Аренда квартир: Гвардейцев-Широнинцев улица, 95, Харьков долгосрочно

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
31 оголошення по 16 квартирах6 000 грн
Бучмы улица, 28/64
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та євроремонт. У квартирі дві кімнати, третя кімната закрита. Санвузол роздільний.
Система опалення централізована. Гаряча вода подається тільки через бойлер на 80л. Є газ.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою. У першій кімнаті є двоспальне ліжко, шафа для одягу, комод і вихід на балкон. У другій кімнаті - двоспальний диван, робочий стіл, велика шафова зона і ще один балкон. На кухні розташовані кухонний гарнітур, обідній стіл, холодильник, газова плита, мікрохвильова піч та пральна машина. Також є пилосос.
Тип будинку: Чешка. Ліфт наразі не працює.
У пішій доступності (2 хвилини) знаходяться магазини Аврора, мінімаркети, зупинка громадського транспорту та АТБ. До метро Салтівська можна дістатися транспортом за 10 хвилин.
Квартира має два балкони. Є відеоогляд квартири. Мультимедіа включає Wi-Fi та швидкісний інтернет.
2 кімнати
з ремонтом
64 / - / 8 м²
цегляна
поверх 6 з 9
6 000 грн
Дружбы Народов улица, 229
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується 1 кімнатна квартира на Північній Салтівці по вул. Соборності України 229
Квартира розташована на безпечному поверсі
Укомплектована меблями ( два роздільних спальних місця)
В наявності холодильник, пральна машина, бойлер, СВЧ піч
Квартира вільна та готова до переглядів
1 кімната
без ремонту
32 / 18 / 5 м²
панельна
поверх 3 з 9
12 000 грн
Гвардейцев-Широнинцев улица, 72-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Аренда 2-х комнатной квартиры в новостройке ЖК «Меридиан», ул. Гвардейцев Широнинцев, 72 а. Станция метро Героев Труда .
Общая площадь 48 м2. Формат квартиры: кухня, гостиная, спальня, санузел, прихожая, лоджия. Окна выходят во двор — тихо и спокойно.
Квартира полностью укомплектована мебелью и техникой для комфортного проживания.
Район с развитой инфраструктурой: в пешей доступности остановки транспорта, супермаркеты («Класс», «АТБ»), мясной магазин, пекарня и другие магазины.
Тихие и спокойные соседи.
дополнительная оплата коммунальных платежей.
Оперативный показ по звонку !
2 кімнати
з ремонтом
48 / 25 / 8 м²
поверх 2 з 13
2018 Рік будівництва
можна з тваринами
7 000 грн
Бучмы улица, 20
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2 квартира на длительный срок.
Оплата 7000/мес.+ залог 7000 + коммунальные платежи.
2 кімнати
з ремонтом
45 / 30 / 6 м²
панельна
поверх 6 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
7 000 грн
Родниковая улица, 9а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код об’єкту: 728
Оренда 1 к квартири, Салтівка
11 поверх 11 - ти поверхового будинку
Євроремонт
Є все необхідне для життя
Можна з дітьми
1 кімната
з ремонтом
42 / 32 / 7 м²
поверх 11 з 11
7 000 грн
Дружбы Народов улица, 244
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира и фото реальные!
Сдам 1 комн квартиру на Северной Салтовке-1 по ул.Соборности Украины (Дружбы Народов) 244. Этаж 14/16.
Квартира укомплектована необходимой мебелью и техникой.
Цена 7000 грн + коммунальные платежи
1 кімната
з ремонтом
38 / 17 / 8 м²
панельна
поверх 14 з 16
7 000 грн
Бучмы улица, 20а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Обєкт № 25117
Здам свою 2-кімнатну квартиру на салтівці. Стан житловий, з балконом, кімнати роздільні 6эт/в 9этажке.
До метро Салтівська пішки 12 хв. Ціна 7000+ комуналка
2 кімнати
з ремонтом
52 / 29 / 6 м²
панельна
поверх 6 з 9
5 000 грн
Дружбы Народов улица, 244
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт у житловому стані.
Опалення централізоване. Центральна каналізація та центральний водопровід. Електрика. Вивіз відходів. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення, інтернету та водопостачання.
Квартира мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою: холодильник, мікрохвильова піч, плита, пилосос, пральна машина. Також є телевізор та Wi-Fi.
Оренда квартири передбачає оплату застави при заселенні та комісію агентства у розмірі 50%% від суми оренди (разовий платіж). Домашні улюбленці не допускаються.
Будинок відноситься до житлового фонду 1991-2000-х років. Є вантажний ліфт. Асфальтована дорога.
Квартира розташована на Північній Салтівці 1, по вулиці Соборності України. Поруч знаходиться метро Салтівське, ринок Героїв Праці, ТЦ Дафі. Також у пішій доступності є джерело, поштові відділення Укрпошта, Нова пошта, магазини АТБ, Чудо маркет, Агромол, Єва, Аврора. Зручна транспортна розвязка: тролейбуси 35, 31, маршрутні автобуси 204, 107, 259.
Квартира тепла та акуратна, має балкон та лоджію. Є душова кабіна та гардероб. Мультимедіа включає кабельне/цифрове ТБ та Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
39 / - / 9 м²
панельна
поверх 5 з 16
можна з деякими тваринами
5 000 грн
Дружбы Народов улица, 238
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду світла та функціональна 1-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира знаходиться у задовільному стані, з косметичним ремонтом. Вона готова до заселення та чекає на свого нового орендаря.
Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральна каналізація, вивіз відходів та електрика. Також є асфальтована дорога.
Квартира мебльована та оснащена побутовою технікою, зокрема холодильником та пральною машиною.
Вартість оренди становить 5 000 грн на місяць, додатково сплачуються комунальні послуги та інтернет. Комісія складає 50%%. Дозволяється проживання з домашніми улюбленцями (інша тваринка 🦕).
Поруч знаходяться магазини, супермаркети, аптеки, транспортна розв’язка та все необхідне для комфортного життя. Район вирізняється спокійною атмосферою та зручним розташуванням, що дозволяє швидко дістатися до основних частин міста.
Квартира має балкон та лоджію, а також ванну. Вона світла та функціональна, розташована на першому поверсі, що забезпечує швидкий доступ без необхідності користуватися ліфтом.
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 6 м²
панельна
поверх 1 з 12
6 500 грн
Дружбы Народов улица, 233
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має всю необхідну мебель та техніку для комфортного проживання. Стан ремонту не вказано, але наявність меблів та техніки свідчить про готовність до заселення.
Централізоване опалення, гаряча вода та газ. Встановлені лічильники.
У квартирі є вся необхідна мебель та техніка для комфортного проживання, включаючи холодильник, пральну машину, ліжко, шафу.
Оренда квартири можлива без тварин.
Квартира розташована в районі Салтівка, неподалік від метро Героїв Праці. Поруч є зупинки громадського транспорту.
1 кімната
з ремонтом
32 / - / 6 м²
панельна
поверх 3 з 9
можна з деякими тваринами
11 000 грн
Дружбы Народов улица, 236а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та євроремонт. Вона оснащена балконом та лоджією.
Система опалення централізована. Є бойлер для гарячої води. Встановлені лічильники.
Квартира здається з меблями. Є холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, плита та пральна машина. Також є три спальних місця: двоспальне ліжко та два дивани, шафи для речей. Вбудована кухня.
Розглянемо порядних квартиросьємщиків. Можна з маленьким песиком (до 10 кг). Перегляд за домовленістю.
Будинок типу "Чешка". Є вантажний ліфт та звичайний ліфт. Є господарське приміщення та комора.
Відмінне місце розташування. До метро 8 хвилин. Поруч є зупинки громадського транспорту.
Квартира оснащена двома кондиціонерами та телевізором. Є все необхідне для комфортного проживання.
3 кімнати
з ремонтом
70 / - / 11 м²
утеплена панель
поверх 11 з 16
можна з деякими тваринами
10 999 грн
Бучмы улица, 20
Скопіювати посилання
Поскаржитися
квартира з гарним ремонтом, вся комплектація в наявності
2 кімнати
з ремонтом
46 / 30 / 7 м²
панельна
поверх 5 з 9
5 000 грн
Родниковая улица, 9а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам 2к.кВ, 75кв.м. на 8 этаже 12 этажного дома по ул. Джерельна 9. Комнаты, с/у раздельные, большая кухня с балконом. В квартире есть все, что нужно для жизни. Рядом с домом есть родник, парк. Магазины, супермаркеты, метро в пешей доступности. Оплата: цена+к/у. есть видеообзор.
2 кімнати
без ремонту
75 / 48 / 9 м²
панельна
поверх 8 з 12
8 000 грн
Дружбы Народов улица
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдаю квартиру на Северной Салтовке м. Г. Труда, по ул. Дружбы Народов, 238. Новый дом с закрытой территорией, ТММ
Площадь 54 м2
Квартира просторная с 2 лоджиями, гардеробная
Современный ремонт, встроенная мебель
Есть все необходимое для комфортной жизни.
Только порядочным людям без животных.
Стоимость 8000 грн + коммунальные
Оплата услуг АН 50% по факту заезда
Звоните, покажем!
1 кімната
з ремонтом
54 / 25 / 18 м²
цегляна
поверх 4 з 9
12 000 грн
Дружбы Народов улица, 228а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам дуже гарну 2 к квартиру на Салтівці по вул Соборності України 228 а.
Знаходиться на 6/13 поверсі.
Квартира з ремонтом, з сучасними меблями. Є все необхідне для комфортного життя.
Поруч супермаркети, зупинки транспорту.
Запрошую до перегляду!
2 кімнати
з ремонтом
55 / 35 / 12 м²
цегляна
поверх 6 з 13
2007 Рік будівництва
7 000 грн
Гвардейцев-Широнинцев улица, 91
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта #13564
Здам затишну студію 36 кв.м поблизу центру міста. Квартира з обладнаною кухнею, балконом та комфортними місцями для сну: двоспальний диван і розкладний диван. Розташована на 3 поверсі (є ліфт). Поруч ТЦ "Екватор", магазини, кафе та зупинки громадського транспорту.
Ціна: 7000 грн + комунальні (від 1 місяця). При оренді від 3 місяців – 6000 грн + комунальні.
Зручності: Wi-Fi, кондиціонер, телевізор, кабельне/супутникове ТБ, духовка, мікрохвильова піч, плита, пральна машина, балкон. Парковка поруч.
1 кімната
з ремонтом
40 / 36 / 4 м²
панельна
поверх 3 з 9