Продаж квартир: Старокозацька вулиця, 49, Дніпро

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
361 оголошення по 129 квартирах6.4 млн грн
82 143 грн/м²
вулиця Короленка, 22-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в Днепре
ЖК Женева
3 секция и 3й этаж
2 спальни и 2 санузла
Квартира двусторонняя
Просторная кухня-гостиная с лоджией.
Автономное газовое отопление.
Генератор на квартиру.
Закрытый , охраняемый комплекс, со своей инфраструктурой.
Рядом Днепр-Арена и центр города.
Фото оригинальные, есть видео.
Приглашаю на просмотр.
Звоните.
3 кімнати
з ремонтом
78.1 / 35 / 15 м²
поверх 3 з 12
2022 Рік будівництва
генератор
5.3 млн грн
100 898 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в ЖК Моцарт.
Центр города, всё рядом. Вид из окон в сторону проспекта Яворницкого. 6й этаж
Одна спальня, кухня-гостиная, и санузел. Площадь 52,6 м2
Панорамные окна, теплый пол в санузле и коридоре, автономное отопление от крышной котельной, генератор на лифт.
В кухне посудомоечная машина, фильтр обратного осмоса, духовой шкаф.
Новый ремонт в новом ЖК.
Закрытая территория, охрана, подземный паркинг.
Фото оригинальные, есть видео.
Звоните.
1 кімната
з ремонтом
52.6 / 18 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 12
2023 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
можливий продаж по єОселя
3.3 млн грн
63 918 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається квартира в ЖК Mozart з можливостю обєднення
Преміальний комплекс у самому центрі Дніпра.
Будинок введений в експлуатацію.
Квартира площею 50,7 м² з панорамними вікнами та видом на головний проспект міста - пр. Яворницького.
Поверх: 7 із 12
Загальна площа: 50,7 м²
Житлова кімната: 41,6 м²
Санвузол: 5,6 м²
Балкон: 3,5 м²
комора 1,2 м2
Висота стелі: 3,3 м
Стан: після будівельників, вільне планування
Ідеально формує простір:
Кухня-студія
Окрема спальня
Є можливість об’єднання з сусідньою квартирою 49,5 м² —
для створення апартаментів 100+ м² з панорамами у дві сторони.
Локація:
Центр - вул. Холодноярської бригади, 4А
Все необхідне в пішій доступності: Набережна, ТРЦ, ресторани, кав’ярні, транспорт, школи та бізнес-центри.
Телефонуйте 0503401007
Юлія Лавринець твій надійний партнер у світі нерухомості.
2 кімнати
без ремонту
51.9 / 21.6 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 12
2023 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
5.5 млн грн
106 339 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2 комнатная квартира ЖК Моцарт, Центр
Премиальный класс в самом центре города.
Этаж - 9, этажность - 12
Площадь - 52 м2.
Высота потолка - 3м.
Состояние - ремонт, мебель, техника.
Спланирована в студию с выделенной зоной кухни и гостиной, отдельную спальню, гардеробную, с/у.
Отопление - автономное.
Закрытый двор, зоны отдыха.
Паркинг.
Генератор - лифт работает.
Цена - 125 000$
С уважением, Анастасия Коломиец
Consulting Agency "KB"
Рада Вас слышать, звоните
2 кімнати
з ремонтом
52 / 30 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 12
2023 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
5.5 млн грн
72 765 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3 комнатная видовая квартира ЖК Моцарт, Mozart, Центр
Премиальный класс в самом центре города.
Введен в эксплуатацию.
Этаж - 9, этажность - 12.
Площадь – 76 м2. Окон - 12.
Высота потолков - 3 м.
Состояние после строителей.
Свободная планировка.
Планируется в кухню студию и 2 спальни.
Панорамное остекление
Автономное отопление.
Система доочистки воды.
Закрытый двор.
Генератор - лифт работает.
Цена 125 000$
С уважением, Анастасия Коломиец
Рада Вас слышать:
3 кімнати
без ремонту
76 / 50 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 12
2023 Рік будівництва
9.9 млн грн
65 378 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Видовая квартира с террасой ЖК Моцарт, Mozart, Центр
Премиальный класс в самом центре города.
Введен в эксплуатацию.
Этаж - 10, этажность - 12.
Площадь – 152 м2, терраса 32 м2 по коэф. 0,3.
Высота потолков - 3,3 м.
Состояние после строителей.
Свободная планировка.
Планируется в кухню студию и 2-3 спальни.
Панорамное остекление
Автономное отопление.
Система доочистки воды.
Закрытый двор.
Генератор - лифт работает.
Цена 224 700$
С уважением, Анастасия Коломиец
Рада Вас слышать:
4 кімнати
без ремонту
152 / 100 / 50 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 12
2023 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
можливий продаж по єОселя
6.4 млн грн
59 849 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3 к видовая квартира ЖК Моцарт, Центр (ЭКСКЛЮЗИВ КЛЮЧИ)
Премиальный класс в самом центре города.
Введен в эксплуатацию.
Этаж - 11, этажность - 12.
Площадь – 107,5 м2.
Высота потолков - 3,3 м.
Состояние после строителей.
Свободная планировка.
Планируется в кухню студию, гардеробную и 2 спальни.
Панорамное остекление
Автономное отопление.
Закрытый двор.
Генератор- лифт, отопление работает.
Цена - 145 500$
С уважением, Анастасия Коломиец.
Рада Вас слышать, звоните
3 кімнати
без ремонту
107.5 / 60 / 45 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 12
2023 Рік будівництва
3.2 млн грн
45 782 грн/м²
вулиця Короленка, 22-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира актуальна!
Можливий продаж по Держпрограмам.
Продам 3-к квартиру в ЖК Женева, вулиця Костомарівська 22 А.
Секція 6
Поверх 8/12
Стан : після будівельників.
Індивідуальне газове опалення.
Поверх 8/12
Площа 70,5 м2
Можна спланувати в : кухню-вітальню та дві окремі кімнати з гардеробом.
Закрита територія комплексу під охороною, з підземним паркінгом , дитячим майданчиком,магазином та кафе.
Право власності більше 3-х років.
Ціна 73000 $
Запрошую на перегляд у зручний для вас час, телефонуйте!
3 кімнати
без ремонту
70.5 / 42 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 12
2022 Рік будівництва
4.4 млн грн
60 822 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Эксклюзивная квартира с террасой в самом сердце города Днепр в элитном жилом комплексе «Классик Холл» на улице Челюскіна ждет своего владельца.
- Квартира обладает двусторонней ориентацией, площадью 72 квадратных метра, четырьмя окнами и отлично спланированной структурой.
- В квартире 2 мокрых точки и вентиляционные канала. При желании можно легко разделить на 2 смарта- отличная инвестиция под арендный бизнес
- Особое внимание заслуживает просторная терраса, становящаяся идеальным местом для отдыха и приятных вечеров.
Есть возможность купить гараж в этом жилом комплексе за отдельную плату.
Не упустите возможность стать обладателем этой уникальной квартиры в центре Днепра – месте, сочетающем роскошь, уют и престиж.
2 кімнати
без ремонту
72 / 52 / 13 м²
поверх 7 з 8
2023 Рік будівництва
2.4 млн грн
48 171 грн/м²
Воскресенська вулиця, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кімнатну квартиру з гаражем у центрі Дніпра!
Ваучер- ДА
Адреса: вул. Воскресенська (Леніна), 27
Чудовий варіант для комфортного проживання у самому центрі міста!
Планування:
• 2 окремі кімнати
• Виконано капітальний ремонт даху
Окрема перевага- продаж разом із гаражем, що є великою рідкістю для центру міста.
Інфраструктура:
Поруч магазини, кафе, транспорт, школи, парк та все необхідне для комфортного життя.
Можливий продаж за безготівковим розрахунком.
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
50.5 / 27.8 / 6.3 м²
цегляна
поверх 3 з 3
4.2 млн грн
38 218 грн/м²
проспект Дмитра Яворницького, 58
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-кімнатну квартиру, проспект Дмитра Яворницького, Шевченківський р-н, Набережний Центр.
Підходить за державними програмами - угоди через банк.
Код обєкту SF-2-731-905
Опис району, розташування: Центр міста, театр, Європейска площа, Пассаж, ЦУМ, ТРЦ, супермаркет Варус, АТБ, ресторан, кафе, парк Шевченко, відділення банку, аптека, лікарня, поліклініка, дитячий садок, школа, ринок, дитячий майданчик, відділення пошти, зупинка транспорту.
7-й поверх 12-поверхового цегляного будинку. Спецпроект.
Автономне газове опалення. Панорамні вікна.
Загальна площа 110 кв.м: кухня-вітальня 16 кв.м., 2 окремі кімнати, 2 санвузли, балкон.
Є вікно для додаткової кімнати.
У квартирі виконано новий євроремонт. Без меблів. Тепла підлога, лічильники.
Вартість - $ 95 тис. + послуги AН.
Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит.
Більше актуальних обєктів у нашому телеграм чат-боті HataHome
Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції.
Надаємо допомогу у кредитуванні державних програм «єОселя» під 3% та 7%. Іпотечна державна кредитна програма.
Підтримаємо супровід угод – пошук житла по безготівковому розрахунку. Постанова 280 (втрата житла), та 719 (втрата члена родини).
3 кімнати
з ремонтом
110 / 65 / 16 м²
цегляна
поверх 7 з 12
3.1 млн грн
61 928 грн/м²
бульвар Кучеревського, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа Квартиры в Клубном Доме Бизнес Класса К12
ул.Бульвар Кучуревского 1.
Видовая 2х Комнатная Квартира
-Общая площадь: 49,4 м2
Планирование:
-Санузел
-Кухня гостиная
-Спальня
-Еще одна комната (кабинет или спальная комната).
-Этажность: 8/10
Восточная сторона, шикарный вид на город.
Черновой ремонт окончен на 80%.
КД расположен в районе с развитой инфраструктурой - рядом находятся: парк Глобы (Чкалова), центр, ТРЦ Мост Сити, Пассаж, ЦУМ, Екатеринославский, Яворницького и.т.д
Закрытая придомовая территория с круглосуточной охраной.
Подземный паркинг.
За дополнительной информацией звонить по номеру телефона
С уважением, Вадим
2 кімнати
без ремонту
49.4 / 35 / 7 м²
поверх 8 з 10
2021 Рік будівництва
5.6 млн грн
72 986 грн/м²
вул. Короленко, 2к
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам ВИДОВАЯ Квартира ЖК MOZART (Моцарт)
-Собственная зеленая зона — истинная роскошь для жителей центра мегаполиса. -Двор-сквер с панорамным видом на пешеходную улицу Короленко, поднятый на уровень 3-го этажа, обеспечит резидентам MOZART приватную территорию для досуга и отдыха, детских игр и занятий спортом.
-Комплекс премиум класса.
-Общая площадь: 76,1м2
-Этаж: 9/10
-Состояние: После строителей.
-3 фазы электричества 15 кВт
-7 радиаторов отопления
-2 мокрые точки
-Окна панорамные
-Лоджия
Парко/место за отдельную плату (цена договорная)
-Площадь: 18,8 м2
-Крытый паркинг полностью покроет потребности будущих жителей
За дополнительной информацией звонить по номеру телефона
С уважением, Николай
3 кімнати
без ремонту
76.1 / 55 / 15 м²
поверх 9 з 10
5.3 млн грн
43 880 грн/м²
проспект Лесі Українки, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3 ком.квартиру пр.Леси Украинки,бульвар Кучеревского. Центр.
5/14 эт. 121 кв.м.
Дом кирпичный 2007 года.
Спланирована: кухня гостиная, две спальни,два сан.узла. Двухсторонняя,не угловая.
Балкон и лоджия.
Мебель,быт.техника.Шкафы купе.
Сигнализация.
В доме консьерж.Два лифта Otis.
Своя котельная. Закрытый двор.Паркинг.
Рядом новый сквер.
Цена 120000$
Ключи на руках
Возможна продажа по безналичному расчету!
3 кімнати
з ремонтом
121 / 75 / 15 м²
цегляна
поверх 5 з 14
2003 Рік будівництва
11.1 млн грн
48 658 грн/м²
вулиця Мечникова, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🔥 ПЕНТХАУС У ЦЕНТРІ, ЯКИЙ МОЖНА СТВОРИТИ ПІД СЕБЕ 🔥
📍 ЖК «Будинок на Мечникова»
вул. Мечникова, 7
💎 227,5 м² свободи та можливостей
💎 8-9 поверх із 9
💎 Дворівнева квартира
💎 Вільне планування — зроби 5-6 кімнат під свій стиль життя
Уяви простір, де кожна деталь — твоя ідея:
✔ панорамні вікна та багато світла
✔ можливість кількох санвузлів
✔ ідеально під сім’ю, бізнес або інвестицію
🏗 Стан: після будівельників — ніяких компромісів, тільки твій дизайн
Комфорт і безпека:
✔ автономна котельня
✔ закритий двір
✔ вільне паркування
✔ консьєрж
✔ стабільне електропостачання (без відключень)
💰 Ціна: 250 250 $ (лише 1100 $/м²)
Це не просто квартира — це можливість створити простір, який повністю відповідає твоєму рівню життя.
📩 Пиши в директ або телефонуй — такі варіанти довго не затримуються!
6 кімнат
без ремонту
227.5 / 140 / 52.7 м²
цегляна
поверх 9 з 9
1998 Рік будівництва
5.8 млн грн
95 855 грн/м²
Старокозацька вулиця, 50-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в центрі міста Дніпра!
Авторський ремонт, все продумано до дрібниць.
Загальна площа 60 м2,
поверх - 6/12
Особливості планування:
- своя терасса !
- вид на парк
- кухня - вітальня
- окрема спальня кімната
- гардероб
- вана кімната
Сучасний ремонт в світлих відтінках зроблено з любовю та зі смаком.
Продаж з меблями та брендованою технікою.
Будинок заселений - це 1 секція, тариф на опалення взимку 2.34.
Закритий двір, відеоспостереження, консьерж, паркінг- це все у Вашому розпорядженні.
Записуйтесь на перегляд, презентую в зручний для Вас час, з повагою Ольга.
2 кімнати
з ремонтом
60 / 25 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 12
2018 Рік будівництва
2.4 млн грн
41 934 грн/м²
Старокозацька вулиця, 52
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру ЖК Central Park в історичному місці центра м. Дніпра.
Квартира розташована в першій секції, поверх-4, загальна площа - 58м2.
Стан - після забудовника, чудово планується в кухню вітальню , гардероб, та дві спальні кімнати ,так як є три вікна.
Гарна терраса з видом на паркову зону відпочинку є великим бонусом до цієї квартири , хто звик цінувати комфорт та розкіш все в одному флаконі.
Дім здан в експлуатацію, чудові сусіди, консьєрж, закритий двір, паркінг- все у Вашому розпоряджені.
Кращого місця не знайти, всі подробиці за телефоном, з повагою до Вас Ольга.
2 кімнати
без ремонту
58 / 25 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 12
2020 Рік будівництва
генератор
11.5 млн грн
80 108 грн/м²
Старокозацька вулиця, 54
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продается видовая квартира в доме элит класса ЖК Парковый.
В доме генератор на лифты, охрану, освещение, отопление и квартиры ( 6 кВт резервного питания на квартиру) .
Общая площадь: 142.5м2
Спланирована: Кухня-столовая гостинная, 2 спальни, 2 санузла, гардеробная, большая постирочная - кладовая.
Этаж/этажность: 7/10
Квартира продаётся с подземным паркингом на 2 автомобиля, стоимость которого 40 000 у.е.
Квартира двухсторонняя, с панорамным видом на парк, сделан дизайнерский ремонт, реновация сделана в 2022 году.
Установлена приточная вентиляция, канальный кондиционер. В отделке использованы натуральные материалы премиального уровня: мрамор, паркет мербау, итальянская мебель и освещение, техника Siemens, сантехника
Villroy& Boch, Duravit, Jacuzzi.
В доме своя очистительная станция воды. Круглосуточная охрана, закрытый двор.
3 кімнати
з ремонтом
143 / 60 / 66 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 10
2005 Рік будівництва
4.7 млн грн
66 042 грн/м²
вулиця Короленка, 22-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в ЖК Женева Секция 5, внутри комплекса.
Панорамные окна на город и реку Днепр.
Индивидуальное газовое отопление, котёл установлен.
Пять световых проемов, очень светлая с потрясающим видом.
Центр города , все рядом.
Фото оригинальные, есть видео приглашаю на просмотр
Звоните, есть варианты.
3 кімнати
без ремонту
71 / 40 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 12
2022 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
6.9 млн грн
63 476 грн/м²
вулиця 93-ї Холодноярської Бригади, 4а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3 - 4х комнатная квартира ЖК Моцарт, Центр
Премиальный класс в самом центре города.
Введен в эксплуатацию.
Высота потолков - 3м.
Этаж - 5, этажность - 12.
Площадь – 108,1 м2.
Состояние после строителей.
Свободная планировка.
Планируется в кухню студию и 2-3 спальни.
Панорамное остекление
Автономное отопление.
Система доочистки воды.
Закрытый двор.
Генератор - лифт работает.
Цена - 155 000$
С уважением, Анастасия Коломиец
Consulting Agency "KB"
Рада Вас слышать, звоните
4 кімнати
без ремонту
108 / 70 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 12
2023 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
6.6 млн грн
67 767 грн/м²
Старокозацька вулиця, 53-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в центре города Днепр,
в клубном доме Лофт по улице
Староказацкая 53.
Современный ремонт, в стильном доме, с медленно плывущим лифтом.
Множество светильников, зеркал и окон.
В квартире две спальни, гостиная и кухня.
Есть просторный балкон, и санузел с душевой кабиной.
Индивидуальное газовое отопление.
Место для авто и кладовая.
Фото оригинальные, есть видео.
Звоните.
3 кімнати
з ремонтом
97.6 / 40 / 39 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 4
2014 Рік будівництва
1.5 млн грн
31 716 грн/м²
Старокозацька вулиця, 52-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-комнатную квартиру в центре на ул. Староказацкой (парк Глобы).46/33/7. Деревянные перекрытия. ¼. Сталинка. Без балкона. Газовая колонка и газовая плита. В подвале есть кладовка. Комнаты смежные. Под ремонт.
2 кімнати
без ремонту
46 / 33 / 7 м²
цегляна
поверх 1 з 4
1933 Рік будівництва
4.2 млн грн
80 816 грн/м²
бульвар Кучеревського, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планировка: кухня-студия, спальня, с/у и лоджия.