Пропонується в довгострокову оренду 1 кімнатна квартира біля м.ЛІвобережна
Райси Окіпної, 8
Сучасний будинкок з відмінною інфраструктурою. Поруч знаходяться супермаркети, метро Лівобережна, салони краси, відділення банків, поштові відділення, кафе, ресторани, спортивні зали, стадіон, школи, дитячі садки, набережна, парк, пляжі, зони відпочинку.
Квартира на 7-му поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку з газом та двома окремими санвузлами.
Має комфортну спальню, великі шафи купе для зберігання речей, велику комфотрну кухню (посудомийка є!) і засклений утеплений балкон де організоване робоче місце.
Фото та відео відповідають.
Залог обовязковий. Комунальні влітку 1500-1700, взимку 2500-3500 в залежності від вашого споживання. Вода, електрика, опалення - по лічильниках.
Квартира вільна з 21 жовтня. Але дивитись можна з 16-го жовтня.
Дзвоніть або пишіть в Viber, телеграм. WhatsApp.
Уяви собі життя, в якому ти кожної ранок прокидаєшся з посмішкою на обличчі. А все тому, що перед очима панорамний вид на улюблене місто. А ще, було б чудово, якби, виходячи з парадного, відразу пляж і набережна. Так ось, це вже давно реально. Не вигадуй велосипед, орендуй квартиру в ЖК «Сонячна Рівєра» і живи собі на втіху
Адреса:
— Київ, Дніпровський район
— ЖК Сонячна Рівєра
— вулиця Микільсько-Слобідська, 3-Б
Найближчі станції метро:
— Лівобережна 10 хвилин
— Гідропарк 15 хвилин
Параметри квартири:
— загальна площа 55m2
— 19 поверх 30 поверхового будинку
— висота стелі 3.0m
Зручне планування:
— кухня вітальня з виходом на балкон
— суміщений санвузол
— спальня
— гардероб
— коридор
Квартира оснащена всім необхідним:
— вбудована варочна поверхня
— духова шафа
— витяжка
— два кондиціонера
— посудомийна машина
— холодильник
— два телевізора
— пральна машина
— бойлер
— інтернет
— велике двоспальне ліжко
— робоче місце
Розташування
поряд:
— Супермаркет Новус, АТБ-маркет, Сільпо
— Міжнародний виставковий центр
— ТЦ Лівобережний
— Русанівська затока
— Парк Перемога
— Океанариум Морська казка
— Спорткомплекс Street sport, Atletico Fitness Club
— Фітнес клуб Grand sport
Сервіс
— наземний паркінг
— дитячі та спортивні майданчики
— ресепшн
— благоустрій прибудинкової території
— набережна
Можно с животными :)
Однокомнатная квартира на Никольской слободке.
МЕТРО Левобережная в пешей доступности, рядом Novus.
В квартире есть всё необходимое для проживания.
Хорошо развита инфраструктура.
Звонить до 23:00.
Комиссия 50%.
Номер оголошення на сайті компанії: RF-2-002-064-RE.
Оренда 1-кімнатної квартири 🏡
Здається затишна та охайна квартира після доглянутого ремонту.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
У квартирі:
🛋️ Простора кімната з розкладним диваном та кондиціонером
🚿 Сучасна ванна кімната з душовою кабіною, пральною машиною, умивальником та шафами для зберігання
🍳 Кухня з повним комплектом меблів і техніки (газова плита, холодильник, мийка, чайник, посуд)
🪞 В передпокої — велике дзеркало, комод і вбудовані шафи для речей
🧺 Є шафа-купе з дзеркальними фасадами
🌞 Вікна виходять у тихий двір, встановлені решітки
Додатково:
✨ Світла, тепла квартира з приємною атмосферою
🔌 Усі лічильники встановлені
🚭 Куріння у квартирі заборонено
Ідеальний варіант для охайних орендарів, пари або однієї особи.
📍 Зручне розташування — поруч магазини, транспорт, зелена зона для прогулянок.
1я квартира в жк лазурный блюз, Туманяна 15а, секция в, генератор на будинок э; 6/25 этаж; 50/20/12; с:у:с в кафеле, бойлер, интернет, стиралка, холодильник, варочная поверхность, микроволновка, встроенный шкаф, кровать, балкон застеклен; консьерж, метро 9мин Пеша, рядом русановский канал , риелтор . Якщо не відповідаю, пишіть будь ласка у мессенджери
Квартира має суміжне планування. Санвузол суміжний з душовою кабіною. Зроблено євроремонт.
Квартира підключена до центрального водопроводу та електромережі. Опалення централізоване.
Квартира повністю мебльована. У спальні є зручне двоспальне ліжко та шафа-купе. У вітальні - розкладний диван для відпочинку. Кухня обладнана необхідною сучасною технікою: пральною машиною з сушкою, варильною панеллю, холодильником, духовою піччю, витяжкою та бойлером.
Квартира здається в довгострокову оренду. При заселенні сплачується перший місяць, залогова сума та 50%% комісія. Домашні улюбленці не дозволені.
ЖК Галактика має великий 6-рівневий паркінг та гостьову парковку біля кожного будинку. На перших поверхах ЖК розташована вся необхідна інфраструктура: салони краси, кавярні, продуктові магазини, аптеки, піцерії, нова пошта та багато іншого. На території комплексу працює супермаркет NOVUS.
Поблизу будинку є ТРЦ, школи, фітнес-центри, поліклініки та аптеки. До центру міста можна дістатися за 20 хвилин на машині або на метро. До станції метро Лівобережна - 5-7 хвилин пішки.
Квартира з євроремонтом, роздільним плануванням та балконом з кухні. Є гардеробна та багато місць для зберігання.
Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення та водопостачання. Опалення централізоване.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою. Є новий великий розкладний двоспальний диван-ліжко (спальне місце 2,2 м), пральна машина, кондиціонер, холодильник, телевізор, плита, духова шафа, чайник та пилосос.
Довгострокова оренда. Проживання з домашніми улюбленцями не дозволяється.
Житловий фонд від 2011 року. У будинку є ліфт та вантажний ліфт.
У межах 3-х хвилин пішки розташовані станція метро Лівобережна, магазини Новус, Сільпо, АТБ, ринок, Приват Банк, Ощадбанк, Нова Пошта, фітнес-куби, клініка, стадіон, тенісні корти. Зручна транспортна розвязка, два мости. Поруч Русанівський канал, пляж, парк, Русанівська набережна та вулиця ресторанів і кавярень.
Квартира з підігрівом підлоги та панорамними вікнами.
Левобережная, Туманяна 3. Отличный вариант для успешных людей !13/25эт. 45/19/14, современный ремонт, хорошая мебель, холодильник, СМА, бойлер, ТВ, электрочайник, пылесос, мультиварка, паровой утюг, кондиционер, 2-спальный диван, шкаф-купе, встроенная кухня. Огромная гардеробная, балкон, счетчик на тепло. Из бонусов: ОСББ, аккумуляторы на лифты, генератор на воду и отопление. Пляж, метро, Новус. Для одного, двух человек. 16000грн.+к.у.
Здам довгостроково 1 кімн. квартиру біля ЖК Галактика, вул. Туманяна 1А, 8 поверх, 53м2. (Кухня-вітальня+ окрема спальня) В наявності зручне двоспальне ліжко, розкладний диван, містка шафа + гардеробна, кухонний гарнітур + обідній стіл, Новий холодильник, посудомийна та пральна машина, кондиціонер, мікрохвильова піч, телевізор, електрочайник, варильна панель, мікрохвильова піч, бойлер, санвузол з ванною, інтернет підведений, лічильники на світло/воду/опалення. У будинку є 3 ліфти, відеоспостереження, вхід з магнітами.
Є відеоспостереження, охорона, поряд багаторівневий паркінг, паркові зони, школа, гімназія, Новус, Фора, Сільпо, Нова пошта, Укрпошта, Приват, Ощад, урядові організації, поряд Русанівський канал, метро Лівобережна, 2 мости на правий берег, до центру 20 хв. Для пари чи одній людині, можна з дит. шкільного віку, точно без тварин. Натисніть «Всі обєкти відправника» або пишіть Вайбер/Телеграм 2890
Оплата при заїзді Перший місяць + залог + 50%
Оренда просторої 1-кім. квартири поруч з м. Лівобережна, вул. Раїси Окіпної ( метро Лівобережна 5 хвилин). 7/9 пов., 40 м2., кімната 17 м2, кухня 9 м2. Цегляний будинок.
Паркет, кахель, простора лоджія засклена. Мебльована.
Тихий зелений двір, парковка, спортивна площадка, супермаркет. Дитячий садок, школа - поруч.
Можна з домашніми улюбленцями!
Записуйтесь на перегляди!
Квартира має роздільне планування і виконана в євроремонті. Санвузол суміжний. Кухня з панорамними вікнами. Затишна вітальня розташована поруч зі спальнею.
Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, електроенергії, вивозу відходів та центрального водопроводу.
Квартира повністю мебльована. У наявності є холодильник, духова шафа, плита, пральна машина, телевізор.
Будинок з житлового фонду від 2011 року. Є консьєрж, три сучасних ліфти, дитячі майданчики, цілодобова охорона. На території ЖК є власний пляж з обладнаним заходом у воду та доріжки для велосипедів і бігу вздовж набережної.
ЖК розташований у зручному пішому розташуванні від супермаркету "NOVUS", спортивних клубів, ресторанів, кафе та магазинів. Станція метро "Лівобережна" знаходиться у 7 хвилинах пішки, що дозволяє швидко дістатися центру та правого берегу міста.
Квартира світла та простора.