Hаразі немає акцій від забудовників Харкові та області

Щойно ми дізнаємось про акції, вони тут з'являться.

Дивитись каталог

На цій сторінці зібрані всі новобудови Харкова, акції, знижки, розстрочки і вигідні умови покупки в кредит в яких пропонуються в даний час. У спеціальному розділі каталогу новобудов ЛУН.ua можна познайомитися з усіма найвигіднішими пропозиціями забудовників міста.

Тут усі акції від забудовників Харкова?

В даному розділі представлені всі вигідні пропозиції з продажу нових квартир в житлових комплексах міста. Тут можна знайти:

  • різні види знижок від забудовників;
  • житло за мінімальною ціною на початковому етапі будівництва і старт продажів;
  • в процесі будівництва та готові квартири в розстрочку від забудовників, в тому числі без першого внеску і без відсотків;
  • спеціальні пропозиції будівельних компаній, завдяки яким можна отримати при покупці нерухомості подарунок або приємний бонус;
  • квартири в кредит від забудовника на 5-10 і більше років під невисокий відсоток і на більш лояльних умовах, ніж у банку.

Ми не тільки регулярно перевіряємо актуальність представленої в розділі інформації, але і додаємо в нього нові акції та знижки на квартири, які вдається знайти серед пропозицій забудовників.

Які акції на квартири в Харкові бувають?

Купити житло в новобудові по акції у того чи іншого забудовника можна практично весь рік, але частіше за все спеціальні пропозиції носять сезонний характер або бувають приурочені до якихось подій, наприклад, початку або завершення будівництва, ювілею забудовника, продажу останніх квартир у будинку.

Досить часто в рамках проведення акції знижки та інші пільги пропонуються далеко не всім бажаючим купити квартиру, а тільки тим, хто готовий виконати певні умови, наприклад, заплатити відразу всю суму, оформити додатковий договір страхування і т.п.

Більше