Акції від забудовників Київської області

Знижки та спецпропозиції на травень 2024

Всі акції від забудовників Київської області каталог новобудов ЛУН зібрав на одній сторінці і пропонує увазі кожного, хто хотів би купити квартиру, котедж, таунхаус або будинок на максимально привабливих умовах.

Чи є в новобудовах Київської області акції, розтермінування або кредит?

В каталозі новобудов ЛУН представлені всі найвигідніші пропозиції з продажу первинної нерухомості, а саме:

  • Сезонні і регулярні акції та знижки від забудовників, що дозволяють купити житло дешевше, отримати при його покупці приємний бонус або якийсь привілей.
  • Квартири в кредит від забудовника, умови якого більш демократичні і дозволяють отримати позику на 5-10 років під більш низький відсоток, ніж пропонують в банку.
  • Готові квартири в розстрочку від забудовника, що продаються у вже зданих в експлуатацію будинках.
  • Пропозиції з продажу нерухомості на початковому етапі будівництва за мінімальною вартістю.
  • Житлові комплекси, на нові квартири в яких пропонуються відмінні від стандартних умови надання ротермінування, наприклад, без першого внеску або без відсотків.

Які акції на квартири в Київській області найбільш поширені

Чути про те, що той чи інший забудовник оголошує чергову акцію на свої об'єкти, можна досить часто, але реально отримати знижку на квартиру не так просто. Розраховувати на те, що вдасться купити житло за нижчою ціною можна лише в кількох випадках:

  • на старті продажів;
  • в разі наявності можливості оплатити 100% вартості житла.

Часом в рамках проведення акцій забудовники пропонують можливість безкоштовного проведення ремонту в приміщеннях або отримання декількох додаткових квадратних метрів, але це практикується нечасто.

Також в рамках акцій можна розраховувати на пільгові умови розстрочки або отримання кредиту.

Більше