Акції від забудовників Одеси та області

Знижки та спецпропозиції на червень 2024

На сторінках каталогу новобудов ЛУН можна знайти всі акції від забудовників Одеси, які дозволяють купити нову квартиру за привабливішою ціною або на інших вигідних умовах. У спеціальному розділі нашого каталогу зібрані всі акції та знижки, запропоновані в місті в даний час.

Які акції на квартири в Одесі можна знайти на ЛУН?

Ми пропонуємо вашій увазі житлові комплекси, в яких:

  • можна купити житло на старті продажів, тобто на початковому етапі будівництва будинку;
  • діють сезонні або регулярні знижки на квартири та інші спеціальні пропозиції;
  • пропонуються готові квартири в розстрочку від забудовника, при тому оформити розстрочку можна на відмінних від стандартних умов, наприклад, без першого внеску або без відсотків;
  • здійснюється продаж квартири в кредит від забудовника, який оформляється на 5-10 років під невисокий, якщо порівнювати з банківським, відсоток.

Вся інформація про акції та знижки від забудовників оновлюється на регулярній основі, є актуальною і дозволяє отримати реальну вигоду при покупці первинної нерухомості.

Якими бувають акції від забудовників?

Якщо подивитися на новобудови Одеси, акції та інші спеціальні пропозиції в яких зараз актуальні, то можна побачити, що вони діляться на дві категорії. Перша - це вигідні пропозиції, якими може скористатися абсолютно кожен. А друга передбачає можливість отримання вигоди тільки за умови виконання якихось вимог або на обмежену кількість квартир - житло на крайніх поверхах, нерухомість великої площі. Вигода не завжди може пропонуватися в грошовому еквіваленті. Це може бути пропозиція кількох додаткових квадратних метрів або установка в квартирі не передбаченого початковим проєктом обладнання, безкоштовне машино-місце і т.п.

Більше