Продаж однокімнатної квартири студії в ЖК "Сонцтаун", вул. Печерська 24.
Площа квартири 36 кв.м. 2 поверх.
У квартирі зроблений дизайнерський ремонт, повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. Є газ!
Кухня 9,8 кв.м.: вбудована кухня, посудомийна машинаi. З кухні вихід на балкон.
Кімната 16,5 кв.м.: ліжко, диван, стіл, шафа, комод.
Відмінна інфраструктура та дорожня розвязка.
Поруч: приватна та державна школи, дитячі садки, продуктові магазини, Фора, Новус, аптека, Єва, Синєво, медичний центр, стоматологічний кабінет, салони краси, хімчистка, тенісний корт, поле для міні-футболу. Абсолютно все, що потрібне для комфортного життя. Поруч ліс та велика паркова зона, 10 хв. до метро Житомирська.
Розглядаємо безготівковий розрахунок! Власник в Україні.
Продається простора та сучасна квартира з якісним ремонтом!
Квартира повністю готова для комфортного проживання – заходь і живи!
Основні переваги:
Індивідуальне газове опалення, звукоізоляція стін, фільтри для води.
Кухня-вітальня з сучаснми меблями, індукційно-газовою поверхнею та вбудованою технікою європейських брендів.
Дві окремі спальні з кондиціонерами: доросла та дитяча – ідеальний варіант для родини.
Два паркомісця закріплені за квартирою, входять у вартість.
Закрита територія та двори без авто – безпечний простір для дітей та відпочинку.
У квартирі залишається все, окрім ТВ та кавоварки.
Це житло для тих, хто цінує комфорт, якість та безпеку!Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд у зручний для Вас час
ID: 89909
ЖК Сонцтаун, с. Чайки, вул. Печерська 24
ЖК побудований і зданий в 2017 році, вже повністю заселений. На території є магазини, кафе та аптеки, відділення пошти, банки. Розташоване на достатній відстані від трасси, в комплексі спокійно та тихо. До метро Житомирська 6км, ходить транспорт.
Зручне планування, роздільні просторі кімнати та роздільний санвузол, 2 балкони які можна стеклити, та ще два закритих приміщення-кладові.
Квартира має зручне планування з окремою спальнею-вітальнею та світлою просторою кухнею-їдальнею. Є балкон з кухні з закритою коміркою. Ремонт у житловому стані. Санвузол суміжний.
Опалення індивідуальне газове.
Квартира з меблями. Є меблі на кухні, ванна, комора та господарські приміщення. Також наявні мультимедіа: Wi-Fi та телевізор.
Комісія - 3%%.
ЖК Сонцтаун побудований та зданий в 2017 році, повністю заселений. На території є магазини, кафе, аптеки, відділення пошти та банки. Комплекс розташований на достатній відстані від траси, спокійний та тихий.
До метро Житомирська 6 км, ходить транспорт.
Квартира з євроремонтом має велику кухню площею 28 м². Планування включає 3 кімнати, 1 балкон, 2 санвузли, передпокій.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням.
Квартира укомплектована меблями та технікою.
Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах: єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719. АН платить гроші за рекомендацію.
Квартира розташована у житловому комплексі комфорт-класу «Сонцтаун», побудованому будівельною компанією «Омокс». Будинок зданий у експлуатацію.
Станція метро "Житомирська" знаходиться в 15 хвилинах на транспорті.