Сдам 3-комнатную квартиру, Северная Салтовка, ул. Гвардейцев Широнинцев, 91
Сдаётся уютная и просторная 3-комнатная квартира в отличном жилом состоянии.
Расположена на 8 этаже 9-этажного дома.
📌 В квартире есть всё необходимое для комфортной жизни:
– просторная кухня
– окна МПО
– счетчики на газ и воду
– мебель и техника по необходимости
❗ Без животных
💵 Оплата: первый и последний месяц + коммунальные услуги
💰 Цена: 12 000 грн
Звоните, покажем в удобное время!
Сдам 1-комнатную квартиру, Северная-1 (ул. Родниковая, 15)
Сдаётся уютная 1-комнатная квартира в хорошем жилом состоянии.
Расположена на 9-м этаже 9-этажного дома, общая площадь — 36 м².
В квартире есть всё необходимое для комфортного проживания.
Цена: 4000 грн + коммунальные
Оплата — первый и последний месяц.
Рассматриваем всех желающих.
Звоните для просмотра!
Здам 1 кiм. квартиру на вул. Дружби народів ( Соборності України), Північна Салтівка - 1, поряд маг. Посад, АТБ, покращеного планування, лоджія-6 кв.м., МПО, житловий стан, холодильник, пральна машина автомат, необхідні меблі, 3000+ комунальнi
Затишна та світла квартира з акуратним ремонтом і приємною атмосферою. Планування включає окремі кімнати, роздільний санвузол, велику лоджію та прихожу.
Квартира з централізованим опаленням.
Квартира повністю готова до комфортного проживання, є всі необхідні меблі та техніка. У наявності холодильник, пилосос, плита, пральна машина, мікрохвильова піч, кондиціонер, ванна.
Квартира вільна та готова до заселення.
Теплий та доглянутий будинок зі спокійними сусідами.
Квартира розташована у відмінному районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є супермаркети, зупинки транспорту, школи, парки. Відмінна транспортна розвязка дозволяє легко дістатися до будь-якої частини міста.
Здам 2 кім. квартиру, в 3 кім. квартирі одна кімната зачинена, район Півн. Салтівки-2, за супермаркетом Клас, кап. ремонт, сучасні меблі, в одній кімнаті немає меблів, пральна машина автомат, холодильник, бойлер, мікрохвильова піч, ел.чайник, духова шафа, варильна поверхня, витяжка, 5000+світло, вода, газ
Оренда 1-кімнатної квартири в сучасному ЖК “Меридіан” Салтівка, вул. Гвардійців-Широнінців
Новобудова | Комфорт-клас
Код на сайті агенції нерухомості SoftLoft: SL-309624
Шукаєте простору та затишну квартиру в новому будинку з відмінною інфраструктурою? Цей варіант ідеально підійде для комфортного та сучасного життя.
Основна інформація:
• Площа: 44 м²
• Поверх: 6
• Будинок: цегляна новобудова
• Стан: капітальний ремонт, все нове та доглянуте
Квартира простора, світла й продумана — ідеальна для однієї людини або пари. Сучасний ремонт, приємна атмосфера та зручне планування дозволяють заїжджати без додаткових витрат.
Локація:
• ЖК “Меридіан” — один із найзручніших житлових комплексів Салтівки
• Поруч магазини, супермаркети, кав’ярні
• Комфортна транспортна розв’язка
• Близькість до парків та зон відпочинку
Це чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, новобудову та якісний ремонт.
Пишіть нам, якщо хочете записатись на перегляд або дізнатись більше.
Гарні варіанти не чекають — дійте зараз!
Зв’яжіться з нами та слідкуйте за новинками:
Сайт — an-softloft.com
Telegram — softloft1
Instagram — softloft_re
TikTok — an_softloft
YouTube — softloftrealty
Telegram канал — єКвартира
Ваш ідеальний варіант вже чекає - не пропустіть!
Квартира з євроремонтом. Санвузол роздільний. Є балкон та лоджія.
Централізоване опалення. Встановлені лічильники на воду. Є газ.
Квартира повністю мебльована. З побутової техніки є холодильник, пральна машина, посудомийна машина, бойлер, кондиціонер, пилосос, газова варильна поверхня.
Квартира здається на тривалий термін. Без дітей та домашніх тварин.
Є асфальтована дорога, центральна каналізація, вивіз відходів.
Кондиціонер працює на обігрів. Є душова кабіна. Доступне кабельне та цифрове телебачення, швидкісний інтернет.
Квартира з хорошим ремонтом. Є велика засклена лоджія.
Встановлені лічильники.
У квартирі є бойлер, кондиціонер, пральна машина.
Агентські 50%% - 2000 грн. Для заселення необхідно оплатити два місяці.
Квартира розташована в новобудові. У будинку є аптека, поштомат, барбершоп, продуктовий магазин і дитячий садок. Є ліфти.
До метро Салтівська 15 хвилин пішки.
Квартира з житловим станом. Є балкон і лоджія. Санвузол суміжний.
Квартира підключена до централізованого опалення, водопостачання, електрики та газу.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, включаючи холодильник, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту та пральну машину.
Квартира здається в довгострокову оренду. Дозволяється проживання з домашніми улюбленцями, зокрема з динозавром.
Будинок типу "чешка". Двір доглянутий, є джерело.
Квартира має зручну транспортну розвязку.
Квартира має хороше житлове стан.
1 кімната
з ремонтом
35 / - / 6 м²
панельна
поверх 4 з 9
можна з деякими тваринами
2 600 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам 1 к. кв, возле ТЦ Велмарт, 15 минут метро Салтовское, 2600 грн.
Квартира з роздільним плануванням. Санвузол суміжний. У квартирі зроблено хороший косметичний ремонт, у санвузлі сучасна плитка.
У квартирі централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. При блекауті працює ліфт, опалення та водопостачання.
Квартира повністю мебльована. На кухні є меблі, холодильник, плита та духова шафа. У кімнаті є диван, крісло, столик та шафа. Також є пральна машина.
Квартира здається в оренду на довготривалий термін. Потрібна оплата за перший та останній місяць. Можна з котиком або кішкою.
Будинок типу "чешка". У будівлі є ліфт, який працює. Є гостьовий паркінг.
Квартира розташована у зручному місці з гарною транспортною розвязкою. До метро Салтівське (Героїв Праці) 3 зупинки або 20 хвилин пішки. У 5 хвилинах ходьби знаходяться ТЦ Велмарт, АТБ, магазинчики, джерело та паркова зона.
Квартира тепла та чиста з тихими сусідами. Вікна виходять на безпечну сторону. Є балкон та лоджія. Додаткові особливості: можна студентам, можна з дітьми.
Квартира має формат кухні-студії, спальні, гардеробної, суміщеного санвузла та балкона. Виконано капітальний ремонт із якісних матеріалів.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою для комфортного проживання.
Квартира розташована в новобудові житлового фонду від 2021 року.
Поблизу є вся необхідна інфраструктура.
Квартира з роздільним плануванням та санвузлом у житловому стані. Є балкон та лоджія.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована. Є електрочайник, холодильник, духова шафа, плита, пральна машина, телевізор та Wi-Fi.
Квартиру можна здати іноземцям, студентам та сімям з дітьми. Домашні улюбленці дозволені, включаючи котів, маленьких песиків (до 10 кг), середніх песиків (до 25 кг) та інших тварин. Розглядаються всі пропозиції.
Будинок житлового фонду 91-2000-х років. Є ліфт, який працює.
До будинку веде асфальтована дорога.
#21358
Пропонується в оренду 2к квартира в новобудові на Північній Салтівці, яка знаходиться за адресою вул. Дружби Народів, 208А.
Квартира загальною площею 67 м2 розташована на 5-му поверсі 9-ти поверхового будинку.
Є все необхідне для Вашого комфортного проживання: газова плита, духова шафа, витяжка, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, пральна машина, бойлер, кондиціонер, телевізор, Wi-Fi.
Ідеальний варіант для проживання сімʼї без домашніх улюбленців.
Не пропустіть можливість орендувати цю якісну квартиру - звертайтеся!
Здам 1-кімнатну квартиру, Північна Салтівка 1, вул. Гвардійців-Широнінців, буд.99, м. Салтівська. Загальна площа – 38 м²; 9 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня-студія, спальня, санвузол, великий балкон, комора.
У квартирі: капітальний ремонт, усі зручності.
Ціна 5000 грн\місяць + сплата всіх комунальних послуг.
Поруч вся потрібна інфраструктура: метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, сквер, парк.
kn.ua/r/130715 ; ID объекта - RE-130715
Квартира має роздільне планування.
Квартира обладнана централізованим опаленням. Є центральна каналізація, електрика та асфальтована дорога. Вивіз відходів здійснюється.
Квартира повністю мебльована.
Тип будинку - житловий фонд 91-2000-х років.
Квартира має балкон та лоджію, ванну.
Аренда 1 комнатной квартиры ул. Соборности Украины, 279 на 4 этаже, остановка транспорта возле дома, магазины.
Отличное состояние, есть кухонная мебель.
Квартира полностью укомплектована всей необходимой мебелью и техникой
Оплата 3500 грн+ коммунальные услуги.
Квартира з косметичним ремонтом.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, включаючи холодильник і пральну машину.
Квартира здається в оренду за ціною 3500 грн + комунальні платежі. Квартира вільна.
Квартира розташована в 10 хвилинах їзди на транспорті від станції метро Салтівська. Поблизу знаходиться зупинка громадського транспорту, супермаркет та багато магазинів.
Квартира має суміжний санвузол і балкон/лоджію. Встановлені металопластикові вікна.
КОД: 21101
Здається 2-кімнатна квартира біля АТБ (СС-2)
Затишна квартира після ремонту, ще ніхто не проживав. Розташована на 1 поверсі 9-поверхового панельного будинку (тип «чешка»).
Площа: 45 м²
Кухня: 7 м²
Планування: роздільне
Санвузол: суміжний
Опалення: централізоване
Меблі та техніка:
– холодильник
– варильна панель
– духова шафа
– пральна машина
Оренда: 5000 грн/міс + комунальні
Можна з маленькою собачкою
Квартира готова до заселення — після ремонту, чиста та світла.
Поруч — АТБ, зупинка транспорту, магазини, зручна інфраструктура.
КОД: 21065
Здається затишна 1-кімнатна квартира на Північній Салтівці
Квартира розташована на 2 поверсі 9-поверхового будинку по вул. Соборності України (колишня Дружби Народів).
У гарному стані, повністю готова до комфортного проживання.
Загальна площа: 36 м²
Площа кухні: 7 м²
Опалення: централізоване (працює навіть під час блекаутів)
Водопостачання: стабільне
Меблі та техніка:
– пральна машина, холодильник, бойлер, кондиціонер, духова шафа, варильна панель, плита, електрочайник;
– швидкісний Wi-Fi.
Квартира тепла, світла та затишна, з усім необхідним для життя.
Орендна плата: 7000 грн + комунальні послуги.
Сдаю квартиру на Северной Салтовке м. Г. Труда, по ул. Дружбы Народов, 238. Новый дом с закрытой территорией, ТММ
Площадь 54 м2
Квартира просторная с 2 лоджиями, гардеробная
Современный ремонт, встроенная мебель
Есть все необходимое для комфортной жизни.
Только порядочным людям без животных.
Стоимость 5500 грн + коммунальные
Оплата услуг АН 50% по факту заезда
Звоните, покажем!
Обєкт № 20958
Здам 2-кімнатну квартиру Північна Салтівка. Наталії Ужвій.
У квартирі виконаний косметичний ремонт, є всі необхідні меблі, поміняні вікна та балкони,
є бойлер, сан. вузол роздільний. Немає пральної машини.
Оренда 4000гр і все кому / ум.
Чекаємо на Ваші пропозиції!