Продам видову 1-к квартиру в мк-р Східний (Восточний, Індустріальний район).
Виконаний сучасний гарний ремонт для себе за 2 тижні перед війною.
Після ремонту ніхто не проживав.
В квартирі лишаються всі меблі , та техніка, а саме:
- ліжко з ортопедичним матрасом і підсвіткою
- Шафа купе на всю кімнату
- кондіціонер vestfrost
- нове дитяче ліжечко
- новий дитячий столик
- на балконі ще є гарний диван.
- на кухні духович шкаф, варильна панель ( горенья), витяжка, скляний стіл, стільці, барна стійка, холодильник і пралка.
- у прихожій броньовані двері, шкаф купе , і шафа для взуття.
- також зовні утеплена кухня!
В підїзді зроблен новий ремонт, підїзд до квартири з новою дорогою, до метро індустріальна (7 хвилин на авто).
Ця квартира є видовою, і гарно підійде як для пари, так і для людей з маленькою дитиною.
Також у дворі є дитячий садок і школа.
ЄВідновлення
Співпрацюю
✅ Продам 3-кімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом та повною комплектацією. Розташована в Харкові, район Салтівка, 522-й мікрорайон, по вулиці Валентинівська, 11. Квартира знаходиться на 9-му поверсі 12-поверхового панельного будинку. Загальна площа становить 65 кв.м., житлова — 44 кв.м., площа кухні — 7 кв.м.
✅ Квартира з сучасним євроремонтом 2020 року. Це “чешка”, але зроблене зручне перепланування: дві окремі спальні, а кухня поєднана із залом. Встановлена тепла підлога по всій зоні з плиткою, нові труби, стояки, фільтр води на вході в квартиру та окремий фільтр питної води. У спальнях — якісний ламінат, на кухні, в залі та у ванній — сучасна італійська плитка. Санвузол суміжний, є повноцінна ванна та душова кабіна. Встановлені італійські якісні міжкімнатні двері в єдиному стилі та металеві броньовані вхідні двері. Меблі по всій квартирі робилися на замовлення: дорога фурнітура, якісні фасади. Вся техніка від найкращих виробників, включаючи бойлер та посудомийну машину, які приховані за фасадами для збереження естетики. Для вашої безпеки встановлена сигналізація та відеодзвінок з камерою в під’їзд.
✅ Інфраструктура. Квартира знаходиться в тихому та затишному спальному районі. До станції метро «Студентська» 5 хвилин пішки. У пішій доступності розташовані супермаркети АТБ, Посад, Фозі, а також ринок, аптеки, банки, зупинки громадського транспорту, підземна школа, Журавлівське водосховище з обладнаною зоною відпочинку.
✅ Документи готові до угоди. Власники знаходяться в Харкові. Запрошуємо на перегляд за домовленістю. З АН «Харків-Ріелтер» купувати легко та надійно. З повагою Наталія Моісеєва.
Продам квартиру. Формат квартиры спальня и кухня студии. Салтовское шоссе 43. В квартире остается мебель и техника! У дома своя котельная, дешевая отопление! Рядом с домом вся необходимая инфраструктура. ТРЦ Французский бульвар 3 мин. пешком! Закрытый двор с парковкой. Удобная транспортная развязка, две станции метро в пешей доступности. Звоните!
Продаж двокімнатної квартири на проспекті Тракторобудівників 162, 9 останній поверх, дах зроблений. Квартира повністю під ремонт, лічильники встановлені нові на електроенергію та воду. Розташування гарне, поруч зупинка трамваю та автобуса, супермаркети, аптека, до метро 10-15 хвилин на трамваї.
Ціна 25000$, діє програма єВідновлення
Продам 3 х кв. пр-т Независимости 7.
4/7 лифт 93/64/10
Комнаты раздельные , балкон один.Поменяны радиаторы, счётчики. Сигнализация. Жилое состояние. Свободна.
Инфраструктура хорошо развита. Рядом три станции метро .
Дворівнева квартира з ремонтом у ЖК КОТЛОВСЬКИЙ
Велика Панасівська 54 (метро Центральний рынок).Квартира розташована на 6му поверсі 6ті поверхового будинку. Загальна площа21м2, з повноцінним другим рівнем 9м2. Висота другого рівня 185см.
Квартира з якісним ремонтом ,сантехнікою, лічільники на воду, світло.
На першому поверсі вітальня-кухня,( вбудована кухня), у ванній кімнаті е бойлер, пральна машинка
На другому поверсі розміщено 2х спальне ліжко.
У квартирі залишається уся мебель та техніка
З вікон відкривається чудовий краєвид на центр міста.
Закрита територія, власна парковка.
В будинку є ліфт.
Розглянемо продаж по Е відновлення
Будинок: цегляний.
Локація: центр Харкова, зручне розташування поруч три станції метро:
Центральний ринок
Історичний музей
Південний вокзал
Закритий двір зі шлагбаумом
Цілодобове відеоспостереження, охорона.
Підїзди під відеонаглядом
Є відеоогляд.
Продаж 3-к квартири в ЖК Немецкий Проект: Площа: 90 м² Кількість кімнат: 3 окремих кімнати Стан ремонту: Авторський проект Поверх: 4/12 Розташування: Квартира розташована в новому житловому комплексі ЖК Немецкий Проект. Поруч супермаркети Класс і Рост, невеликі магазини, кілька університетів та аптека. Неподалік Харьковський зоопарк та Харьковський національний університет. Зручна транспортна розвязка — станція метро Госпром в 1 км, Центральний ринок ще ближче. Ціна: $130000 Телефон для деталей та перегляду: 093-282-88-22 Павло Пропонується розкішна 3-кімнатна квартира з авторським ремонтом та сучасним дизайном. Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою (мікрохвильова піч, холодильник, плита, варильна панель, посудомийна машина, пральна машина). Простора кухня-гостина, дві спальні з панорамними вікнами, гардеробна та сучасний смежний санвузол. Є підземний та гостьовий паркінг, кондиціонер, підігрів підлоги, балкон, лоджія, ліфт. Не втрачайте часу - домовтеся про перегляд зараз!
єВідновлення!
В продажу двокімнатна квартира на Павловому Полі
Комунікації замінені, лічильники встановлені
Квартира розташована на комфортному 3-му поверсі, продається з технікою та меблями
Формат: кухня вітальня + окрема спальня, з суміжним санвузлом.
Адреса: вул. 23 Серпня 55б
Ціна:
-35500$
-5% комісія агенції.
Для отримання додаткової інформації та організації перегляду звертайтеся за номером, Даріна!
Агенція нерухомості X-Estate!
Продам квартиру в ЖК Левада-2, ул. Заливная 2, первый дом, сдан 2 года назад, общей площадью 42 кв.м. Формат: кухня 12 кв.м, спальня 21 кв.м, санузел, балкон 4 м (застеклен, окна rehau), установлен счетчик тепла. Квартира расположена на 15 видовом этаже. Оформлено право собственности. Благоустроенный двор с детской площадкой. Рядом с комплексом вся необходимая инфраструктура: транспорт, школы, детсады, магазины, в 2х мин. с/м АТБ, КЛАСС, парк Стрелка, набережная.
Продається затишна трикімнатна квартира на проспекті Ювілейному, поруч із ТРК «Україна». Квартира після капітального ремонту — усе зроблено якісно та зі смаком. Простора, світла, з продуманим плануванням і приємною атмосферою домашнього затишку. Частково укомплектована меблями, тож можна заїжджати і жити без зайвих турбот.
Будинок розташований у зручному місці — поруч магазини, школи, транспортна розв’язка, усе необхідне для комфортного життя.
Додатково пропонується гараж, що стане чудовим доповненням до квартири — зручно й практично.
Продаж 4-к квартири в центрі Харкова, вул. Лермонтовська, 18-А
Площа: 155 м²
Кількість кімнат: 4 окремі кімнати
Стан ремонту: Якісний дизайнерський ремонт високого рівня
Поверх: 2/4
Розташування: Квартира розташована в самому серці Харкова — на вулиці Лермонтовській, поруч із садом Шевченка, університетом Каразіна, станцією метро Університет та численними кав’ярнями, бутіками, ресторанами й магазинами. Це престижна та зручна локація для життя з усіма перевагами центру міста.
Ціна: 140000 $
Телефон для деталей та перегляду: 093-282-88-22 Павло
Код обєкту: 31043
Унікальний дизайнерський ремонт в квартирі. Простора вітальня має елементи використання різнорівневої підлоги, що дозволяє поєднанню італійської плитки з бамбуковим паркетом надати інтер’єру незабутньої глибини та динаміки. Три затишні спальні зроблені в теплих тонах, та це створює відчуття природного тепла, а велика лоджія, переобладнана під дитячу ігрову зону площею 20 кв.м., додає квартирі родинного затишку. У квартирі є простора кухня-столова, два санвузли та гардеробна кімната. Закруглені міжкімнатні двері гармонійно повторюють м’які форми стін, підкреслюючи індивідуальний характер житла. Автономний котел виробництва Bosch дозволяє опалювати велику площу квартири за вартістю опалення двушки в спальному районі.
Подзвоніть, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд.
Продам трикімнатну квартиру, Салтівка, 533 м/р. Квартира розташована на 5 поверсі. Три окремі кімнати, санвузол сумісний. Квартира з ремонтом. Продається з меблями та технікою.
Власник у місті!
Сертифікат розглядаємо!
Дзвоніть!!
Поруч супермаркети, низка магазинів, аптеки, школа, садочок, парк та річка. Зупинка транспорту також у двох хвилинах.
Три окремі кімнати. Санвузол сумісний. Два балкона. Широкий коридор
В продаже редкий вариант-3х комнатная Сталика на новых домах!
Если вы давно мечтали о сталинке - это ваш шанс!
Просторные комнаты, высокие потолки, кирпичные стены - все, за что мы любим сталинские дома.
Отличное расположение: зеленый район, развитая инфраструктура, удобная транспортная рзвязка.
Уют, качество и атмосфера , которые не сравнятся с новостройками.
Не упустите - такие варианты появляются очень редко!
В квартире, поменяны окна, радиаторы, французский балкон - увеличен. Полностью поменяна электрика, разводка кондиционера на три комнаты, сигнализация.
Все остальное, ваши фантазии. Е- Відновлення
Продам квартиру нестандартного планування по вул. Данилевського. Чудовий варіант для ваших самих сміливих фантазій! Велике приміщення, яке можна оздобити на ваш смак і розсуд.
Зроблено і замінено ВСЕ!! Встановлені лічильники. Вбудована шафа та кухня. Балкон виходить у двір, де вечорами можна проводити час за келихом вина.
Також підійде під офіс.
Вартість 55000$
Ремонт делался для себя ,встроенная мебель + техника , 8/9 , видовая ,двухсторонняя , свой тамбур , площадь 73м2 . РАССМОТРИМ СЕРТИФИКАТ!
Спальня + студия с отделенной спальной зоной + гардеробная+ 2 лоджии
Кухня - премиум материал AGT + топ фурнитура Blum
- Пол покрытие кварцвинил. Устойчивый к механическим повреждениям. Не боится воды.
- Солнечная сторона. Отопление включалось ближе к середине ноября.
- Счётчик на тепло. В зимние месяцы оплата 500-700 грн.
- Стеклопакет тройной с напылением от солнечных лучей. Летом комфортно
- Кондиционер Mitsubishi Electric. Сплит система. Возможность обогрева до -20 за окном
- Теплый электрический пол на обоих балконах
- Сделаны выводы под датчики сигнализации
- Разводка под гигабитный интернет (зашито/скрыто в стены с выводами под ТВ и ПК)
- Выведено под светодиодную подсветку по потолкам (гипсокартон)
- Техника на кухне Bosch. Плита индукционная
- Сантехника Geberit
- Гардеробная комната с встроенными шкафами
- Тамбур при входе где планировали поставить шкаф
- видео наблюдение на подъезде с удаленным доступом
- ну и шикарный вид из окна круглогодично
Свободная!
Стоимость 59000 у.е.
Продам 3-комнатную квартиру в районе п Жуковского
Чешка , 2/9 , все комнаты раздельные , 65/43/7 ,
Квартира с новым современным евроремонтом:
• Заменены стояки, трубы и электропроводка.
• Установлены дорогие металлопластиковые окна.
• на полу ламинат + кафель в коридоре и кухне.
• Установлен автоматизированный чешский бойлер с программным обеспечением.
• Броннированная входная дверь .
• Остаётся вся мебель, встроенная кухня и бытовая техника: холодильник, вытяжка, посудомоечная машина, микроволновка, электроплита, духовой шкаф, стиральная машина-автомат, кондиционеры.
• Все балконы застеклены.
• Свободна, ключи на руках.
• Стоимость: 42 000 долларов .Стоимость снижена !
Продам 3 комнатную квартиру в новострое ЖК Балакирева, общей площадью 104,6 метров, ул. Станислава Парталы, 17 ( бывшая ул. Балакирева)
Квартира расположена на комфортном 2-м этаже, 9-ти этажного дома.
Формат квартиры: большая кухня-гостиная, две большие комнаты, лоджия, просторная прихожая и огромный тамбур на две квартиры.
В квартире выполнен дорогой ремонт, установлена качественная, дорогая мебель (в 2018 году), всё практически новое, в идеальном состоянии. Теплый пол в сан узле и на кухне.
В детской 3-х камерные новые окна, комната очень солнечная и светлая. Есть новые детские две кровати (не собраны).
Кухня - фасады ручной работы, при разном освещении меняет цветовую гамму. Мебельная фурнитура Австрийской компании Blum. Скинали с подсветкой. Дорогие итальянские люстры.
Установлена дорогая система очистки воды Осмос.
Всё делалось для себе, дорого, со вкусом и любовью.
Установлены счетчики на газ, тепло, холодную и горячую воду, терморегуляторы на батареях. Дом Осбб, низкие коммунальные платежи.
Закрытая, огороженная территория комплекса, много парковочных мест, детские площадки.
Приходите на просмотр, это отличный вариант для семьи!
Продаж 4-к квартири в центрі вул. Гіршмана, 14
Площа: 100 м²
Кількість кімнат: 4 окремі кімнати
Стан ремонту: Під ваш ремонт (стіни вирівняні під чистову обробку)
Поверх: 2/5
Розташування:
Квартира розташована в гарному сталінському будинку в самому центрі Харкова, на вул. Гіршмана 14. Затишний двір із дитячими майданчиками та зручним паркуванням.
Ціна: 80 000 $
Телефон для деталей та перегляду: 093-282-88-22 Павло
Код обєкту: 30860
Квартира двостороння, має великий балкон, вікна виходять на вул. Гіршмана та у двір. Стан – під чистову обробку, стіни вирівняні. Квартира складається з чотирьох окремих кімнат, одна з яких прохідна, кухні та суміжного санвузла. Ідеальний варіант для створення власного дизайну у комфортному районі міста.
Не втрачайте часу — домовтеся про перегляд зараз!
Оголошення для покупця! Агентам не дзвонити!
КЮ-0506 Продам 2 кімнатну квартиру 68м2 в новобудові ЖК Сонячний на Салтівці
Академіка Павлова 616 м/р
Гвардійців Широнінців 29-А
Гвардейцев Широнинцев
Поверх: 5/16
Площа: 68/38/12м2
Планування: з прохідною кімнатою
Тип будинку: новобудова, цегляний
капітальний ремонт, автономне газове опалення, санвузол сумісний, меблі та техніка за домовленістю.
Ціна: 61 000 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкта КЮ-0506)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису)
Продається 2-кімнатна квартира всього за кілька кроків від метро Олексіївська.
по проспекту Людвіга Свободи.
Чиста прибудинкова територія, третій поверх
Планування чешка, дві окремі кімнати.
Квартира чиста без зайвих меблів і чужих речей, світла та простора,
у житловому стані, за потреби, можна зайти і жити.
Вікна металопластикові є бойлер.
Величезною перевагою цієї пропозиції є його місце розташування, перший будинок від метро,
і всіма улюблений третій поверх, так само важливо, квартира вільна, ключі на угоді.
Телефонуйте, показ обєкта за попереднім записом.
Готові продати квартиру за програмою єВідновлення.