Оренда квартир: вулиця Січових Стрільців, 19, Дніпро довгостроково
2 оголошення по 2 квартирах
25 000 грн
вулиця Січових Стрільців, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано за авторським проєктом, що свідчить про високу якість оздоблення. Це перша здача квартири, що означає її новизну та відсутність попередніх мешканців.
Опалення в квартирі централізоване, але також присутній теплий пол для додаткового комфорту. Система водопостачання централізована. Є газ. Всі комунікації, включаючи електрику та центральну каналізацію, асфальтовані.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою. Серед меблів є меблі на кухні та гардероб. Побутова техніка включає посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту, пилосос та пральну машину. Для розваг доступні телевізор, кабельне/цифрове ТБ та супутникове ТБ.
Квартира здається без тварин. Можливе паркування у вигляді гостьового паркінгу та паркувального місця.
Будинок належить до житлового фонду 1991-2000-х років. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, інтернету та водопостачання. Є пожежна сигналізація та сигналізація.
Квартира розташована в центрі міста з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розвязкою. Поруч знаходяться зупинки громадського транспорту та супермаркети.
Квартира має балкон/лоджію, ванну кімнату з душовою кабіною та підігрів підлоги. Також встановлено кондиціонер.
2 кімнати
з ремонтом
47 / - / 10 м²
цегляна
поверх 5 з 5
28 000 грн
вулиця Січових Стрільців, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має кухню-студію та дві спальні. Ремонт новий.
Є вода, газ та опалення.
Прохання до ріелторів писати на телеграм за вказаним номером тільки, якщо будуть клієнти.
Будинок цегляний.
Квартира розташована в центрі міста.
3 кімнати
з ремонтом
45 / - / 20 м²
цегляна
поверх 2 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн