Сдам в аренду 1 кімнатну квартиру на Салтівці в 625м-ні по Салтівському Шосе 258. Класне місце розташування, поруч зупинка транспорту та супермаркет "Клас", розвинена інфраструктура. Зелений двір, підїзд з ремонтом, працює 2 ліфти. Видовий 12 поверх, чисте повітря і багато світла. Зроблено капітальний ремонт, замінено комунікації (проводка, стояки та труби води та каналізації, радіатори опалення), скрізь металопластикові вікна. Приємно підібрані кольори, все чисто та рівно. Є всі необхідні меблі, 2 шафи купе, диван, вбудована кухня, техніка. Квартира вільна, покази за домовленістю.
Квартира з роздільним плануванням та косметичним ремонтом. Є два балкони та роздільний санвузол.
Квартира обладнана газом, світлом і водою. У будинку є ліфт, який працює під час блекауту. Опалення централізоване, працює взимку і під час блекауту.
Квартира максимально звільнена, можна зі своїм меблям. У квартирі є пральна машина, холодильник, а також меблі на кухні.
Квартира здається в оренду за 5500 гривень на місяць, включаючи газ, світло і воду. Дивитися можна в будь-який зручний час. Бажано сімю.
Панельний будинок з автономним водопостачанням. Працює ліфт, опалення та інтернет під час блекауту. Є гостьовий паркінг та паркувальне місце.
У пішохідній доступності вся необхідна інфраструктура: магазини, аптеки, лікарня, ринок, супермаркет КЛАСС в 2 хвилинах, громадський транспорт. Поблизу є школи та садки.
Квартира тепла взимку. Є міжкімнатні двері. Встановлено кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет і Wi-Fi.