Зараз 9:00 — хвилина мовчання
Будь ласка, зупинімось і вшануємо пам’ять усіх, хто загинув через війну росії проти України. Пам’ятаємо.
3-комнатные квартиры от 3.31 млн грн
44 450 грн за м²
3 комнаты
74.56 м²
Этажи: 1-11
Секция 5
2 кв. 2026
Строится
44 450 грн за м²
3 комнаты
89.5 м²
Этажи: 1-12
Секция 2
2 кв. 2025
Построено
44 450 грн за м²
3 комнаты
91.8 м²
Этажи: 1-12
Секция 2
2 кв. 2025
Построено
Самые важные обновления ЖК Джем Сити
Акции, скидки и спецпредложения
Новые фотографии со строительства, аэрооблеты
Обновления цен от отдела продаж
Обновление документов в реестрах
Це російськомовна версія
Інколи пошукові системи вважають, що користувачам потрібна саме вона, але завдяки цьому повідомленню ви можете змінити мову в один клік
Українською