Снять коммерческую недвижимость: Слободской район (Харьков)
19 оголошень по 17 приміщеннях
132 000 грн
Защитников Украины площадь
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Відмінна пропозиція! Готовий бізнес! В оренду здається окреме приміщення загальною площею 680м2 (колишній ресторан "Тусівка"). Знаходиться за адресою: майдан Захисників України 1А. Формат: 2 поверхи + цоколь, де обладнана кухня, тераса. Повна комплектація: меблі та професійне обладнання. Ідеальне рішення для вашого бізнесу! Ми готові відповісти на всі ваші запитання та допомогти вам зробити правильний вибір!.
kn.ua/r/125879 ; ID объекта - OF-125879
Торгівельне
660 м²
25 000 грн
проспект Гагарина, 41/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам приміщення в оренду пр. Аерокосмічний на 2 поверсі новобудови, два окремих офіса на коридорі, кабінетна система 6 кабінетів. Має свій окремий санвузол. 120м2.
Підійде під офіс, дитячі навчальні заклади, шоурум, та ін
Комунікації всі центральні.
Комісія АН 50%
Вільне, Склад, Послуги, Офіс, Банк
120 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
25 000 грн
Героев Сталинграда проспект, 161
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається магазин з фасадом та відокремленим входом на пр-т Байрона (колишній пр-т Г.Сталінграду) навпроти Комунального ринку. Поряд розташована зупинка та коло маршрутного тр-та. Поруч розташована аптека, перукарня, ломбард тощо. Уздовж фасаду проходить увесь пасажиропотік, який приїжджає на кінцеву зупинку. Паркування можливо недалеко від магазину. Приміщення магазину розташоване на першому поверху. З комунікацій є світло, вода та каналізація, централізованого опалення немає. Загальна площа майже 30 м2. Вартість оренди складає 25 000 грн/міс плюс комунальні. Конт.тел.: +38-050-596-53-50, +38-067-570-59-30, +38-050-4000-290 - viber. Телеграм канал: ModernEst Плюс пошук/продаж/оренда будь-якої нерухомості у м.Харків.
Торгівельне, Вільне, Офіс
30 м²
3 000 грн
Героев Харькова проспект
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам помещение под склад 50 м² в Харькове, пр. Героев Харькова. 35
Помещение находится на первом этаже.
Стоимость 3000 грн
Оплата услуг АН 2000 грн
Склад
50 м²
20 000 грн
Героев Сталинграда проспект, 136
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Уникальное предложение! Хорошее место под ресторан, магазин,стройматериалы, клинику, вет. клинику.
Сдам отдельно стоящее одноэтажный здание :
300 м2, проспект Байрона, 136, возле с/м Класс и Комм. рынка!
Здание из красного кирича, хорошие подьездные пути , заведена элекрика 15 квт, вода.
Есть своя огороженая территория.
Большой трафик пешеходов, рядом остановка, рынок, магазин Класс.
20.000 грн.
Торгівельне, Вільне, Склад, Послуги, Офіс
300 м²
10 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам шикарный двухуровневый офис в р-не ст.м. Защитников Украины, по адресу: пр. Московский, 118.
Общая площадь - 64 кв.м. (44 кв.м. первый уровень и 20 кв.м. второй уровень, высокие потолки 4,8 м, второй ярус в полный рост)
Стильный ремонт, красивая современная офисная мебель, санузел с душем, оборудована мини-кухня, кондиционер.
Есть отдельный кабинет под переговорную или кабинет руководителя.
Офис укомплектован мебелью: встроенная кухня, шкаф-купе, офисные столы, стол для переговоров, встроенный шкаф-кладовая.
Отличное месторасположение и транспортная развязка. В пешей доступности 10 мин. станция метро Защитников Украины и Завод Малышева, рядом остановка наземного транспорта (трамвай, троллейбус, маршрутки).
Сдаем в аренду под тихий офис.
Офіс
64 м²
15 000 грн
Петра Григоренко проспект, 39
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда комерційного приміщення вільного призначення
метро Палац Спорту
Адреса: вул. Петра Григоренка, 39
Площа — 51 м²
Раніше використовувалось як магазин одягу, підходить для магазину, салону, офісу, студії чи сфери послуг.
Вартість оренди: 15 000 грн + комунальні послуги
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Послуги, Офіс
51 м²
30 000 грн
Петра Григоренко проспект, 39
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам без комунальних платежів просторе приміщення під різні види діяльності м. Харків, район Нові Будинки, метро Палац Спорту, вул. Петра Григоренка, 39
Площа: 120 м²
Вартість: 30 000 грн/місяць (комунальні включені)
Підійде для:
• фітнесу, йоги, спорту та хобі-занять
• танцювальних та творчих студій
• конференцій, тренінгів, семінарів
• майстер-класів і освітніх заходів
• інших форматів групової роботи з аудиторією
- Про приміщення:
Просторе, світле, з сучасним інтер’єром. Чудово підходить для подій, групових занять та оренди під різні види діяльнос.Поруч зупинка.
Послуги
120 м²
157 130 грн
Полевая улица, 73
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам сухое оборудованное складское отдельно стоящее здание по ул. Полевая по красной линии.
Площадь 827 м2. Имеются холодильные камеры площадью от 100 до 280 м2, система вытяжки, вентиляции.
Имеется заезд для фур, эстакада.
Подключены централ. вода, канализация, электричество большой мощности!
Также размещаются офисные кабинеты, санузел.
Своя большая огороженная территория!
Целевое назначение - под склады, оптовые базы.
Цена- 190 грн/ м2.
067-984-19-63, 050-557-90-11
Склад
827 м²
11 350 грн
2-й Орловский проезд, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комиссий!
Сдам в аренду производственное помещение 113,5 м² на Зерновой.
Находится по адресу Просяный проезд 3.
Пять кабинетов, большой раскройный стол.
Место для приёма пищи, свой санузел.
Коммуникации центральные.
Отопление автономное.
Закрытая, охраняемая территория, круглосуточный доступ.
Использование: под швейное или другое производство.
Арендная плата 100 грн/м² + коммунальные.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
113.5 м²
19 365 грн
2-й Орловский проезд, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комиссий!
Сдам в аренду офис 129,1 м² на Зерновой.
Находится по адресу Просяный проезд 3.
Капитальное здание, свежий ремонт.
Кабинетная планировка.
Свой санузел.
Коммуникации центральные.
Отопление автономное.
Закрытая, охраняемая территория, круглосуточный доступ.
Использование: под офис, чистовое производство, прочее.
Арендная плата 150 грн/м² + коммунальные.
Дополнительно можно снять складские и производственные помещения.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
129.1 м²
10 000 грн
Героев Сталинграда проспект, 146-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Капітальна будівля магазину розташована уздовж пр-ту Байрона недалеко від супермаркету Клас безпосередньо на зупинці маршрутного тр-ту 27 м/р. Магазин має чудово візуалізацію зі всіх боків. Паркування можливе як недалеко від фасадної частини будівлі або так і позаду на другорядній дорозі. Поряд розташовані житлові будинки, дитячий майданчик, лінійка торгових павільйонів, Кулиничі та недалеко супермаркет АТБ. Загальна площа 23 м2, з яких торгова зала складає 21 м2 плюс санвузол. Є запасний вихід на літній майданчик. Магазин з ремонтом. Вартість оренди складає 10000 грн/міс плюс комунальні послуги. Здається без обладнання. Можливе використання: магазин живого пива, продовольчі та непродовольчі товари, фаст-фуд, послуги, ломбарди тощо. Конт.тел.: +38-050-596-53-50, +38-067-570-59-30, +38-050-4000-290 – viber. Телеграм канал: ModernEst Плюс пошук/продаж/оренда будь-якої нерухомості у м.Харків.
Торгівельне
23 м²
7 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Посеред спального району на Нових Будинках по вул.Каденюка (колишня Танкопія) розташований цей павільйон у лінійці інших павільйонів. Поряд працюють, овочі-фрукти, ковбасні вироби, тютюнові вироби тощо. Навпроти знаходиться церква, навкруги житлові будинки, школа. До павільйону є можливість під’їхати впритул. Загальна площа павільйону 20 м2. Орендна плата складає 7 000 грн/міс плюс світло. Конт.тел.: +38-050-596-53-50, +38-067-570-59-30, +38-050-4000-290 - viber. Телеграм канал: ModernEst Плюс пошук/продаж/оренда будь-якої нерухомості у м.Харків.
Торгівельне
20 м²
30 000 грн
Вишнёвая улица, 27
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Готове СТО знаходиться недалеко від перехрестя пр-ту Аерокосмічного та вул.Вишневої. СТО займає частину відокремленої будівлі загальною площею 155 м2. Будівля має п’ять постів з автомобільними воротами, офісну частину, санвузол з душовою та невелике складське приміщення. Перед будівлею та навколо будівлі є місця для паркування. З обладнання є три підйомника, обладнання для шиномонтажа, одна яма, компресор, булерян для опалення, робочі інструменти, офісні меблі тощо. З комунікацій є електроенергія, вода, каналізація. Вартість оренди складає 30 000 грн/міс плюс комунальні. Конт.тел.: +38-050-596-53-50, +38-067-570-59-30, +38-050-4000-290 – viber. Телеграм канал: ModernEst Плюс пошук/продаж/оренда будь-якої нерухомості у м.Харків.
Виробництво
155 м²
82 620 грн
проспект Гагарина
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комиссий!
Сдам в аренду здание 459 кв.м Гагарина 119.
Помещение в двух уровнях, большие витринные окна, фасадный вход, санузел на 1 и 2 этаже.
Второй вход со двора, с рампой для выгрузки/погрузки продукции.
Охраняемая территория с круглосуточным доступом.
Есть автономное отопление, линии телефона и интернет, охранная и пожарная сигнализация.
Перед зданием оборудована большая парковка.
Возможно под офис, магазин, представительство, медицинский центр, фитнес клуб.
Арендная плата - 180 грн/кв.м + коммунальные.
Дополнительно можно арендовать складские помещения.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Послуги, Офіс, Банк
459 м²
63 000 грн
проспект Гагарина
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комиссий!
Сдам в аренду офис 350 кв.м на пр. Гагарина 119.
Расположен на 2-м этаже.
Имеет кабинетную планировку, свой санузел, помещение под кухню.
Охраняемая территория с круглосуточным доступом.
Перед зданием оборудована большая парковка.
Дополнительно можно арендовать складские помещения.
Возможно под офис, представительство торговой компании, колл центр.
Арендная плата - 180 грн/кв.м + коммунальные.
Возможно снижение арендной ставки на начальном этапе.
Вільне, Послуги, Офіс
350 м²
222 840 грн
Георгия Тарасенко улица
Заводська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комиссий!
Сдам в аренду офисные помещения 1857 кв.м Плехановская 135/139.
Расположены на 2-м этаже торгового-офисного центра, рядом с выходом метро Завод имени Малышева.
Помещение с ремонтом.
Свободная планировка.
Современная приточно-вытяжная вентиляция.
Коммуникации центральные.
Отопление - автономное (газовая котельная).
Установлена охранная и пожарная сигнализации, видеонаблюдение.
Высота потолков 4,25 м. Имеется достаточный запас мощности электричества.
Перед зданием большая парковка.
Возможно размещение наружной рекламы на фасаде здания.
Назначение: офис IT-компании, колл-центр, представительство, учебный центр, торгово-развлекательная деятельность, услуги.
Арендная плата 120 грн/кв.м + коммунальные.
Возможно снижение арендной ставки на начальном этапе.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
1857 м²