Аренда квартир: вулиця Петра Полтави, 204, Днепр долгосрочно

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
11 оголошень по 7 квартирахвласник
нове оголошення
10 000 грн
Донецкое шоссе, 108
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Вона розташована на другому поверсі. Загальний стан квартири задовільний.
У квартирі встановлені лічильники на все. Система опалення централізована. Є бойлер для гарячої води.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою, включаючи холодильник, варильну панель, духову шафу, плиту, пральну машину, телевізор. Також є посуд.
Квартира здається на довгий термін. Можна з дітьми та тваринами (великий песик, котик, середній песик до 25 кг, інша тваринка, маленький песик до 10 кг). Вільна з 01.06. Ціна оренди становить 10000 грн. на місяць плюс комунальні платежі за лічильниками.
Будинок розташований у тихому, житловому районі без небезпечної інфраструктури поруч. Є ліфт.
Поруч знаходяться дитячі садки та майданчики, школи, супермаркети, магазини, ринок. Зручна транспортна розвязка.
Квартира має кондиціонер, лоджію та балкон. Є швидкісний інтернет.
2 кімнати
з ремонтом
43.6 / - / 5 м²
панельна
поверх 2 з 9
нове оголошення
13 000 грн
Донецкое шоссе, 97
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та стан ремонту - євроремонт. Вона простора, площею 40 м2, з кухнею 8 м2. Тамбур також відремонтований.
Опалення централізоване. Всі комунікації (вода, газ, електрика) централізовані, з лічильниками. Низькі комунальні платежі.
Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною технікою для комфортного проживання, включаючи швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Квартира здається в оренду. Можна з дитиною, але без тваринок. Вільна та готова до заселення. Ціна оренди становить 13 000 грн плюс застава.
Квартира розташована біля ТРЦ Караван з розвиненою інфраструктурою, що включає магазини, кафе, супермаркети, банки, пошту, школу, дитячі садки, кавярні та спортклуб. Розвинена транспортна розвязка дозволяє дістатися будь-якої частини міста.
Квартира має просторий засклений балкон. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, інтернету та водопостачання.
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 8 м²
панельна
поверх 2 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
нове оголошення
можна з деякими тваринами
7 000 грн
Донецкое шоссе, 119
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та знаходиться в житловому стані. Третя кімната закрита та містить речі власника.
Система опалення централізована. Є бойлер.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою, включаючи холодильник та пральну машину.
Можна з домашніми улюбленцями (крім собак), але з котиком. Можлива оренда для всіх.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і.
Поруч розташована відмінна інфраструктура та транспортна розвязка, включаючи поліклініки та лікарні.
2 кімнати
з ремонтом
62 / - / 8 м²
панельна
поверх 6 з 9
1982 Рік будівництва
нове оголошення
можна з деякими тваринами
15 000 грн
Донецкое шоссе, 114
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 роздільні кімнати, велику кухню, простору вітальню, окрему спальню та дитячу кімнату. Санвузол суміщений з ванною. Є лоджія/балкон. Квартира повністю укомплектована меблями та має якісний ремонт.
Квартира оснащена сучасною кухнею з технікою (варочна, духовий шкаф, холодильник, мікроволновка), пральною машиною та бойлером. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта та водопостачання.
Квартира повністю укомплектована меблями. Сучасна кухня оснащена варочною поверхнею, духовою шафою, холодильником та мікрохвильовою піччю. Також є пральна машина, бойлер та кондиціонер. Передбачено багато місць для зберігання.
Квартира готова до заселення. Можливе проживання з домашніми улюбленцями: котиком та маленьким песиком (до 10 кг).
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Підїзд чистий, тихий двір.
Розташована за адресою Донецьке шосе 114 з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться магазини, зупинки громадського транспорту, школи та дитячі садки.
Світла та простора квартира з продуманим плануванням, що забезпечує багато світла, місця та функціональності. Зручний 5 поверх з 9 є оптимальним варіантом.
3 кімнати
з ремонтом
65 / - / 9 м²
панельна
поверх 5 з 9
нове оголошення
12 000 грн
вулиця Усенка, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 1-кімнатної квартири з сучасним ремонтом на Лівобережному-3!
Чешка, з гарним видом на місто, площею 40м, у відмінному стані, встановлені металопластикові вікна, санвузол у кахелі, є лічильники, новий кондиціонер, лоджія засклена Мп, балкон відкритий.
Квартира укомплектована необхідними меблями та технікою: диван, 2 -спальне ліжко з новим матрацем, дві шафи, холодильник, пральна машина, газова плита, бойлер, кондиціонер.
Охайний будинок та двір, поруч багато зелені, є місця для паркування.
Зручне розташування: поруч супермаркети, ринок, аптеки, школи, садки, Караван, зупинки транспорту, усе необхідне у кількох хвилинах ходьби.
Вільна до заселення з 15.05. Перегляд раніше можливий.
Не співпрацюю!
1 кімната
з ремонтом
40 / 20 / 8 м²
блочна
поверх 8 з 9
1986 Рік будівництва
10 500 грн
вулиця Петра Полтави, 200
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Стан ремонту хороший, квартира повністю укомплектована для комфортного проживання.
Квартира має централізоване опалення, бойлер для гарячої води та електричну плиту. Також встановлені лічильники.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. В наявності: кондиціонер, мікрохвильова піч, холодильник, електрична плита, телевізор, пральна машина, рушникосушка у ванній.
Будинок розташований у спокійному районі. В будинку працює ліфт.
Зручне розташування, спокійний район.
Квартира має балкон/лоджію та ванну. Встановлено кондиціонер, який працює на холод і тепло. Є кабельне/цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
45 / - / 12 м²
блочна
поверх 7 з 12
14 500 грн
вулиця Усенка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонту, квартира укомплектована меблями.
Опалення централізоване. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Передбачено вивіз відходів.
Квартира продається з меблями, включаючи меблі на кухні та гардероб. З побутової техніки є холодильник, духова шафа, плита та пральна машина.
Орендна плата становить 14500 грн плюс заставні платежі. Дозволено проживання з дітьми від 4 років. Домашні улюбленці не допускаються.
Будинок розташований у спальному районі, неподалік від ТРЦ Караван. Передбачено балкон та лоджію, є ванна та ліфт.
Розвинена інфраструктура включає ринок, магазини, супермаркети, спортзали, алею та озеро. Поруч знаходяться школи та дитячі садки. Зручна транспортна розвязка дозволяє дістатися будь-якої частини міста.
Квартира має балкон та лоджію, ванну кімнату. В будинку працює ліфт.
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 9 м²
поверх 8 з 10