Перша здача! Оренда двокімнатної квартири на Вечірньому 2.
Квартира облаштована всім для комфортного проживання: газова поверхня, духова шафа, холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, телевізор, два великих розкладних дивани, шафа для зберігання речей, балкон, тощо.
Передпокій на етапі встановлення.
Доукомплектування квартири за вашим запитом.
В кроковій доступності вся необхідна інфраструктура: магазини, зупинка громадського транспорту, школа, дитячий садок, трамвайна зупинка.
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Квартира розташована у хрущовці.
Квартира має централізовану систему опалення.
Квартира здається з меблями. Побутова техніка відсутня (бойлер, холодильник, пральна машинка).
Квартира розташована навпроти магазину Делві.
2 кімнати
з ремонтом
46 / - / 5.8 м²
поверх 3 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
7 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам квартиру с автономным отоплением на 95 квартале
Квартира після косметичного ремонту з роздільним плануванням.
Квартира має автономне опалення.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною технікою. Є 2 дивани, шафа, комод, 1 балкон, кондиціонер, пральна машинка, 2 телевізори, холодильник, мікрохвильова піч, плита, меблі на кухні та гардероб.
Квартира здається в оренду тільки сімям. Проживання з тваринами заборонено.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Квартира знаходиться в центрі 95 кварталу, поруч зі зручною транспортною розвязкою, супермаркетами, кафе та парками.
Квартира з косметичним ремонтом. Санвузол суміжний.
Централізоване опалення.
Квартира частково мебльована. Є плита, холодильник, пральна машина та праска.
Квартира здається в оренду. Домашні улюбленці не дозволяються.
Простора та світла квартира з сучасним ремонтом. Планування - студія. Високі стелі та товсті стіни забезпечують тишу й комфорт.
Централізоване опалення, газ, центральна каналізація, вивезення відходів, електрика, центральний водопровід.
Квартира повністю укомплектована новими меблями та технікою. Є повністю укомплектована кухня з побутовими приладами (пральна машина, холодильник, бойлер, телевізор, кондиціонер, плита, духова шафа тощо).
Квартира здається в оренду за ціною 13000 + комунальні. Окремо сплачується завдаток і послуга. Можна з дітьми. Наявність тваринок обумовлюється окремо.
Квартира розташована в добротній сталінці. Є паркувальне місце та гостьовий паркінг.
Квартира розташована в надзвичайно зручному районі. Поблизу є швидкісний трамвай, вдала транспортна розв’язка, багато місць для відпочинку та щоденного комфорту: ресторани, кав’ярні, піцерії, супермаркети, бутіки, розважально-оздоровчий комплекс Union з кінотеатром, навчальні заклади.
У спальні є панорамний (французький) балкон з видом на проспект.
Кімнати роздільні. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані.
Централізоване опалення. Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація. Автономність при блекауті забезпечує працюючий ліфт та опалення.
Квартира з меблями. Є плита, холодильник, пральна машина, праска, пилосос. Також є телевізор.
Здається в оренду на довгостроковий період. Можливо проживання з домашнім улюбленцем (за погодженням). Дозволені котики та маленькі песики (до 10 кг).
Будинок типу житлового фонду 91-2000-х років. Є ОСББ, чистий та охайний підїзд.
Поблизу розташовані магазини, дитячий садок, школа, дитячий майданчик, спортивний комплекс.
Є балкон, лоджія, ліфт, госп. приміщення, комора, гардероб.
Оренда двокімнатної квартири на Космонавтів, по вул. Володимира Великого 29б.
Квартира облаштована всім для комфортного проживання: газова поверхня, холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, бойлер, кондиціонер, телевізор, розкладний диван, двоспальне ліжко, шафа для зберігання речей, балкон.
В кроковій доступності вся необхідна інфраструктура: магазини, школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту, заклади харчування, торговий центр, лікарня, тощо.
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Оренда двокімнатної квартири на Вечірньому, по вул. Павла Глазового 26.
Квартира укомплектована технікою та меблями: газова духова шафа, холодильник, пральна машина, бойлер, кондиціонер, двоспальне ліжко, розкладний диван, шафи для зберігання речей, балкон.
В кроковій доступності вся необхідна інфраструктура: магазини, ринок, дитячий садок, школа, парк, зупинка громадського транспорту, зупинка швидкісного трамвая, тощо.
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Квартира в житловому стані з роздільним санвузлом.
Квартира мебльована та обладнана технікою. Є кутовий диван, дитяче ліжко з матрацом.
Сума застави становить 4500 грн. Разова оплата послуги рієлтора 50%%. Можна з дітьми та домашніми тваринами. Дозволені котики та маленькі песики вагою до 10 кг.
Квартира з роздільним плануванням. Санвузол роздільний. Ремонт старий, але охайний. Замінені вікна. Є балкон та лоджія.
Квартира має централізоване опалення з загальнобудинковим лічильником. Оплата комунальних послуг здійснюється за лічильниками (газ, вода, електрика). Є центральна каналізація, водопровід, газ та електрика.
Квартира з меблями. У залі є стінка, два шафи для одягу та постільної білизни. На кухні є необхідні меблі, але старі. Є розібране ліжко без матраца. З побутової техніки є газова плита з духовкою та бойлер.
Квартира здається в довгострокову оренду без посередників. Оплата за перший та останній місяці відразу, укладається договір оренди. Комунальні платежі оплачуються орендарем. Можлива здача без меблів та техніки з повним ввезенням свого при оренді на 1 рік і більше.
Квартира розташована у житловому фонді 80-90-х років.
Квартира знаходиться у районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є чудовий парк з дитячою інфраструктурою, дитячий садок, школа, торговий технікум, собор з монастирем, АТБ, піцерії, Аврора та інші магазини. Неподалік розташовані зупинки громадського транспорту "173-й квартал" та "на вимогу", а також зупинка тролейбусної гілки 11 та 13(13a). Поблизу є ринок 173-го кварталу, школа танців, школа бойових мистецтв прямо у дворі, шикарний тренажерний зал (район Юність).
Вікна виходять не у двір, тихо, спокійно, красиво. Можна з дітьми, студентами та іноземцями. Домашні улюбленці дозволені, зокрема великі, середні та маленькі песики, котики та інші тваринки.
Планування суміжне, прохідне. Квартира без балкона.
У квартирі є всі необхідні меблі та техніка.
Мінімальний строк оренди - 6 місяців.
Будинок знаходиться у дворі, далеко від шуму вулиці.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою.
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Зроблено євроремонт.
Квартира повністю мебльована. На кухні є меблі. Встановлено побутову техніку: холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, бойлер, праска, електрочайник, варильна панель.
Квартира здається тільки сімям, без дітей та домашніх тварин.
Тип будинку - чешка.
Квартира розташована у затишному спальному районі. Поруч знаходяться лікарня, ринок, супермакети, магазини, зупинки громадського транспорту.
Квартира має балкон, лоджію.
2 кімнати
з ремонтом
55 / - / 9 м²
панельна
поверх 2 з 5
власник
12 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається в оренду двокімнатна квартира на тривалий термін
Квартира з євроремонтом, має роздільний санвузол.
У квартирі встановлена нова електропроводка, запобіжники та стабілізатори напруги. Є двозонний електролічильник для економії електроенергії. Для нагріву води встановлений бойлер на 80 л. Також є фільтри для води. Опалення централізоване.
Квартира повністю мебльована. Є 2 Smart TV, кондиціонер з режимами холод/тепло, електродуховка, мікрохвильова піч, пральна машина, пилосос, праска, зовнішня сушарка та електросушарка у ванній кімнаті.
Квартира здається лише на тривалий термін. Заборонено проживання з домашніми тваринами та куріння. Необхідна передплата за перший та заставний місяць. Комунальні послуги сплачуються окремо.
Квартира розташована в будинку типу "чешка". Є затишний двір з дитячим майданчиком.
Квартира знаходиться в спокійному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч розташовані ринок "Ювілейний", багато продуктових магазинів, лікарня, дитячий садок, школа та річка для прогулянок і відпочинку. Зручна транспортна розвязка у всі райони міста.
Квартира простора та світла.
Комунальні послуги оплачуються додатково: газ, вода, електроенергія - за лічильниками, у зимовий період - також опалення.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою для комфортного проживання.
Квартира здається в оренду на тривалий термін. При заселенні сплачується перший місяць проживання та страховий платіж у такому ж розмірі. Без тварин.
Тип будинку - хрущовка.
Квартира має ідеальне розташування - зручна транспортна розвязка, розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, школи, парки - все поруч!
Планування квартири - хрущовка.
Квартира має центральне опалення.
Квартира повністю мебльована. У наявності є бойлер, телевізор, холодильник, деякий посуд та меблі.
Квартира з ремонтом.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою.
Квартира здається вперше.
Квартира розташована поблизу лікарні "тисячки" в мікрорайоні Сонячний.
Квартира в житловому стані з роздільним плануванням. Санвузол роздільний.
Централізоване опалення та водопостачання. У будинку є центральна каналізація, газ, електрика, вивіз відходів.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. Є меблі на кухні, гардероб. Побутова техніка включає електрочайник, холодильник, праску, мікрохвильову піч, мультиварку, духову шафу, плиту, пилосос, пральну машину. Також є телевізор та Wi-Fi.
Квартира здається в оренду. Можливе проживання з домашніми тваринами, зокрема з котиком та середнім песиком (до 25 кг). Комісія ріелтора становить 50%%.
Квартира розташована в будинку чеського типу.
Поблизу розташовані Велмарт та інші обєкти інфраструктури.
Квартира має ванну.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Зроблено євроремонт. Є балкон і лоджія.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою. У наявності є 2 розкладні дивани, крісло, шафа, обідній стіл зі стільцями. Є меблі на кухні. З техніки - холодильник, бойлер, пральна машина, газова плита, роутер, мікрохвильовка, електричний чайник, пилосос. Також є Wi-Fi.
Квартира здається порядним людям, які дбайливо ставитимуться до майна.
Квартира розташована у зручному місці поблизу магазину, кафе, АТБ, ринку, Варуса та зупинки громадського транспорту.
2 кімнати
з ремонтом
52.8 / - / 9 м²
поверх 4 з 5
3 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам 2х ком.кв."Юбилейная" пр.200 лет Кривого Рога д.1 ост."Ясень"
У квартирі є меблі, бойлер, холодильник, пральна машинка.
Послуги агентства складають 2000 грн.
Квартира розташована в ЖК "Ювілейна".
Поблизу знаходиться зупинка "Ясень".
Вікна та труби металопластикові.
Квартира з базовим ремонтом, має роздільне планування. Є 2 ізольовані кімнати, просторий квадратний коридор та суміжний санвузол.
Квартира має централізовану систему опалення, але оплата за опалення не включена у вартість оренди. Встановлено великий бойлер на 80 літрів.
Квартира мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, духову шафу, плиту, телевізор та Wi-Fi. Є ванна.
Квартира здається в оренду без оплати опалення. Додаткові особливості: можна іноземцям, тільки сімям, можна курити, можна студентам.
Квартира розташована у хрущовці. Підїзд чистий, доглянутий двір. Багато вільних парковочних місць біля дому.
Квартира розташована у тихому зеленому районі з зручною транспортною розвязкою. Поруч є магазини, парки та місця для прогулянок. До зупинки розвязки всього міста 5 хвилин, до метро - 10 хвилин пішки.
Кухня площею 8 м² з необхідним кухонним гарнітуром.
Затишна двокімнатна квартира в хрущовці з якісним ремонтом, зробленим для себе. Планування суміжне, прохідне. Вікна повністю замінені на металопластикові. Балкон утеплений. Квартира чиста, охайна та світла.
Система опалення централізована.
Квартира з меблями та всією необхідною технікою для комфортного проживання. На кухні є пральна машинка, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник та витяжка. Санвузол суміщений з душовою кабіною.
Квартира здається в оренду. Можна з дітьми, тільки сімям. Домашні улюбленці не дозволяються.
Будинок має спокійний підїзд та хороших сусідів.
Квартира розташована в спальному районі з хорошою транспортною розв’язкою. Поруч знаходяться два АТБ, «Сонячна галерея», «Фоззі», «ТаДа», «Аврора».
Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами та роздільним санвузлом. Ремонт у житловому стані.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту, пилосос та пральну машину. Також є телевізор і Wi-Fi.
Ціна оренди складає 4500 грн + комунальні послуги. Одноразово сплачується 50%% рієлтору. Можлива оренда іноземцям, сімям, студентам та сімям з дітьми. Дозволяється проживання з домашніми улюбленцями, зокрема з котиками та маленькими песиками вагою до 10 кг.
Квартира розташована у житловому фонді 80-90-х років. У будинку є ліфт, балкон, лоджія, ванна, меблі на кухні та гардероб.
Асфальтована дорога.