для вашого комфорту;
-Ремонт преміум-класу: виконаний з використанням високоякісних матеріалів, що створюють затишну та стильну атмосферу;
-Меблі та техніка: квартира повністю мебльована та укомплектована сучасною побутовою технікою – готова до проживання;
-Власна тераса: ідеальне місце для відпочинку на свіжому повітрі, проведення часу з сімєю або друзями;
-2 паркомісця: пропонуються окремо за ціною
-Безпека та комфорт:
-Бомбосховище у будинку: додаткова перевага для спокою та захисту ваших близьких в будь-якій ситуації;
-Ідеальна локація: спокійний і зелений Святошинський район, зручна інфраструктура, поряд школи, дитсадки, супермаркети та парки для прогулянок.
Ця квартира – чудовий варіант для великої родини або тих, хто шукає поєднання стилю, простору та безпеки.
Зручний дворівневий формат і велика тераса роблять це помешкання унікальним на ринку.
Телефонуйте або пишіть в телеграм
Деталі
Пропонується затишна 2-кімнатна квартира (перепланована, кухня-вітальня 22кв.м + кімната 15кв.м), вул. Депутатська. Квартира укомплектована необхідними меблями і побутовою технікою: вбудована кухня, газова поверхня, духова шафа, витяжка, газова колонка, холодильник, кондиціонер, кутовий диван, мікрохвильова піч, телевізор, пральна машина-автомат, електричний чайник, шафа-купе, диван, письмовий стіл. Санвузол суміжний-кахель, балкон засклений. Інтернет. Встановлено лічильники на електроенергію, воду та газ – це суттєва економія за комунальні послуги. В будинку поруч є паркінг, який використовується як укриття. Багато маршруток в різні напрямки міста, найближча станція м. Святошин (950м) та Житомирська (1,2км), 10-15хв. пішки. На тривалий термін, розглядаємо тільки порядну пару або сім’ю без домашніх тварин. Орендна плата + ком. послуги + застава. Пропозиція актуальна, перегляди за домовленістю, з усіх додаткових питань телефонуйте, на повідомлення не відповідаю!
Квартира з сучасним косметичним ремонтом. У квартирі є великий засклений та утеплений балкон.
У квартирі централізоване опалення, є газ.
Квартира повністю мебльована. Побутова техніка включає електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духовку, пральну машину. Також є телевізор, Wi-Fi, кондиціонер.
Домашні тварини не допускаються.
Будинок розташований у закритому дворі з безпечним простором для дітей та паркування авто.
Район із розвиненою інфраструктурою: супермаркети, банки, магазини, школа, дитячий садок, всі види транспорту в пішій доступності.
Квартира світла та тепла. У квартирі створено все для комфортного проживання. Є суміжний санвузол, ванна, лоджія, пожежна сигналізація та паркувальне місце.
Елегантна квартира в престижному ЖК “Глорія Парк”
Пропонується в оренду стильна, світла та простора квартира в одному з найкомфортніших житлових комплексів міста. Повністю укомплектована якісними меблями та сучасною технікою: холодильник, варильна поверхня, мікрохвильова піч, пральна машина, кондиціонери, електрочайник. Для зручності мешканців облаштована окрема гардеробна кімната та затишна лоджія.
ЖК “Глорія Парк” — це доглянута закрита територія, цілодобова охорона та відмінна інфраструктура. У кількох хвилинах — станція метро, зелений парк для прогулянок, супермаркет, ринок та інші об’єкти для комфортного життя
Оренда просторої 4-кімнатної квартири | пр-т Берестейський, 103 | Святошин
Видова квартира з вражаючим краєвидом, просторими кімнатами та гармонійним плануванням. Ідеальний вибір для комфортного життя біля метро та зеленої зони.
Планування:
Площа: 154 м²
Поверх: 17 із 18
Кімнати: 4 окремі + засклений балкон
Санвузлів: 2 (ванна та душова кабіна)
Оснащення:
— варильна поверхня
— духова шафа
— холодильник
— пральна машина
— бойлер
— 2 сейфи для вашої безпеки
— місткі шафи для зберігання речей
— пилосос
— кондиціонер
— праска
Локація:
Зручне розташування: будинок між двома станціями метро — Святошин та Житомирська (близько 10 хвилин пішки).
Поруч зупинки транспорту, школи, дитячі садочки, парки, Novus, Сільпо, АТБ, а також ТРЦ Lavina Mall (15 хвилин на авто).
Прямо в будинку є бомбосховище для вашої безпеки.
Запрошую на перегляд з експертом з нерухомості The Capital.
#A19935
Квартира має спальню, вітальню та кухню. Зроблений косметичний ремонт. Санвузол суміжний.
У квартирі є вся необхідна техніка та меблі. Встановлені телевізор, витяжка, духова піч, холодильник, бойлер, пральна машинка та кондиціонер. Є також електрочайник, варильна панель, посудомийна машина та пилосос.
Квартира здається без СП. Домашні улюбленці не дозволяються.
Квартира розташована в хрущовці.
До метро Святошино можна дійти за 3 хвилини.
Квартира затишна і має вигідну ціну.
Чудова та простора квартира у цегляному будинку з високими стелями. Сучасний ремонт, необхідні меблі, техніка, у тому числі кондиціонер та посудомийна машина. Газова колонка. Економні комунальні послуги. Комфортний 2 поверх, кодовий підїзд у прекрасному стані. Є відеодомофон та сигналізація. Дуже розвинена інфраструктура, неподалік "Фора", "АТБ", "Сільпо", "Розетка", аптеки, відділення банків та інші обєкти побуту та сфери послуг. До ст.м. "Святошин" - 7-10 хвилин пішки. 18900 грн. При підписанні договору оренди оплата за 2 місяці та 50 % комісія.
Затишна крартира 74м2 для сімʼї з дітками.
Квартира двостороння, внутрішня та тепла має 2 окремі кімнати ( дитяча та спальня) та простору кухню-вітальню з виходом на засклений балкон.
Повністю облаштована всім необхідним для комфортного проживання. Сучасна техніка світових брендів: кондиціонери, посудомийна машина, газова варочна поверхня, електрична духова, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, бойлер.
Квартира має багаторівневе освітлення, підігрів підлоги.
Санвузол суміжний.
Є відеоогляд, надішлю за запитом!
З КОЛЕГАМИ СПІВПРАЦЮЮ БЕЗ ДУБЛЯЖУ РЕКЛАМИ!!!
До м. Нивки 5 хв пішки.
Поряд супермаркет, школи, дитячі садочки, парк Нивки, кавʼярні, ресторани, спортивні клуби.
Є закритий тамбур на 3 квартири. Поряд дитячі та спортивні майданчики. Поряд з будинком 2 рази на тиждень проходять продуктові ярмарки.
Колегам СПП! Оренда затишної квартири м Київ вулиця Відпочінку, 9
з ділянкою під вікнами, автономним газовим опаленням, паркомісцем для авто.
Заселення з вересня.
Простора кухня, 3 кімнати, роздільний санвузол.
Гарно укомплектована кухня: холодильник, варильна поверхня з електричною духовкою, посудомийна машина.
Також в наявності: пральна машина, бойлер.
Лічильники: електроенергія, вода, газ.
Можливість паркування однієї машини під вікнами(мсце завжди вільне).
Комфортий перший поверх, тихе зелене місце.
Гарна інфраструктура: поряд лікарня, парк, Сільпо, АТБ, Новус, дитячі садочки, 🎓 школи, 📦 відділення Нової Пошти, ринок.
🚌 Метро Святошино 10 хвилин пішки.
☎️ Телефонуйте, або Вайбер, Ватсапп, Телеграмм! Відповім на всі Ваші запитання, організую перегляд та безпечну угоду.