Квартира в житловому стані. Санвузол суміжний.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира укомплектована необхідними меблями та технікою. Є меблі на кухні, холодильник, плита, пральна машина.
Поблизу розташовані магазини, транспорт, метро, ринок, річка, парк.
Квартира має балкон та лоджію. У будинку є ліфт.
Квартира має окрему кімнату та роздільне планування. Санвузол суміжний. Квартира в житловому стані.
Квартира підключена до централізованої системи опалення, каналізації, водопроводу та електропостачання. Є газ та вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, зокрема холодильником, плитою, пральною машиною, телевізором та Wi-Fi. На кухні є меблі.
Квартира здається в оренду. Домашні улюбленці дозволені, зокрема котик, середній песик (до 25 кг) та маленький песик (до 10 кг).
Квартира розташована в будинку чеського типу. У будинку є ліфт, балкон та лоджія.
Квартира розташована в 3-5 хвилинах пішки від метро Студентська. Поблизу є супермаркети, ринок, транспорт та інші обєкти інфраструктури.
Квартира з новим євроремонтом. У квартирі ще ніхто не жив.
Поблизу розташована вся інфраструктура, є багато транспорту. Метро знаходиться в 5 хвилинах ходьби. На метро можна дістатися до центру за 12 хвилин.
Квартира зі свіжим ремонтом.
Квартира укомплектована всім необхідним.
Додатково оплачуються комунальні послуги тільки за лічильниками - світло, вода, газ. Квартира здається для однієї людини або пари.
Квартира після клінінгу.
У квартирі є все для комфортного проживання.
Біля будинку великий АТБ. Біля будинку зупинка трамвая. Метро розташоване в 5 хвилинах ходьби.