Продаж квартир: вулиця Івана Рубчака, 7, Львів

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
179 оголошень по 85 квартирах39.1 млн грн
122 195 грн/м²
Стрийська вулиця,
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж пентхаусу з унікальними краєвидами Львова.
Локація: вул. Стрийська,144
Площа: 320 кВ м
Поверх: 16-17
Висота: від 3 до 6 м
Паркомісця: 2 в підземному паркінгу
Кладова: +
Зонування : 5 спалень , вітальня , кухня, 5 санвузлів, 4 гардеробних , тераса, балкон, кладові та технічні кімнати.
Особлива, нова пропозиція на ринку- видовий пентхаус, що знаходиться в новому ЖК бізнес-класу «Park Residence». Обравши даний варіант житла, Ви відчуватиме себе кожної миті на висоті, адже дана квартира стане доповненням лайфстайлу Вашої сімʼї, та є найвищим поверхом в даному ЖК, доступ до котрого матимуть лише власники пентхаусів. Тут для кожного передбачений власний простір з індивідуальними санвузлами та гардеробними, а також величезна зона що обʼєднує - вітальня з другим світлом , стелі якої сягають 6 м , а з вікон відкривається неймовірна панорама на місто та парки. Орієнтація пентхаусу розташована на 3 сторони, тому він протягом усього дня сонячний , світлий та змінює види протягом доби та пори року.
В квартирі виконано чорновий ремонт: зроблено звукоізоляцію між поверхами, влаштовано водяний підігрів підлоги, розведено комунікації по сантехніці, залито стяжку, нанесено на стіни гіпсову штукатурку. В квартиру заведено 16 кВт потужності електроенергії , 3 фази. Встановлено вікна Reynaers, алюмінієвий профіль, з розсувною системою на терасі. Тераса правильної форми, що дає змогу розмістити відпочинкові зони на ній та оздобити озелененням .
При вході у будинок вас зустрічатиме консьєрж у стильному, просторому холі , де також забудовником реалізовано естетичну зону очікування , колясочну та гостьовий санвузол. Довкола будинку облаштовано відпочинкові зони, відведено зону для гостьового паркінгу , встановлено підземні смітники та реалізовано стильний дитячий майданчик . Фасад будинку виконано у футуристичному стилі з використанням великої кількості скла. На перших поверхах передбачено комерційні приміщення для комфортного проживання мешканців. На -1 поверсі знаходиться паркінг де і є 2 паркомісця які йдуть комплектом до пентхаусу .
Вартість: 880.000 $
5 кімнат
без ремонту
320 / 170 / 60 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 17
2024 Рік будівництва
4 млн грн
89 847 грн/м²
вулиця Івана Рубчака, 6
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-к квартири:Франківськи р-н;Вул. Рубчака 6
Основні переваги:
Загальна площа: 45 м²
Тип стін: Цегляний
Зроблений якісний ремонт.
Продається із всіма меблями, повністю готова до проживання. Можна заїжати та жити, без додаткових витрат.
Чудова локація. Поруч Парк Горіховий Гай, Боднарівка. Чудові озера для відпочинку.
Хороша транспортна розвязка.
Також поруч школи та садочки- Зручно та комфортно.
Тихий та спокійний район
Деталі за телефоном звертайтесь, із задоволенням надамо всю інформацію та організуємо перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
45 / 31 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1967 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
5.2 млн грн
125 883 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 10-Б
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж стильної 1-кімнатної квартири в ЖК «Америка» вул. В. Великого
Простора та світла квартира площею 41.3 м² на комфортному 4 поверсі . Сучасний ремонт, продумане планування та якісні матеріали створюють затишний простір для життя.
Квартира повністю готова до проживання — укомплектована меблями та всією необхідною технікою (Bosch, Whirlpool, Beko, Samsung). Тепла підлога на кухні та в санвузлі, кондиціонер, панорамні вікна з гарним видом.
Будинок з підземним та гостьовим паркінгом, доглянута територія. Поруч парк «Горіховий гай», супермаркети, кафе, транспорт — все необхідне в пішій доступності.
Чудовий варіант як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду.
1 кімната
з ремонтом
41.3 / 23 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 6
2019 Рік будівництва
4.7 млн грн
111 087 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 10-Б
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта: 390820. АН "Атланта".
Продається однокімнатна квартира в ЖК «Америка»
Адреса: вул. Володимира Великого – Янева
Секція: К
Поверх: 6 з 16
Будинок розташований поруч із парком «Горіховий Гай» — затишне та зелене місце для комфортного проживання.
Квартира з якісним авторським ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою, готова до заселення без додаткових витрат.
Оснащення квартири:
• двоспальне ліжко
• водяний підігрів підлоги, всюди де плитка та ламінат в студії
• вмонтована кухня
• посудомийна машина
• холодильник
• духова шафа
• електрична варильна поверхня
• інверторний кондиціонер
Будинок частково заселений, всі комунікації підключені.
Продаж по переуступці.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
2 кімнати
з ремонтом
42 / 28 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 17
2019 Рік будівництва
6.5 млн грн
80 649 грн/м²
Наукова вулиця, 2в
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кім.квартира по вул.Наукова,будинок 2012 року забудови,гарне планування,три кімнати ізольовані,гарна велика кухня,дві лоджії засклені,дві комірки,опалення індивідуальне газове,є підігрів підлоги,квартира знаходиться на 7 поверсі,двостороння,розташування дуже хороше.Реальному покупцю буде торг.
3 кімнати
з ремонтом
81 / 49 / 13 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 9
2011 Рік будівництва
6.2 млн грн
76 072 грн/м²
Наукова вулиця, 2в
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира в сучасній новобудові по вул. Наукова.
Загальна площа: 80,9 м²
Поверх: 6
Планування:
• 3 ізольовані кімнати
• простора кухня
• роздільний санвузол
• комірка
• 2 балкони
Переваги квартири:
• продаж з меблями та побутовою технікою
• тепла підлога на кухні, у коридорі та санвузлах
• індивідуальне газове опалення
• квартира утеплена зовні
• світла та тепла, зручне планування для сім’ї
Чудовий варіант для комфортного проживання або інвестиції.
За детальною інформацією та оглядом — телефонуйте.
3 кімнати
з ремонтом
80.9 / 48.5 / 13.7 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 10
2011 Рік будівництва
3 млн грн
64 563 грн/м²
вул. Володимира Великого, 10
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж апартаментів в ЖК “АМЕРИКА”
Адреса: вул. Володимира Великого, 10
Загальна площа: 46.1 м²
Поверх: 3 поверх із 6
Продаж по переуступці!
Будинкове опалення (будуть встановлені батареї)
Залита чистова стяжка.
Панорамні вікна на східну сторону. Дуже багато світла.
Можливе переведення під квартиру.
Хороша транспортна розвязка. Розвинена інфраструктура. Навпроти - парк "Горіховий гай"
Маю відеоогляд!
Ціна: 67 000 $ (ТОРГ)
Телефонуйте:
Маркіян — 0963079246
АН «Inside»
1 кімната
без ремонту
46.1 / 28.5 / 9.3 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 6
3.7 млн грн
60 833 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 2а
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Терміновий продаж 1-кімнатної квартири з двома лоджіями, ЖК Pictorial
Продається простора 1-кімнатна квартира площею 60 м² у новобудові ЖК Pictorial, вул. Володимира Великого, 2 (біля перехрестя зі Стрийською).
Планування:
Велика кухня 26 м²
Дві лоджії
Санвузли
Поверх 12 з 13
Переваги:
Бізнес-клас житла
Надійний забудовник “Вигода Груп”
Будівництво активно триває
Зручне розташування поруч зі Стрийським ринком та громадським транспортом
Стан після будівельників, переуступка
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!
1 кімната
без ремонту
60 / 49 / 10 м²
поверх 12 з 13
власник
3.3 млн грн
70 918 грн/м²
вул. Володимира Великого, 2а
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1 кімнатна квартира 47 м2 в ЖК Lake View по вул.В.Великого.
Здача 1 квартал 2027р.
Продаж ВІД ВЛАСНИКА ПО ПРАВУ ПЕРЕУСТУПКИ.
Також можливий варіант розтермінування оплатию.
Додатково можна придбати паркомісце вартістю 17000$.
1 кімната
без ремонту
47 м²
поверх 4 з 16
можливий продаж по єОселя
генератор
9.4 млн грн
88 469 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 10-Б
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора видова дворівнева квартира загальною площею 106 м2 у ЖК "Америка" на 16/17 поверхах вартістю $211000.
На 16-му поверсі обладнано прихожу, гостьовий санвузол з душем та простору кухню-вітальню площею 42 м з панорамними вікнами і видом на місто.
На 17-му поверсі знаходиться кабінет з розкладним диваном, спальня з великим ліжком, дитяча кімната, велика гардеробна та ванна кімната з окремостоячою ванною.
В будинку є генератор та насосна станція, що забезпечує безперервне водопостачання та користування ліфтом.
Якісний сучасний ремонт, квартира повністю мебльована. індивідуальне опалення, системи фанкойл у кожній кімнаті, підігрів підлоги, декоративний камін, сигналізація AJAX, фільтрація питної води осмос (Ecosoft).
Вся необхідна побутова техніка: посудомийна машина Siemens, варильна плита Bosch, духова шафа та мікрохвильова піч Bosch, холодильник Bosch, телевізор LG, пральна і сушильна машини та пилосос Samsung, подрібнювач відходів Insinkerat.
Кондиціонери Neoclima з дистанційним керуванням у кожній кімнаті.
Паркомісце під будинком з дуже зручним заїздом вартістю $ 20 000 можна придбати окремо.
У пішій досяжності знаходяться магазини, супермаркети та ТРЦ, відділення банків та банкомати, ресторани, кінотеатр, школа та зупинки громадського транспорту.
Побутова техніка: посудомийна машина, сушильна машина, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, пральна машина.
Мультимедіа: супутникове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi
Комфорт: відеоспостереження, кондиціонер, панорамні вікна, паркувальне місце, охорона території, грузовий ліфт, душова кабіна, сигналізація, автономний електрогенератор, технологія "розумний будинок", гардероб, балкон, ванна, консерж, ліфт, пожежна сигналізація, підземний паркінг, підігрів підлоги, меблі на кухні.
Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
4 кімнати
з ремонтом
106 / 46 / 42 м²
цегляна технологія
поверх 16 з 17
2022 Рік будівництва
3.8 млн грн
71 362 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 1
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вітаю!
Продається 1-кімнатна квартира у ЖК Lake View, Львів.
Без комісії.
Світла та простора квартира із просторим плануванням, розташована на 10 поверсі 10-поверхового будинку.
З вікон відкриватиметься гарний вид на внутрішній двір та вул. В.Великого.
Секція 1
Здача на 2 квартал 2027 року.
Сучасний житловий комплекс, який поєднує комфорт, тишу та привабливу локацію.
Хороший варіант для життя або інвестиції.
В наявності є відео з обєкту.
1 кімната
без ремонту
53 / 14.69 / 27.28 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 10
2026 Рік будівництва
3.2 млн грн
53 322 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 10-Б
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру-апартаменти в ЖК Америка!
Будинок зданий та заселенийПлоща - 60.95 м2, Поверх 17/17
Квартира з зручним плануванням
Кухня-вітальня (30.25 м2), кімната з місцем під гардероб (2.83 м2)
Індивідуальне газове опалення Штукатурка на стінах та чистова стяжка на підлозі.
Чудова квартира у найкращій локації Львова!
Ціна - 73 140$
Телефонуйте! Можливий швидкий огляд!
0637294195 Юрій
1 кімната
без ремонту
60.95 / 30 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 17
2019 Рік будівництва
2.6 млн грн
71 095 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 1
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири в будинку по вул. Володимира Великого 1, Франківський район.
Хороша локація - зручна і розвинена інфраструктура дозволяє жителям користуватися всіма перевагами міського життя. Поблизу розташовані дитячий майданчик, торговельні центри, парк, школи — все, що потрібно для комфортного проживання.
Будинок цегляний.
Площа 35,9м2
Поверх 3 з 9
Ціна 1600 дол/м2
Комфортне планування - кухня 10м2, спальня з виходом на велику відкриту лоджію. Квартира повністю омебльована. Все, що є в квартирі - все залишається.
Опалення централізоване, є газ.
Огляди про домовленості, на разі там проживає людина.
1 кімната
з ремонтом
35.9 / 16 / 10 м²
поверх 3 з 9
1965 Рік будівництва
11.1 млн грн
107 843 грн/м²
вулиця Івана Рубчака, 21
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дизайнерський простір 103 м² у ЖК «Львівська Мрія» — Без комісії!
Ця квартира на вул. Рубчака — поєднання сучасного стилю, ергономіки та преміальних матеріалів. Тут реалізовано авторський дизайнерський ремонт, де кожна деталь працює на ваш комфорт і підкреслює статус власника.
Ключові переваги вашого майбутнього дому:
Продумане планування: Три ізольовані кімнати. Простора вітальня, затишна спальня з великим двоспальним ліжком та третя кімната з виходом на лоджію, що ідеально підійде для дитячої.
Центр затишку: Кухня (15,6 м²) з виходом на балкон повністю укомплектована сучасною технікою (посудомийна машина, холодильник, духова шафа, мікрохвильова піч, газова поверхня). Встановлено кухонний стіл для теплих сімейних вечорів.
Світло та простір: У квартирі реалізовано продуману багаторівневу систему освітлення. Велика кількість точкових світильників та стильних люстр робить кожну кімнату об’ємною та затишною у будь-яку пору доби.
Якість та порядок: На підлозі покладений добротний паркет, що додає оселі особливого тепла та екологічності. Великий коридор створює відчуття масштабу, а окрема гардеробна та багато містких шаф дозволяють легко підтримувати лад.
Клімат та безпека: Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги та встановлена система сигналізації.
Технічні характеристики:
Поверх: 1 з 9 (високий та зручний).
Площа: 103 / 62 / 15,6 м².
Умови та приємні доповнення:
Вартість: 250 000 $
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця!
Ексклюзивна пропозиція: Власне паркомісце може стати для вас додатковим приємним бонусом при купівлі цієї квартири. Ви назавжди забудете про виснажливий пошук парковки ввечері — ваше місце завжди чекатиме на вас.
Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто шукає преміальну якість та справжній комфорт у затишному районі Львова.
3 кімнати
з ремонтом
103 / 62 / 14 м²
поверх 1 з 9
6.8 млн грн
86 381 грн/м²
вулиця Івана Рубчака, 37
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої двокімнатної квартири з ремонтом у новобудові 2010 року по вул. Рубчака.
Квартира двостороння, схід та захід можна спостерігати з вікон.
Дві просторі кімнати 17 м2 та 26 м2 та кухня-їдальня 17,5 м2 з виходом на лоджію 4 м2.
Санвузол роздільний, велика ванна.
Додатково в квартирі є господарська комірка 1,1 м2 для зберігання речей.
Кухня обладнана усім необхідним для комфортного проживання.
Посудомийна машина, електрична духовка, газова поверхня.
Додатково встановлено систему зворотного осмосу.
Індивідуальне газове опалення (двоконтурний газовий котел).
Тепла підлога на 4 зони (коридор, кухня, туалет, ванна).
Кондиціонер.
Також квартира додатково обладнана системами охорони
та відеоспостереження.
На горищі до квартири є комора 12 м², продається за домовленістю.
Будинок знаходиться в комплексі малоповерхової забудови, на поверсі леше дві квартири, ліфтів немає.
Затишні зелені двори. На території присутні дитячі майданчики, багаторічні насадження та місця для паркування авто.
Поруч є багаторівневий паркінг де при потребі можна орендувати чи придбати паркомісце
Зручне місце розташування.
Два парки: Боднарівка та Горіховий гай.
У пішій доступності садочки та школи,
супермаркети, зупинки громадського транспорту.
Чудовий вибір для сімї.
За більш детальною інформацією телефонуйте.
Огляд за попередньою домовленістю.
2 кімнати
з ремонтом
78.2 / 44 / 17.5 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
2011 Рік будівництва
6.8 млн грн
101 577 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 10в
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса — м. Львів, Франківський район, ЖК «Америка».
Кількість кімнат — двокімнатна квартира.
Поверх — 2 з 8.
Тип будинку — новобудова (житловий фонд від 2021 року).
Матеріал стін — керамоблок.
Загальна площа — 66,5м², кухня — 12,5м².
Тип угоди — переуступка.
В квартирі зроблений євроремонт, робили для себе. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Наявні меблі та техніка: вбудовані меблі на кухні, три великі шафи-купе, два місткі комоди, холодильник, посудомийна машина, варильна панель, духова шафа, пральна машина, телевізор (техніка від провідних виробників).
Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел.
З підігрівом підлоги: кухня, коридор, ванна кімната, туалет.
Лоджія — одна.
Особливості даної квартири: сучасний житловий комплекс комфорт-класу, панорамні вікна, ролети blackout на вікнах, сигналізація, швидкісний інтернет, декоративне оздоблення стін (венеціанка).
Поруч з будинком: парк «Горіховий гай», стадіон «Динамо», школа, дитячий садок, супермаркети, аптеки, ринок, відділення банків та пошти, ресторани й кафе, дитячі майданчики, зупинка громадського транспорту.
Код обʼєкта: 4858
2 кімнати
з ремонтом
66.5 / 30 / 12.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 8
2019 Рік будівництва
6.2 млн грн
88 869 грн/м²
вул. Рубчака, 21, 23, 25
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої 2кім квартири в новобудові ЖК Львівська Мрія по вул. Рубчака. Загальна площа 70 м² .Поверх 6/9. Квартира світла та простора,має сучасне планування- ізольовану кімнату та велику кухню студію 35 м², індивідуальне опалення .
Санвузол суміжний.
Залишається все що на фото.
У вартість входить квадова на поверсі 6м².
Закрита територія, шлагбаум на пульті управління.
Вдале розташування, розвинена інфраструктура, чудова транспортна розвязка.
Ціна 140000₴
1 кімната
з ремонтом
70 / 25 / 35 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 9
10.6 млн грн
88 869 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 2а
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора квартира для тих, хто цінує максимум світла, простору та комфорту. Велика площа дозволяє реалізувати сучасне функціональне планування: окрема кухня-вітальня, кілька спалень, гардероб та зони для відпочинку. Ремонт після будівельників.
Система опалення: Власна котельня. Комунікації: Електрика.
Меблювання: Ні. Без мультимедіа.
Бонус при купівлі — базовий дизайн-проект планування та 3D-візуалізації безкоштовно.
ЖК «Lake View» — це закрита територія з охороною та концепцією «двір без машин». На території комплексу власне озеро з облаштованою набережною, ландшафтний парк, лаунж-зони, сучасні дитячі та спортивні майданчики. Для мешканців передбачені кав’ярні, магазини, спортзал, аптека та інша комерція прямо в будинку. Комфорт міста поєднаний із природою та приватністю. Сучасний ліфт, підземний паркінг.
Поруч парк «Горіховий гай», парк «Боднарівка», стадіон «Динамо» та тенісні корти, аквапарк «Львів» і SPA-комплекс, школа через дорогу, супермаркети та магазини, ТРЦ Victoria Gardens. До аеропорту — близько 15 хв авто.
Великі тераси, панорамні вікна з красивими краєвидами, гардеробна кімната, багато природного світла та відкритого простору. Відеоспостереження, паркувальне місце.
3 кімнати
без ремонту
119.7 / - / 42.9 м²
цегляна технологія
поверх 13 з 16
5.5 млн грн
71 095 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 2а
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має зручне та функціональне планування: дві окремі кімнати, простора кухня, лоджія з виглядом на озеро та два санвузли. Ремонт після будівельників.
Система опалення: Власна котельня.
Продаж від забудовника без комісій. Можливе придбання під оренду.
Житловий комплекс Lake View будується за монолітно-каркасною технологією з використанням якісних матеріалів. Комплекс має розвинену інфраструктуру: поруч магазини, транспорт, навчальні заклади та всі необхідні сервіси. Передбачено підземний та гостьовий паркінг. В будинку є ліфт та вантажний ліфт.
Поруч з житловим комплексом розташовані магазини, транспортні зупинки, навчальні заклади.
Квартира розташована на 8-му поверсі. Особливою перевагою є чудовий вигляд на озеро, який створює атмосферу спокою, простору та естетики. Великі панорамні вікна забезпечують багато природного світла, роблячи квартиру затишною та світлою. Квартира має балкон та лоджію.
2 кімнати
без ремонту
77.72 / - / 23.58 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 15
2.4 млн грн
56 832 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 3
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартири роздільне. Санвузол суміжний. Квартира без ремонту.
Система опалення - власна котельня. Резервне живлення будинку забезпечує роботу освітлення, водопостачання та опалення у разі відключення електроенергії. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Меблювання відсутнє.
Продаж квартири по переуступці. Здача запланована на кінець весни.
Сучасний житловий комплекс Royal Park класу комфорт, збудований у 2021 році. Комплекс має відеоспостереження, ліфт, підземний та гостьовий паркінг. Будинок має резервне живлення.
Квартира розташована у тихому та озелененому районі поруч із парком. Розвинена інфраструктура біля будинку. До центру Львова — лише 10–15 хвилин на авто.
Квартира має панорамні вікна. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції або здачі в оренду.
1 кімната
без ремонту
43 / - / 19 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 8
1967 Рік будівництва
3.9 млн грн
84 426 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 2а
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має продумане та функціональне планування зі світлою кімнатою, зручною кухнею та можливістю облаштувати стильний інтерєр під власні потреби. Великі вікна наповнюють квартиру природним світлом і відкривають панорамні краєвиди. Ремонт після будівельників.
Система опалення — власна котельня. Всі деталі щодо комунікацій не вказані.
Інформація про меблі та техніку відсутня.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Можливість купівлі за програмами "єОселя", "єВідновлення" не вказана. Умови оплати та інші вимоги не вказані.
Будинок будується за монолітно-каркасною технологією із використанням якісних матеріалів, що забезпечує надійність, енергоефективність і довговічність. ЖК має розвинену інфраструктуру: поруч магазини, транспорт, навчальні заклади та зони відпочинку. Передбачено балкон, лоджію, ліфт, вантажний ліфт, підземний та гостьовий паркінг.
Поруч з ЖК розташовані магазини, транспортні зупинки, навчальні заклади та зони відпочинку.
Квартира має чудовий вид на озеро, що створює відчуття простору, спокою та додає особливої атмосфери щоденному життю. Санвузол суміжний.
1 кімната
без ремонту
46.23 / - / 19.62 м²
поверх 14 з 15
3.4 млн грн
71 984 грн/м²
вул. Володимира Великого, 2а
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається світла та просторна 1-кімнатна квартира з продуманим плануванням. Квартира розташована на 3 поверсі 16-поверхового будинку. Ремонт після будівельників, що дає можливість зробити його на власний смак.
Система опалення: власна котельня. В будинку встановлені ліфти, вантажні ліфти.
Продаж без комісії. Ціна — 1620 за м². Чудовий варіант для життя або інвестиції.
Сучасний житловий комплекс ЖК Lake View, який поєднує комфорт, тишу та привабливу локацію. Будинок житлового фонду від 2021 р. Активне будівництво. Здача запланована на 2 квартал 2027 року. Додатково: балкон, лоджія, підземний паркінг, гостьовий паркінг.
Квартира світла та простора.
1 кімната
без ремонту
46.61 / - / 20.56 м²
поверх 3 з 16
3.2 млн грн
71 095 грн/м²
вул. Володимира Великого, 2а
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається світла та простора 1-кімнатна квартира з продуманим плануванням. Стан ремонту від будівельників, вільне планування. Є можливість перепланування.
Продаж без комісії. Здача квартири запланована на 2 квартал 2027 року.
Сучасний житловий комплекс Lake View поєднує комфорт, тишу та привабливу локацію. Чудовий варіант для життя або інвестиції.
З вікон квартири відкривається гарний краєвид на місто.
1 кімната
44.52 / - / 17.91 м²
поверх 15 з 15
3.9 млн грн
66 208 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 2а
Парк "Горіховий гай"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має видовжене та функціональне планування, що дозволяє грамотно зонувати простір: простора кімната, велика кухня та лоджія. Стан ремонту - після будівельників.
Система опалення - власна котельня.
Продаж від забудовника без комісій. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під оренду.
Будинок будується за монолітно-каркасною технологією з використанням якісних матеріалів, що гарантує надійність, енергоефективність і довговічність. Житловий комплекс має розвинену інфраструктуру. Передбачено підземний паркінг та гостьовий паркінг. Є вантажний ліфт.
Поруч з житловим комплексом розташовані магазини, транспортні зупинки, навчальні заклади та всі необхідні сервіси.
Квартира розташована на високому поверсі, що забезпечує більше світла та приємну атмосферу простору. Великі панорамні вікна забезпечують максимальне природне освітлення, роблячи квартиру затишною та світлою. Санвузол: 2 і більше. Є балкон та лоджія.
1 кімната
без ремонту
58.78 / - / 25.97 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 16